|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta vas na njemu privlači?
11.8.2009 20:53:48   
gagana83
Osmeh,ruke,ramena...


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta vas na njemu privlači?
4.9.2009 23:38:43   
Anoniman
Joj ja kod MM volim i ruke i noge i dupenceeeee...

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
5.9.2009 9:14:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta vas na njemu privlači?
8.7.2010 18:14:23   
Anoniman
oci...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 11:33:42   
Anoniman
Tražila sam ovu ili sličnu temu da se ovde ušuškam i eksplodiram user posted image
Osim prelepih plavih očiju i lepih , muževnih ruku u vlasništvu moga muža - ima još jedna stavka koja mene kod njega izbezumljuje koliko mi je hot , hot , hot ... Jutros me je , kao i obično , probudio da me poljubi pre odlaska na posao , i ja onako bunovna čujem njegov GLAS ... i odlepim od želje za njim , od zaljubljenosti u njega i njegov najmuževniji glas na svetu  . Da , moj muž ima neverovatno sexy glas . I preko telefona , i uživo , i kad šapuće , i kad hrče user posted image . Tootalno , totalno sexy . Obožavam da ga slušam kad nešto mudruje , em što je inteligentan pa ono što priča itekao ima smisla , em što onaj njegov muški glas tako dobro izmodeluje svaku rečenicu , da se ja ježim user posted image . I primetila sam da , pogotovo kad smo u ženskom društvu , cice padaju k'o ošamućene ćurke kad on počne da priča . Jednom sam zatekla u WC-u neke cure koje smo tek upoznali kako se ispovedaju "jao , jesi ga čula , kako je sladak , kakav ima glas ..." A ja izašla iz WC -a pored user posted image . Nasmejala se , naterala ih da malo pocrvene , i vratila se kog MOJEG muža . Mojeg . Mojeg , mojeg user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 11:36:20   
Maza82
Tijelo, ruke, pogled, glas, nježna koža kao kod bebe, guza, lice, MA SVE BRATE!!!!!! Ja sam u svog muža zaljubljena do ušiju.

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 11:41:56   
Misica 3
Privlaci me sve sto je navedeno...bukvalno je savrsen za meneuser posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 11:46:44   
choopa choops
Od ponudjenih najprije ruke, a onda noge (najvise prsti na nogama). Ne podnosim kad neko ima ruzne kvrgave, krive prste i nokte user posted image To odmah gledam. Volim kad neko ima stomak i dupe dobro, ali sa MM-om to nije slucaj, sreca pa mi to nije presudno user posted image
A na MM mi se svidjaju najvise usta user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 11:47:54   
Anoniman
Joooj , da ...i usta ... Moj muž ima debela , puna usta ... Milina za poljubiti user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 11:51:29   
ivana.stosic
ruke, pa gradja uopsteno. da je krupan to mi je najbitnije. glas. pa guza, pa p...user posted image user posted image . Ma volim da je musko u svakom smislu te reci.
a moj muz ima sve to samo se raskrupnio u braku.


_____________________________

Nista nije onako kako izgleda............

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 12:14:15   
Jele
Šake da su jake, prave muške sa lepim, a ne debelim prstima, ruke da su žilave i jake, široka leđa i mišićave noge, naročito listovi. Lepa stopala. Mala guza. Visok, krupan. Ne volim mršave muškarce, bolje mi je kad ga ima viška nego manjka user posted image . Ne smeta mi ni da je ćelav ni da je dlakav, sve sam ih probala user posted image .
A ono što mi je naročito privlačno ima veze sa psihološkim profilom, a ne sa fizičkim izgledom: a to je kada je iskren i kada ga ništa nije sramota, kada pokaže i slabost, kada nije proračunat i kada ima smisla za humor i kada me zasmejava iako to drugima možda i ne zvuči smešno.


(odgovor članu ivana.stosic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 12:33:19   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Jele

kada ima smisla za humor i kada me zasmejava



Daaaaaaaaaaa meni je ovo isto jako bitno user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 12:37:06   
Anoniman
Telo-volim mršavije muškarce, pune usne, frćkava crna kosa, pa kad provučem ruke zaglave se u loknama...iskrenost i spontanost...a pre svega to što smo drugari, što se nikad nije ustezao, stideo, folirao kad smo zajedno, nego smo, nekako, bili prirodni...on pogotovouser posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 13:52:55   
smeško
Duge trepavice i lepe, prave noge. Pedantnost i kako mu stoje bokserice. Volim njegove dlake na nogama i rukama, ne volim cosave muskarce. Najvise od svega volim njegovo ponasanje prema meni i sto pored njega mogu da budem prava ja, bez foliranja i taktike. Najprivlacniji-nacin na koji me gleda. Prepoznajem taj pogled caki u mraku.

< Poruku je uredio smeško -- 3.8.2010 13:54:21 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 14:32:25   
Jele
IZVORNA PORUKA: smeško

Najvise od svega volim njegovo ponasanje prema meni i sto pored njega mogu da budem prava ja, bez foliranja i taktike.


Da, veoma mi je važno da se pored njega osećam dobro u svojoj koži (feel good about myself), opušteno, što kažu ''k'o kod svoje kuće''.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 14:40:05   
Podrum Š.
1. Guza
2. Noge
3. Oči
I najvažnije zaboravih, mesto između ramena i grudi za noćno ugnježđivanje user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta vas na njemu privlači?
3.8.2010 15:51:39   
Mishica 77
Maniri, pažljivost, inteligencija, to što me stalno zasmejava, ruke.... 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta vas na njemu privlači?
5.11.2018 14:12:51   
Dora89
Oči, mišići... Ma, sav mi je lep! A da ne budem površna, dobrota, pamet, snalažljivost, zrelost... 

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta vas na njemu privlači?
7.7.2020 8:12:49   
branki*
nakon 12 godina braka i svega i svacega..sta me privlaci..ja sam vise puta pisala da me je prvi put privukao fizicki izgled mm i njegova ozbiljnost i distanciranost.nakon ovih godina,ono sto i dalje ostaje,na stranu to,sto vrsnjaci mm izgledaju kao cice,a on izgleda bo,je od pojedinih mojih vrsnjaka,nebitno je to,uostalom.privlaci me njegov karakter,rezon,razum,ponasanje,ono sto me u isto vreme milion puta iznervira,onaj prezir prema pojedinim ljudima ii postupcima za koje ga cak i osudjujem,ali taj karakter i stav i doslednost i cvrstina me privlace uvek.i naravno godine iza nas...ja sam njega birala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here