|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Toplomer
29.1.2019 17:22:49   
dunja RR
A ovaj za čelo, ne znam. Mislim da je približniji živinom svakako. Prizmin sam kupila, za čelo.
Ovako, pre neki dan na čelo S merim 39,9, pa onda posle 2-3 minuta izmerim mm i meni, nas dvoje 37,4,, a komšinicin živin mu je posle 2 minuta (Savi) izmerio 38,5, tokom merenja se otimao i nije mi dao duže da držim, pa mislim da je imao više, e sada da li baš 39,9 ne znam.
Toliko mu je pokazala T uveče, a već ujutru nije imao, pa mi malo čdno d je baš tolika bila, ali ko zna, možda i jeste, on obično ima T pola dana do 1 dan.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Toplomer
29.1.2019 17:25:48   
IvanaSK RR
Suzi, da li je taj na celo lepo namesten? Mislim da on meri malo drugačije. Komsinica ima pa sam citala uputstvo na njemu. Mada koliko se secam njen meri manje 0.3. Mislim tako.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Toplomer
29.1.2019 17:27:30   
Maslacak15
Mi koristimo usni. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Toplomer
29.1.2019 17:33:11   
dunja RR
Iv, podesila sam ga kako je pisalo u uputstvu.
E jedino nisam i ne mogu nikako da izvučem onu plastikicu gde je baterija (znate ono kada je nova), skroz je zaglavljena a ja nemam taj mali zvezdasti šrafciger da otvorim. Moraću kod komšinice user posted image ž


I recimo piše kada se gasi, da duže držim dok se ne pojavi off, i nakon toga posle minut treba sam da se ugasi, ako nema aktivnosti. A on se meni ugasi posle pola sata iako ga ne diram više. Mislim da je to zbog te plastikice koju nisam izvadila :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Toplomer
29.1.2019 18:42:53   
Rosita
Smeško, naš bolnički se isto ponašao. Merila sam dok meri. Nisam prekidala kad zapišti. Posle su mi dali drugi. On bi stao kad zapišti. Je li beo, a zeleno okolo ekrana?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Toplomer
30.1.2019 12:00:07   
smeško
Rosi, jeste. Bas je takav.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Toplomer
30.1.2019 12:54:46   
Rosita
Očito su takvi ti. Mene je to nerviralo. Kažem, posle sam tražila drugi. Piši kako ste u temi :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Toplomer
1.2.2019 8:18:29   
vonavoj
Kojim toplomerima verovati digitalni jutros pokaze 37.2,ispod pazuha..odmah posle stavim sa galijumom 38.6..odlepila sam. A on se dugo drzi,mali nece uvek da sedi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Toplomer
26.2.2019 19:33:15   
Sanidej
Mic digitalni sasvim ok toplomer..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Toplomer
19.7.2019 6:26:04   
MimaKos
Digitalni i zadovoljna sam, ne buni se kao sestra koja ziva nije dala da joj izmerimo temperaturu


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Toplomer
5.2.2020 17:00:51   
emicaa
Mi smo imali braun za uvo,posle 3 godine se pokvario.Mm nije htio opet njega nego kupio neki Mio star,ja gluplju spravicu nisam vidjela.Do srednjeg uveta ga treba gurnuti da izmjeri kako treba 🤦‍♀️



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Toplomer
5.2.2020 20:20:27   
Mirko Svirko
Ja imam zivin. I taj sa galijumom. Samo sa tim merimo. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Toplomer
5.2.2020 20:59:03   
Ivanka 75
Mm ika davnasnju zelju za tik toplomerom za uvo, i infrared, sta li, neki koji meri na 5cm od cela. Da se ne mučimo noću. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Toplomer
6.2.2020 19:52:17   
vonavoj
Ja sam na aliju nasla za 10-15e..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Toplomer
6.2.2020 20:42:11   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam na aliju nasla za 10-15e..



Jeeeel? E pa prenecu glavnokomandujucem pa nek narucuje 😊
Dosadi mi vise gundjanje na galijumski toplomer i na digitalni. Ni jedan mu ne valja. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Toplomer
7.2.2020 20:56:52   
dunja RR
Ja imam ovaj. Prizmin, dobar je.

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mm ika davnasnju zelju za tik toplomerom za uvo, i infrared, sta li, neki koji meri na 5cm od cela. Da se ne mučimo noću. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Toplomer
7.2.2020 21:18:02   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mm ika davnasnju zelju za tik toplomerom za uvo, i infrared, sta li, neki koji meri na 5cm od cela. Da se ne mučimo noću. 

nije dovoljno precizan odmah da vam kazem da ne bacate pare

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Toplomer
7.2.2020 21:22:09   
dunja RR
Od svih digitanih koje sam imala (a imala sam ih puno i pobacala sve), je najprecizniji ovaj za čelo Prizmin, ali bih ja volela da imam i živin, ali ne znam gd da ga nabavim, a da je ok. Znam da ih nema u zvaničnoj prodaji, ali jel ima negde?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Toplomer
7.2.2020 22:19:40   
vonavoj
Ljisho,ni prizmin nije dobar ili sa alija?Dunja,sta ce ti zivin? I sa galijumom je isto..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 319
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here