|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koksaki virus kod dece
20.11.2016 10:43:41   
eca89
I ova sezona je nasa, ne moze nas prociuser posted image !
U vrticu je epidemija, zao mi je samo sto nam nece moci doci jetrva i curica, a ovde su!
Temper., nema, igra se i tako!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koksaki virus kod dece
13.6.2017 11:01:48   
emicaa
Da se mi i ovde prijavimo,ne daj Boze da nas bar jedna bolest zaobidje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koksaki virus kod dece
13.6.2017 11:03:23   
IvanaSK RR
Emice, zao mi je. Sve ste se napatiliuser posted image ljubim Davida mnogo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koksaki virus kod dece
13.6.2017 11:39:54   
emicaa
Ali vec ga prolazi,kaze dr da ne brinem dobar je on.I imao je blazi oblik jer uopste nema puno plikova

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koksaki virus kod dece
13.6.2017 12:05:29   
Milena18
Emice, baš mi je žao, ali dobro da je ipak blaži oblik. Ljubi dušu malu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koksaki virus kod dece
13.6.2017 12:19:24   
eca89
Emice, već sutra će se sve povući, ne brigaj, imam iskustvauser posted image user posted image !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koksaki virus kod dece
13.6.2017 12:38:20   
degu
E pa stvarno vise Emice, dosta je bilo!
user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koksaki virus kod dece
13.6.2017 13:32:58   
Sanjica26 RR
Emi, znaci ipak je to.user posted image Bas se namuci Davidenko.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koksaki virus kod dece
13.6.2017 16:56:47   
emicaa
mi smo se izgleda nekad pretplatili na bolesti svih vrsta user posted image
Nadam se da ce biti pauza bar do zime kad se ovo smiri.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koksaki virus kod dece
28.7.2017 22:02:01   
emicaa
Srecku odpadaju dva nokta zbog virusa.Danas bio kod dermatologa i pitali ga za to,on pogledao i pitao da nije prije 2do3 mjeseca imao ovaj virus.Ja sam mislila da oni odmah odpadaju ako ce odpadati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koksaki virus kod dece
7.11.2019 17:29:40   
vonavoj
Evo nas i ovde,i mi kao emica,na sve pretplaceni..a jis u vrtic nije krenuo

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koksaki virus kod dece
7.11.2019 17:36:48   
Sanjica26 RR
Sta da ti kažem kad je Sofi sa godinu dana dobila upala pluca. Nije jos ni krenula u vrtic.

Drzite se

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koksaki virus kod dece
7.11.2019 22:43:08   
kamičak
Von, kako znas? Radili ste antitela?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koksaki virus kod dece
7.11.2019 22:51:54   
vonavoj
Ne,bili smo kod dr.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koksaki virus kod dece
19.11.2021 12:25:33   
ana86
Ja sam imala i koronu, upalu pluca, operaciju oba stopala, pa dobila koksaki, aktivirao adeno virus isto i zahvaljujuci jednoj zeni sto radi kao savetnik pri ministarstvu zdravlja za kvantnu medicinu, dala mi je prave suplemente za brzi oporavak, energiju i imunizaciju. Bukvalno iz hitne u Cg sam kod nje zavrsila ( cula sam da je pomogla zeni Novaka Djokovica, njegovoj majci i njemu, radi sa sportistima dosta na imunizaciji) i mogu vam reci da su me ovi suplementi digli. Taj isti dan sam cak u grad izasla, (a mesec ipo dana mucenja pre toga, da disem opusteno). Mada je ona rekla da imunizacija na prirodan nacin ide sporije, moras 6 meseci da ih pijes, jer toliko treba svakoj celiji u telu da se regenerise, ali ja sam od prvog dana primetila razliku. U hitnoj sam dva puta zavrsila i rekli su da ne mogu da mi pomognu, da za taj virus nema leka, ali par dana nakon toga, kod te zene, ja sam posle prvog ispijanja tog napitka osecala snagu i disala sam punim plucima. Ne samo to, nego se koksaki brzo suzbio i pocela sam nakon mesec ipo dana od njega da treniram, a mogla sam i ranije, nego necu da forsiram previse. Eto ako kome treba jos neka informacija, neka mi pise privatno.☺


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koksaki virus kod dece
21.11.2021 9:18:38   
Maslacak15
Kvantna medicina ne postoji. To je sarlatanstvo i prevara.

A time i zvanje savetnika pri ministarstvu zdravlja za istu ne moze da postoji, u to sam sigurna, jel smo mi ipak dovoljno ozbiljna drzava da tako nesto jos uvek nebi dozvolili. O gomili reklama po privatnim klinikama i dooktora koji su se odlucili da nemaju problem sa hipokratkovom zakletvom ne govorim, svega ima ali sigurna sam da drzavno ministartstvo takve stvari ne zastupa.

Suptilni pokusaji reklame ovog tipa mi nisu simpaticni. Drago mi je da ste ozdravili, sve najbolje!!!


