|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   porodiliste srem.mitrovica
28.12.2012 18:46:01   
masa masa
da li je neko imao iskustva sa ovim porodilistem,kakvo je osoblje,lekari,tretman trudnica?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: porodiliste srem.mitrovica
12.3.2013 12:30:26   
vikiveki
Ja imam iskustva pošto sam sa tamo porodilauser posted image Nije tako loše....babice i ginekolozi su ok ali sestre koje rade u boksu sa bebama znaju malo da zanovetaju i nisu baš nešto raspoložene za razgovor ali ima i izuzetakauser posted image

(odgovor članu masa masa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: porodiliste srem.mitrovica
14.3.2013 8:20:44   
masa masa
Vikiveki,ako nije problem jel mozes malo opsirnije o porodilisti u sm, kako si se porodila, kojeg lekara preporucujes.....

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: porodiliste srem.mitrovica
24.4.2014 20:31:00   
zwezica _
Pozdrav! Porodila sam se u ovoj bolnici, pa sam htela da vam prenesem moje iskustvo.
Bolnica je u dobrom stanju, spram ostalih koje sam videla. Lepo okreceno, oprema im je novija. Higijena je dobra, zene brisu sobe dva puta dnevno. Iznad svakog kreveta je zvono pa ako nesto zatrebate, pozvonite i sestra dodje u roku od par sekundi. Kupatilo je zajednicko ali uvek je bilo tople vode i slobodno (ja sam se tusirala dva puta dnevno, zbog rane).
Hrana i nije nesto, ali pretpostavljam da ni u jednoj bolnici nije dobar jelovnik.
Porodio me je dr. Slavko Arbanas, super je covek, sve je bilo ok.
Babice su bile ljubazne, i sestre na odeljenju. user posted image
Jedino imam zamerku na pedijatre i sestre u boksu koje rade sa bebama. user posted image
Beba mi je malo poranila, nesto oko dve nedelje, i dobila je zuticu, pa mi je UOPSTE nisu donosili na podoje 5 dana, suncali su je, isla sam do boksa da bih je videla. Prilicno su bile neljubazne, kad sam im postavila pitanje obicno sam ostala bez odgovora. Na sve to, zbog malo kontakta i toga sto su je hranili danima na flasicu, kada smo dosle kuci nikako nije prihvatila dojenje.
Eto, ukratko toliko...

(odgovor članu masa masa)
Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here