|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Second Hand butici
16.3.2018 14:56:52   
mama Jo
Devojke, posecujete li second hand butike?
I sta uopste mislite o njima, odnosno o second hand garderobi?
Ne znam da li mi se cini, ali sve vise cujem da ljudi kupuju ovde i sve vise butika ovog tipa se otvara
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 14:26:52   
vocicana
U pravu si.
Moj dobar prijatelj je otvorio jedan u mom rodnom gradu, sa sjajnim komadima garderobe. Ali sjajnim.
Obidjem, ima i st vari sa etiketom, nenosenih. Vredi pogledati povremeno.
Znam samo da sam se nakupovala punjeni prsluka za zimu, dan danas ih nosim i obozavam. Lepo se opere i samo vozi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 14:45:04   
mama Jo
Cini mi se da je, cak i pre par godina, ljude mozda bilo sramota da kazu da kupuju u second hand buticima.
Sada po drustvenim mrezama cak se dosta ovakvih butika reklamira. Moja koleginica sa faxa je pocela sa sjajnim blogom o modi za trudnice gde promovise kako za vrlo jeftine pare moze savrseno sa se obuce u second hand-u.
Verovatno, kao i sve, uticaj medija je ucinio svoje. Izmedju ostalog.

Ja sam isto od nedavno par puta bila, kupila sam fenomenalni zimski sal za 60 dinara user posted image

Zene koje redovno obilaze, kazu, da znaju kad stize garderoba i onda, sto kazes, garderoba bukvalno sa etiketom. Takodje, znaju tu da budu i neke vrlo kvalitetne marke.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 14:49:16   
vocicana
Upravo tako, ja volim da obidjem, ima stvarno sjajnih komada garderobe.
Mislim da imam sliku u telefonu, pokusacu da postavim u temi,.
Skoro sam kupila HM mantilic, ma kao da je saiven za mene, materijal je jako neobican, divan strukirani, boje peska. Nemam nikakve predrasude, sve se moze videti, hoces neces. Nemam praksu stalno, ali nemam ni blok kada je kupovina po tim radnjama u u pitanju.
Ovaj mantilic sam platila 500 dinara.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 14:56:35   
Sanjica26 RR
A eto ja nista ne nadjem za sebe. Malo sam i komplikovana sto se tice kupovine. Mozda su kod nas losije snabdeveni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 15:00:25   
vocicana
Sanjice, samo se naoruzas strpljenjem i krenes u potragu. Samo zacrtaj sta bi, da suzis izbor.
Ima preko leta toliko lepih, laganih haljinica, pantalona sirokih. Ma svasta svasta nesto.
Ja sam bacila pogled sa ulice, pa sam videla mantilice, kupila sam i jedne pantlone, ali sam ih ustupila mami, bas su mi velike, a fazon bi im se pokvario da se nesto suzavaju i krate. Ali divne divne.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 15:02:26   
Sanjica26 RR
Ja jedino da dodjem u Krusevac.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 15:04:01   
mama Jo
Sanjice, ja sam isto, za sada, nasla samo taj sal sto sam spomenula. I ne mogu da prezalim sto nisam uzela jedne benetton pantalone, ona puder boja, ma divne, cak i probala i moj broj, bile su 900 din...

