|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
3.9.2010 16:28:24   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: UŽAS - poginuo biciklista u Zenici
3.9.2010 16:31:14   
guppy RR
Promenila sam naziv teme,
otvorićemo deo foruma za Crnu hroniku.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: UŽAS - poginuo biciklista u Zenici
3.9.2010 16:43:35   
viking
Meni je jezivo da se snimci i fotografije poginulih puštaju u javnost, izričito sam protiv toga. razmislite i iskreno recite - da je neko vaš u pitanju (daleko bilo) sigurno ne biste voleli da se ti snimci vrte po netu, a još manje biste ih sami postavljali.
Nije ovo Gagi ništa na tvoj račun, da znaš, onako iznosim stav, pošto je ovakvih stvari sve više. Kad vidim leš na naslovnoj strani novina, želudac mi se okrene. Kako to niko ne cenzuriše?

Znam da me niko nije pitao, ali eto rekoh... ubijam termin do 17h pa kući.

P.S. nisam išla na KLIK

< Poruku je uredio viking RR -- 3.9.2010 16:44:52 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
3.9.2010 16:45:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: UŽAS - poginuo biciklista u Zenici
3.9.2010 17:51:17   
guppy RR
Ma beži bre.... strašno user posted image
Tačno mi je bilo jasno već kad sam videla naziv članka da treba da otvorimo forum samo za crnu hroniku. Nije bre ovo za svačije oči... koja tuga... koja tuga... user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
3.9.2010 18:58:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: UŽAS - poginuo biciklista u Zenici
3.9.2010 22:51:37   
Anoniman
U jeeeeeeeeeeeeee al ga je odvalila, jezivo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: UŽAS - poginuo biciklista u Zenici
3.9.2010 22:58:46   
dijana1*
Strasno user posted image user posted image user posted image
Gledala sam neki film, ne mogu da se setim kako se zove ali u principu radi se o tome kako prikazuju sta je sudbina i kako neke situacije mogu da se poklope i zavise jedna od druge.
Ovo je strasno ali kako je ona samo prozujala, 5 puta sam vracala snimak da bih videla.
Ali sreca u nesreci moglo je jos ovde ljudi da strada ali  jedna sekunda je bila u pitanju i izbegli su najgore, a to je vozac koji je prosao normalno kroz zeleno i ono plavo auto ispred kojeg je palo telo ovog nesrecnog bicikliste.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: UŽAS - poginuo biciklista u Zenici
4.9.2010 9:15:57   
NadaR
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
19.3.2011 17:57:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: [Obrisana poruka]
6.8.2012 10:02:30   
programmer
Obrisana poruka

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here