|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 71 72 [73]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
5.4.2024 16:00:41   
Ivanka 75
Hvala Ana 😊 Boja vuče na braon, na slici je više pepeljasto a nije. I vidi se na slici jedan sloj plavi, on vuče na žuto. Ovo prema vratu je moja kosa sve.
A mašinicom mi skinula sve što je izraslo za ove dve nedelje otkako me ošišala, toliko sam se smejala kako me dodirne mašinicom ja ki ki ki 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Frizura - II dio
9.4.2024 8:43:50   
nata11
Jel vam ovakav paz tezak za odrzavanje? U smislu da trazi redovno feniranje.

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Frizura - II dio
9.4.2024 9:57:39   
Srecko47E
Meni je bio tezak za odrzavanje.
Ako se ne bi isfenirala,sve bi se nesto izvilo.Doduse,mnogo zavisi i od same kose.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Frizura - II dio
10.4.2024 11:23:46   
Ana RR
Nato, zavisi od kose. Moja je tanka, lagana i ja sam morala da je peglam jer inače se posle pola sata sva uvije. Moja drugarica ima isto tanku kosu ali nekako ima težinu i ona samo običnom četkom prolazi kroz nju dok je suši i ima super frizuru.

Ja sam se sinoć konačno ošišala na moje skroz kratko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Frizura - II dio
10.4.2024 11:46:09   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: nata11

Jel vam ovakav paz tezak za odrzavanje? U smislu da trazi redovno feniranje.



Moj trazi jer mi nije ravna kosa. Naklalse mi kad je skroz kratka. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Frizura - II dio
17.4.2024 9:29:49   
Srecko47E
Ja imam bukvalno tri dlake na glavi i kosa mi se na krajevima uvija-zato je meni bilo bas neizvodljivo za odrzavanje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1806
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 71 72 [73]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 71 72 [73]
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here