Medjutim, ja ne idem cesto pa verovatno zato nisam jos nasla...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 15:08:38   
vocicana
Da dodjes, bas bi volela! Ja bi te sprovela po najboljim shopovima, ali bi ti svakako ucinila boravak nezaboravnim.
Da odemo zajedno u crkvu Lazaricu, da vidis gde je vojska pricescena i krenula u boj.
Svasta bi ti pokazala.
Ako odlucis, tu sam.
MamaJ, to se ne propusta, cim naletis, uzimas.
Ja sam bila prisutna kada su se dve zene bukvalno potukle oko neke duge haljine.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 15:10:19   
Rosita
U principu nemam nista protiv. Jednom, pre dobrih 6, 7 g sam kupila sjajan dzemper za mm, kvalitet odlican. Medjutim, kad udjem, a to je retko, nista ne nadjem. Zatekne me i onaj neki bezvezni miris... Verovatno nemam srece, ne pratim redovno, ne znam kad stize... Retko, retko udjem i nista ne nadjem pa sam formirala misljenje da je to kod nas promasena prica. Medjutim, imam poznanicu koja prati dolazenje robe i sl. i tvrdi da svasta lepo nadje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 15:15:16   
vocicana
Rosi, mirise bez veze zbog hemijske obrade garderobe, razumem te.
Ali povremeno moze da se naleti na extra stvari.
Ne idem ni ja cesto, sada sam gledala, nemam sliku u tel, ali cu se uslikati i postavljam ovde.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 15:23:27   
mama Jo
Moja poznanica npr.tamo kupuje torbe... staaaalno ima neke zanimljive, staaaalno ih menja, i onda mi je otkrila tajnu 😊 isto prati, nekada za smesne novce uzme savrsenu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 15:29:18   
Rosita
Kako se to prati, da pratim i ja? Odes, pitas pa dolazis kad ti kazu?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 15:37:50   
mama Jo
E vidis nemam pojma 😊
Bas cu pitati ovu moju...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 17:58:02   
vocicana
Pa samo da se vidi ko ih prodaje i da se eventualno pita kada im stize nova kolicina.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 18:19:47   
Anck Su Nmaun
Ja jedino sta "obilazim'' to je second hand decijih stvari user posted image Uzela sam neke skupe knjige za smesne pare i sl. Ovo za odrasle pa nemam nista protiv, znam mnogo ljudi da nalazi extra stvari, pa zasto ne. I to nisu uopste sirotinja nego cak naprotiv .
Ja sam iz radoznalosti svratila jednom il dva puta bas zato sto drugi svasta lepo nadju, ja Nikad nista user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 18:21:36   
vocicana
Verujem da ima ffantasticnih objekata.
Kada se vratim, otici cu kod mog prijatelja da vidim sta ima. Rekao mi je svasta, ali cu globalne utiske preneti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Second Hand butici
17.3.2018 22:37:53   
mama Jo
Ja sam se, isto, za mnoge ljude iznenadila... koji su prilicno lovarni, a redovno obilaze second hand...
Ovde u NS sam jedino nekoliko puta bila u Textile house - njih ima i po drugim gradovima, tako kad sam u prolazu, oni znaju nekada da imaju dan kada je sve 100 dinara 😂
Upala sam jednom bas kad je sve bilo 100, i jednom kad je sve bilo 60 dinara 😂 (tada sam taj sal kupila)... znaci to bude guzve, sto bi rekli, kao da se nesto za dzabe deli 😂
E sada sve zavisi sta ostane i od brojeva i od kvaliteta, ali moze da se desi bas super komad...

< Poruku je uredio mama Jo -- 17.3.2018 22:38:48 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Second Hand butici
18.3.2018 22:00:34   
vocicana
Pa i jeste dzabe MamaJo, bas stvarno.
A znas sta cu uraditi, izbacila sam na fb jednu foru za pletenje salova rukama, odusevilo me to kako lepo izgleda. Msm da za sat se moze isplesti sal, kada smo vec kod salova.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Second Hand butici
18.3.2018 22:11:54   
mama Jo
user posted image realno!!
Joj to sam nekada davno videla, i nisam posle uspela da pronadjem. Kad budes imala vremena mozda negde da postavis link... ne znam, mozda u temu ,,Kreativno", ili negde vec...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Second Hand butici
18.3.2018 22:12:44   
vocicana
Cekaj da vidim

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Second Hand butici
19.3.2018 13:12:19   
AnaTamara
Kod nas se stalno otvaraju nove second hand radnje, drugarica mi pokazuje 2 kosulje i majicu koje je kupila za 1200din, ja nisam mogla da poverujem

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Second Hand butici
20.3.2018 18:18:32   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ja sam se, isto, za mnoge ljude iznenadila... koji su prilicno lovarni, a redovno obilaze second hand...
Ovde u NS sam jedino nekoliko puta bila u Textile house - njih ima i po drugim gradovima, tako kad sam u prolazu, oni znaju nekada da imaju dan kada je sve 100 dinara 😂
Upala sam jednom bas kad je sve bilo 100, i jednom kad je sve bilo 60 dinara 😂 (tada sam taj sal kupila)... znaci to bude guzve, sto bi rekli, kao da se nesto za dzabe deli 😂
E sada sve zavisi sta ostane i od brojeva i od kvaliteta, ali moze da se desi bas super komad...

Uh secam se jednom na bulevaru usla mislim da je bas mozda Textil house, i gledam kosulje majice po 400 din i sl. I to nesto sto ne bih nosila ni za dz.
Mislim da je precenjena roba, jer ti na snizenjima za te pare mozes kupiti novo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Second Hand butici
21.3.2018 8:05:03   
vocicana
Desava se Anck, ali bis, a ima da se izabere. Stvarno im divnh komada odece, moze da se naleti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Second Hand butici
22.3.2018 14:13:56   
AnaTamara
Juce vidim kod devojke koja prodaje robu u stanu extra kosulju, 300din. Zamolila sam je dami ostavi pa cu posle posla otici da uzmem, ako ne bude valjala mogu brisati prasinu user posted image ali izgleda extra, bela, 3/4 rukavi, na V izrez i oko izreza veliki cirkoni. Javljam utiske

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here