|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potpisivanje
13.3.2013 8:13:52   
Pretty78
Odvedem ja jutros decu u vrtic, kaze meni vaspitacia: mama, morate se potpisatiuser posted image user posted image user posted image
na tabeli nadjite svoje dete, upisite koliko je sati i potpis i tako i kad dolazite po njega
naravno da sam rekla da necu a ona meni kaze : morate, naredio vam je nas direktor?????
helouuuuuuuuu meni naredio vas direktor, isti onaj kome ja placam vrtic????????
kako sam se lepo istresla za sve pare
to je sad nesto novo radi bezbednosti vase dece??? pa uvedite kamere eto bezbednosti
poptisuje se sto roditelja u isto vreme, cekas ko kreten, kaze ona ustanite ranije...evo samo sto nisam budila decu ranije zbog potpisivanja
i uzmem papir i napisem NECU
vecu glupost nisam videla

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Potpisivanje
13.3.2013 8:22:56   
Anck Su Nmaun
Kod nas su uveli sad jednu vaspitacicu il sta li je da uvek na vratima kad su otpusti dece , od kad se desilo ono na detelinari, ali za ovo jos nisam cula user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Potpisivanje
13.3.2013 8:24:36   
Pretty78
cuces...danas ima savet roditelja u skoro svim vrticima, tako da ce da krene uskoro, do kraja nedelje...nevidjena glupost!!!

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Potpisivanje
13.3.2013 8:31:25   
Anck Su Nmaun
Bas divno, ionako idem s H po tacu vijam ih po citavom vrticu i dvoristu, jos da cekamo ...diiivnoooo!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Potpisivanje
13.3.2013 8:33:13   
Pretty78
mogu misliti kakva ce guzva i ludnica biti u 14h kad budu dolazili po njih.....ja sam jutros histerisala po vrticu user posted image
a vaspitacice , koliko sam skontala se slazu sa mojom misljenjem jer su samo govorile tako je mama user posted image
ili ....

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Potpisivanje
13.3.2013 8:35:34   
Anck Su Nmaun
Ja cu otici malo posle 2, inace tako idem jer je guzva a kzem vec meni je s njih dve zurka!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Potpisivanje
13.3.2013 9:08:11   
Olga75
pa ne znam koliko je dobro ali cula sam da ima roditelja koji dete dovedu do kapije i onda ono udje samo , e sad to je bas onako hrabro i kod nas mora dete uvesti odrasla - punoletna osoba
a ako ce dete dovesti ili odvesti neko drugi to moras da najavis inace one zakljucaju i zovu roditelja da provere

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Potpisivanje
13.3.2013 10:36:21   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kod nas su uveli sad jednu vaspitacicu il sta li je da uvek na vratima kad su otpusti dece , od kad se desilo ono na detelinari, ali za ovo jos nisam cula user posted image

Kod nas je isto ovako ali postoji nezvanicna informacija da ce da ugrade u sve vrtice ono gde samo provuces karticu i nju ce da imaju samo roditelji

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Potpisivanje
13.3.2013 12:03:11   
jovana13
svasta! i ovde moras da kazes ko ce da dodje za dete ako ti ne dolazis i mora da bude punoletna osoba.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Potpisivanje
10.4.2013 19:09:18   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Pretty78
na tabeli nadjite svoje dete, upisite koliko je sati i potpis i tako i kad dolazite po njega


I kod nas je ovako već mesec dana.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Potpisivanje
10.4.2013 21:30:27   
lanajelena
Kod nas nije takouser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Potpisivanje
18.4.2013 20:35:04   
minnica
Nas su pitali juče u vrtiću šta mislimo o ovom potpisivanju. Ja sam rekla da mi je glupo i oduzima mi vreme, naročito kad ujutro žurim na posao. Inače, kod nas pola ljudi zaboravi da potpiše, naročito kad dođu babe i dede, koje uz to i ne vide dobro.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Potpisivanje
12.6.2013 15:12:53   
gabrijelaaa
oooo boze strasno...kod nas u vrticu vec duze vreme imaju postavljene kamere i vrata koja se zakljucaju cim se zavrsi period kada roditelji dovode decu,user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Potpisivanje
12.6.2013 15:16:07   
minnica
Kod nas su prestali da stavlaju taj papir za potpisivanje. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Potpisivanje
12.6.2013 15:20:16   
gabrijelaaa
user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Potpisivanje
12.6.2013 15:24:51   
Cuftas
Ostaviš i uzmeš dete na revers user posted image Nisam najsigurnija o čemu se ovde radi, ko se tu i čime štiti?

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Potpisivanje
10.3.2015 23:17:02   
mila83
Kod nas nema potpisivanja, osim za vreme dezurstava, preko letnjeg raspusta.Ja inace leti decu ne vodim u vrtic, jednom mi je zatrebalo, i kada sam dosla,morala sam da se potpisem ,objasnili su mi da to treba kada su dezurstva u pitanju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Potpisivanje
10.3.2015 23:18:06   
Bibilib
nema ni kod nas....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here