|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Telefonske zezancije
27.8.2009 11:54:45   
oliveradj
Da li ste to radile? Ja jesam ali slabo, mada kad neko priča da je samo visio na telefonu i pravio smicalice drugima user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 11:57:02   
Rina
Kad sam bila klinka zvala momke koji su mi se svidjali,samo da im cujem glas pa spustim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:00:45   
božana
Da, zvali smo policiju i spuštali slušalicu.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:02:36   
oliveradj
Mi smo slučajno našli sajt na kome je neki lik zezao babu i dedu nekoliko godina i snimao razgovore kakav ludak i pred kraj radnog vremena smo se smejali i opuštali. evo sajta klik
Pazite u čijem prisustvu ih slušate jer ima dosta ružnih reči, tako da što dalje od dece!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:03:39   
bonita
joj ilo je svega i svacega,a najvise se secam jedne,kada pozovemo neki br i pitamo,DOBAR DAN JELI TO KLANICA?ODGOVOR:::NE POGRESILI STE? HE A MI PITAMO:::PA KAKO NIJE KADA SE SVINJA JAVILA::::

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:05:12   
Rina
IZVORNA PORUKA: božana

Da, zvali smo policiju i spuštali slušalicu.


E da,a i hitnu pomoc...ono: Halo,hitna pomoc? Treba mi hitno 1000 maraka! user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:05:32   
bonita
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Mi smo slučajno našli sajt na kome je neki lik zezao babu i dedu nekoliko godina i snimao razgovore kakav ludak i pred kraj radnog vremena smo se smejali i opuštali. evo sajta klik
Pazite u čijem prisustvu ih slušate jer ima dosta ružnih reči, tako da što dalje od dece!



HE;ova radnja se desavala u jednom selu blizu Krusevca,tj blizu mene.Ovo je godinama bila atrakcija,i postalo tako popularno,da cela Srbija zna za ovu pricu

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:06:05   
bonita
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: božana

Da, zvali smo policiju i spuštali slušalicu.


E da,a i hitnu pomoc...ono: Halo,hitna pomoc? Treba mi hitno 1000 maraka! user posted image







da i to.user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:07:19   
gagana83
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Mi smo slučajno našli sajt na kome je neki lik zezao babu i dedu nekoliko godina i snimao razgovore kakav ludak i pred kraj radnog vremena smo se smejali i opuštali. evo sajta klik
Pazite u čijem prisustvu ih slušate jer ima dosta ružnih reči, tako da što dalje od dece!

Ajoj,Stole je bio u nasem kraju godinama hit,zivi u jednom selu blizu Krusevca. Tip sto ga je zezao je na kraju zaglavio u zatvor.
Bonita,uze mi rec iz ustauser posted image


< Poruku je uredio gagana83 -- 27.8.2009 12:08:39 >

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:08:28   
bonita
gagana   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:09:26   
oliveradj
Ma mi smo bili opsednuti Stoletom i Dragicom čak su na sajtu njegovi fanovi pisali da su čuli da je u zatvoru, i da je posle zatvora njih ponovo zvao user posted image . Kad god sam bila neraspoložena puštala sam da ih slušam user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Telefonske zezancije
27.8.2009 12:09:35   
gagana83
IZVORNA PORUKA: bonita

gagana   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sta cu kad imam kasno paljenjeuser posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Telefonske zezancije
6.9.2009 17:44:59   
Anoniman
SUPER TEMA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uuuu mogla bih knjigu napisati sta smo drustvo i ja sve radili jadnim ljudima. Naravno, uvijek su to bili likovi iz komsiluka koji su nas nervirali. Takodje je postojao period kada smo zvali inostranstvo, Kina, Nemacka, Indija, kao prodavali njeguske prsute i rastan, ma uzas. Nemojte me pitati koliko je dolazio racun, znam samo da sam zbog racuna bila modra user posted image user posted image

Nikada necu sebi oprostiti jedno: Brat i ja imali smo jednu istu zrtvu- bila je to neka baba, koju smo nasumice izabrali iz imenika. Ubijali smo je od zezancije po 5 puta dnevno. I tako narednih 5 god. Tada nisu postojali indentifikatori. Nakon toga smo se doselili u novo naselje, and guess who was our neighbour,haha bas ta Anka Butigan ?? Ma sou! jednom smo je iscimali kako nam je mama umrla i da smo sami kuci, brat me je na to nagovorio, da placem na tel, a ona jadna se potresla, smirivala nas. Pi, koja smo stokaa bili. I prije 4 god naidjem na osmrtnicu da je umrla- ne bojte se, nismo je doveli mi do toga.

< Poruku je uredio Miljana_Hn -- 6.9.2009 17:45:54 >

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Telefonske zezancije
24.12.2021 0:03:47   
Mirko Svirko
Jel znate da sada ima neke zezancije o kovidu? 

Nas je zvala A i pustila tu foru gde se zena lepo predstavila i kao iz zavoda i nekim pretecim tonom zasto niste vakcinisani itd itd i kao vidjeni ste danas u prodavnici bez maske... i onda nije izdrzala pocela je da se smeje i onda sam shvatla da me zeza.
Ali realisticno deluje...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Telefonske zezancije
24.12.2021 0:10:13   
Sanjica26 RR
I ko je na kraju bio? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Telefonske zezancije
24.12.2021 6:26:23   
flamingos
Strašno Mirko.Ko god da je,to nije za šalu.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Telefonske zezancije
24.12.2021 7:43:58   
dddaca
Ma zezaju se deca

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Telefonske zezancije
26.12.2021 10:08:22   
Mirko Svirko
Sanjice,  cerka mm iz prvog braka je bila.

Kao sala. Posle smo joj objasnili da to nije lepo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Telefonske zezancije
26.12.2021 11:23:16   
dddaca
Mirko, salilo se dete user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Telefonske zezancije
26.12.2021 13:08:44   
Sanjica26 RR
Дечија посла🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here