|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korica od hleba
11.7.2015 21:30:07   
mila83
Znam o kom predavanju pricas Viki,pratim Mensina predavanja i literaturu koliko god mogu.
Sto se tice korice,dobra je zato sto se tim zvakanjem jaca vilica ,sto direktno utice na razvoj govora i mozga.Bar kada su mali,insistirati na tome.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Korica od hleba
11.7.2015 21:36:28   
vikiveki
Ja moje teram da jedu koricu pričom kako i u vrtiću jedu koricu,da će im zubi biti zdraviji
A predavač je bio Uroš Petrović,oduševila sam se njegovim knjigama i zagonetkamauser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 11.7.2015 21:37:36 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Korica od hleba
30.4.2017 21:35:15   
Anck Su Nmaun
Moje jedu , jedino H kad je korica tvrdja malo izbegava...ali s obzirom koliko joj zuba fali razumem je.
V je nece...samo pljuje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Korica od hleba
30.4.2017 21:44:34   
Duškić
Mi se otimamo oko korice hleba, tako da cerkica baaas voli da gricka koricu..Davala sam i sinu koricu da glocka, ali iako nema zube jako kida , pa bas pazim kad mu dam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Korica od hleba
30.4.2017 22:06:19   
IvanaSK RR
Sin jede, veliki je vec. A i beba gricka odavno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Korica od hleba
30.4.2017 22:10:35   
Anck Su Nmaun
Ni ja licno ne volim.ako je onako hrskava ako je meka volim.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.4.2017 22:14:47 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Korica od hleba
8.6.2017 22:41:11   
dddaca
I moja jede koricu. Do skoro sam joj davala samo sredinu i mislila sam da nece prihvatiti koricu, ali zvace je bez problema

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Korica od hleba
9.6.2017 10:17:57   
Sanjica26 RR
Mi smo dosta kasnije koristili koricu. Valjda sto je T na sve bila gadljiva. Bojala sam se da se zagrcne. Ova mala je susta suprotnost.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Korica od hleba
9.6.2017 11:09:59   
IvanaSK RR
Sanjice, moja maca samo nesto mulja po ustima, uzas. Sreca pa nismo do sada imali situacije da se zagrcne ili davi, nek tako i ostane.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Korica od hleba
9.6.2017 11:21:22   
Sanjica26 RR
Mulja kao Sofija.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Korica od hleba
9.6.2017 11:23:56   
Duškić
Moj sin hoce da gricka koricu , ali mu je vise interesantno kad cupka mrvice i razbacuje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Korica od hleba
9.6.2017 14:27:45   
Bunnyca
Moja jede samo koricu.Posto nije isla u vrtic, baka je pocela da je cuva sa 15 meseci, a posto je baka, moja mama Banacanka, navikla da se svako jelo zavrsi koricom hlebauser posted image Tako je navikla i N i ona uvek obrok, zavrsava malom koricom hleba

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Korica od hleba
1.7.2017 20:38:51   
veselicaa
Nina obozava da gricka,stalno nesto mljackauser posted image Korica od hleba joj omiljena zanimacija ali me uvek uplasi jer na kraju kada joj ostane komadic strpa u usta i proguta.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Korica od hleba
2.7.2017 7:32:50   
IvanaSK RR
Veselice, ne verujem da te treba biti strah, ona je vec velika devojka.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Korica od hleba
2.7.2017 7:36:34   
Duškić
Moja cerkica i danas tokom jela slabo jede hleb, ali kad zavrsi hoce koricu da glocka. Cak i vaspitacica kaze, a dam joj ja hleb da pojede koricu da glockauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Korica od hleba
2.7.2017 12:59:03   
veselicaa
Ma Ivana uvek je to poprilicno veliki zalogaj user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Korica od hleba
2.7.2017 13:19:27   
degu
Joj Teodora se vecito davila, zagrcnjavala, koliko situacija vadjenja nje iz stolice i istresanja iz gaca user posted image tako da koricu sad moze da glocka, a i sad ume da iskolaci oci jer guta kao guska user posted image a inace voli sve mekano i kiflice joj ljustim od korice i mekike, sve joj je tvrdo. Ako ja ne skinem, ona ljusti. I pomfrit voli mekani,mlohavi. Bas me zanima kako ce u vrticu jesti.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Korica od hleba
8.3.2018 13:44:27   
Dora89
Treba vežbati, zavisno od broja zuba. Svaki put malo čvršu hranu od one koje može, pa da vežba. Videla sam bebu koja otkida koricu bez ijednog zuba, samo desnima!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Korica od hleba
8.3.2018 14:26:47   
mama Jo
To om prija zbog zubica i zanimljivo im je 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Korica od hleba
21.5.2018 12:18:36   
mama ivane
Od kako su poceli da jedu hled davala sam sve zajedno i koricu i sredinu i nemam problema sada sad sve zavisi od deteta sta voli i i kako voli da jede

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here