(odgovor članu ana86)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koksaki virus kod dece
21.11.2021 18:07:50   
ana86
Meni je zao ako ste se vi nasli uvredjeni ili povredjeni mojom izjavom, ali kvantna medicina itekako postoji i deluje. A upravo ove prirodne suplemente sto pijem su upravo napravili medjunarodno priznati doktori zvanicne i alt_ernativne medicine, jer jedna bez druge ne mogu, a u medjusobnom sadejstvu daju oset_ne rezultate. Ako postoje vec 50godina, sigirno znaju sta rade, a i ne vezano za trajanje, meni je kvalitet zivota promenilo.  Ja sam iznela svoje iskustvo i sta je meni zaista delovalo i svakome bih od srca preporucila da uz terapiju koju im doktor prepise, piju vitamine koji su organizmu neophodni, ali da su prirodni vitamini, ne sintetika iz apoteka. Postoje i predavanja doktora sa VMA i celog sveta,  upravo na ovu temu i kako se sta i uz sta pije. U svakom slucaju, hvala na Vasoj konstataciji na ovu temu.
IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Kvantna medicina ne postoji. To je sarlatanstvo i prevara.

A time i zvanje savetnika pri ministarstvu zdravlja za istu ne moze da postoji, u to sam sigurna, jel smo mi ipak dovoljno ozbiljna drzava da tako nesto jos uvek nebi dozvolili. O gomili reklama po privatnim klinikama i dooktora koji su se odlucili da nemaju problem sa hipokratkovom zakletvom ne govorim, svega ima ali sigurna sam da drzavno ministartstvo takve stvari ne zastupa.

Suptilni pokusaji reklame ovog tipa mi nisu simpaticni. Drago mi je da ste ozdravili, sve najbolje!!!





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koksaki virus kod dece
21.11.2021 23:22:44   
Maslacak15
Ne ni uvredjena ni povredjena. Samo mi je zao da mozda neko ucveljen bez para i nacina, a takvih je dosta u Srbiji dodje u iskusenje da daje tesko steceni dinar za nadrilekarstvo zbog ovakvih saveta. To je jedini razlog zasto komentarisem. Ili nedaj boze da da prednost tome pred klasicnom medicinom i odlaze preko potrebnu terapiju...

Ja bih pre isla kod pravih travara onih od pre 100 godina, u njih i verujem da mogu necemu da koriste. Ali kvantna medicina sluzi samo uzimanju para. A sto se tice toga sto vam je bolje i Placebo efekat je proznat i prizna efekat.

Puno pozdrava!!!

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 21.11.2021 23:23:41 >

(odgovor članu ana86)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koksaki virus kod dece
22.11.2021 12:01:40   
ana86

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Ne ni uvredjena ni povredjena. Samo mi je zao da mozda neko ucveljen bez para i nacina, a takvih je dosta u Srbiji dodje u iskusenje da daje tesko steceni dinar za nadrilekarstvo zbog ovakvih saveta. To je jedini razlog zasto komentarisem. Ili nedaj boze da da prednost tome pred klasicnom medicinom i odlaze preko potrebnu terapiju...

Ja bih pre isla kod pravih travara onih od pre 100 godina, u njih i verujem da mogu necemu da koriste. Ali kvantna medicina sluzi samo uzimanju para. A sto se tice toga sto vam je bolje i Placebo efekat je proznat i prizna efekat.

Puno pozdrava!!!

Ne znam zaista cemu ovakva neprijateljska nastrojenost. Dosla sam da podelim svoje iskustvo i delicu svakom kome je potrebno, ako znam da nesto valja i da bih volela meni neko da da pravi savet ako mi zatreba. Mislim da niste upuceni u ono o cemu ovde tvrdite, niti se iskusili to. Ja sam od doktora dobila samo: 'mi vam ne mozemo pomoci'. I ovde kazem i stojim iza toga, da upravo ta prirodna medicina uz propisanu terapiju doktora itekako ima jaceg efekta, jer pojacava dejstvo leka i jaca organizam, nuspojave anulira. I bas zato sto i ja svoj dinar zaradjujem, drago mi je sto znam za sta ga dajem, jer od lekova mi je zeludac bio unisten i ovom nalazima se sve ispostavilo kao tacno, sve ono i pre virusa sto sam imala godinama sada sam shvatila uzrok i posledicu i koliko je sve u stvari povezano. Doktori samo lece posledice, a uzroke niko ne istrazuje, nti se mogu klasicnim nalazima utvrditi. I ja sam jedna od tih sto trosila pare na privatne nalaze, doktore i ostalo, a nicemu nije sluzilo. Tako da upravo zato sto sam probala i znam o cemu pricam, sto sam se edukovala od doktora sa vma, koji takodje pricaju o svemu ovome, znam da mogu da podelim ovo. Upravo prirodne vitamine su i napravili doktori zvanicne medicine, koji su specijalizirali i zvanicnu i alternativnu medicinu. O placebu efektu ne bih sada, a imala bih mnogo i na tu temu da kazem. Moje iskustvo nema veze sa placebo efektom i ne mozete tvrditi umesto mene sta je meni pomoglo, jer me ni ne znate, pa ni to koliko sam upucena u ovo sto pricam. U svakom slucaju, razumem vasu potrebu da komentarisete negativno, sigurno ste imali losih iskustava i na kraju krajeva, svako ima pravo na svoje misljenje. Ja imam svoje iskustvo i to sam podelila. Ne bih vise polemislala na ovu temu. Srdacno:)

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koksaki virus kod dece
22.11.2021 13:08:41   
Ivanka 75
Da li ppstoji neki sajt da mozemo da procitamo o tim suplementima? 


(odgovor članu ana86)
Direktna veza do poruke: 95
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here