|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fobije
27.7.2016 17:53:42   
veselicaa
Imam "blagu"fobiju od visine.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Fobije
12.8.2017 14:35:45   
krin 40
Ose i pčele..Alergična sam pa se zato i plašim

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Fobije
13.8.2017 7:45:59   
branki*
blaga fobija od visine,kao i veselica.mozda nije fobija,ali se jako bojim i zmija.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Fobije
13.8.2017 9:36:14   
vocicana
Mrzim zmije.
Nemam fobiju od prljavih ruku, ali ponekad samoj sebi delujem paranoicno, kada spremam bilo sta sa jajima, sve glancam od radne ploce do jedne museme na kojoj razvijam tresto, jako se bojim Salmonele, kada samo pomislim na Damjana koliko je mali i ne daj Boze da dodje u kontakt sa tom prokletom bakterijom, svasta mi prolazi kroz glavu. Narovcito se sve fobije odnose na odgoj mog deteta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Fobije
13.8.2017 12:12:49   
Sarav
Ja imam fobiju od zmija 🐍 😱. Kad sam bila u 9.mesecu sa prvim detetom otišli smo na Srebrno jezero i tamo na pešačkoj stazi vidimo jednu beloušku kako gmiže 😵 Ja sam se okrenula i počela da bežim, mm je odlepio jer trčim debela, haos. I dan danas ne mogu ni na tv da ih vidim 😨

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Fobije
13.8.2017 22:48:15   
emicaa
Sarav ja sam se rasplakala u prodavnici od straha.Obozavam gusterove,kameleone.Ja sam gledala njih i u sledecem trenutku zmija.Tresla sam se

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Fobije
13.8.2017 23:07:45   
Sarav
Emice, potpuno te razumem 😢ne znam samo kako sebe da obuzdam.. pokušavao je muž da mi pokazuje makar ove bezopasne belouške da ne odlepljujem kad odemo na reku ili jezero, ali džaba.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Fobije
14.8.2017 10:54:26   
Milena18
Jako se plašim visine. Kolena mi klecaju kad izađem na terasu na prvom spratu. Kad neko drži M pored prozora ili je iznese na terasu, sva se parališem.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Fobije
14.8.2017 15:27:05   
veselicaa
Uh Milena isto i ja tako.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Fobije
14.8.2017 21:07:59   
Milena18
Ja sam se juče brecnula na tatu jer ju je držao uz otvoren prozor, sad mi je baš žao. Ali nikako ne mogu trezveno da razmišljam kad je to u pitanju.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Fobije
19.10.2017 14:53:41   
Dragica Draga
Sjajno, nisam ni znala da ovoliko fobija postoji 😊 ovaj spisak je odlican...
I hvala bogu nisam se pronasla ni u jednoj 😊

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Fobije
19.10.2017 15:40:41   
Mala Elena
I ja imam strah od visine i dubine.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Fobije
20.10.2017 0:05:16   
MamaNecaVo
Plasim se morskog dna.Dok sam u vodi obavezno nesto mora da je uz mene,pa makar onaj jastuk za plivanje.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Fobije
25.10.2017 21:31:58   
Dragce86
Fobija od visine i bolesti...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Fobije
3.11.2023 17:18:58   
flamingos
Od visine,vode(pošto sam mogla da se udavim),zmija,grmljavine.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 190
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here