|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete na put sa jednim roditeljem
7.6.2016 7:39:37   
wivern

IZVORNA PORUKA: Anarunika

ME neću ja putovati nego mm.
Overićemo mi tu saglasnost neću da se igram. A to što ga ne traže ,bravo za njih, eto koliko se trude da smanje otimanje i nestajanje dece.



Hah, zabole ih uvo bas. Na zalost.

Sad ja imam jedno glupo pitanje. Ove godine M i ja idemo na more, logicno je da ne mogu da dobijem saglasnost mm ali da li mi treba neko drugo uverenje ili nesto. Zna li iko? Kako da dokazem da sam samohrani roditelj.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dete na put sa jednim roditeljem
7.6.2016 8:17:10   
Mala Elena
Nazalost, da.
E Wiv ne znam...verovatno vadis neko uverenje negde.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dete na put sa jednim roditeljem
7.6.2016 9:03:48   
serpica

IZVORNA PORUKA: wivern RR


IZVORNA PORUKA: Anarunika

ME neću ja putovati nego mm.
Overićemo mi tu saglasnost neću da se igram. A to što ga ne traže ,bravo za njih, eto koliko se trude da smanje otimanje i nestajanje dece.



Hah, zabole ih uvo bas. Na zalost.

Sad ja imam jedno glupo pitanje. Ove godine M i ja idemo na more, logicno je da ne mogu da dobijem saglasnost mm ali da li mi treba neko drugo uverenje ili nesto. Zna li iko? Kako da dokazem da sam samohrani roditelj.




Ako ides preko agencije pitaj njih, ali mislim da nosis umrlicu kao dokaz da si samohrana majka.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dete na put sa jednim roditeljem
7.6.2016 9:10:29   
wivern

IZVORNA PORUKA: serpica

Ako ides preko agencije pitaj njih, ali mislim da nosis umrlicu kao dokaz da si samohrana majka.user posted image


user posted image

Jos se nisam odlucila kako cu ici, ali cu svakako pitati nekoga iz agencije da mi objasni.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dete na put sa jednim roditeljem
10.8.2016 16:36:35   
kokolom
da li znate koja je cena overe saglasnosti opstina vs sud? beograd - novi beograd

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dete na put sa jednim roditeljem
10.8.2016 16:51:49   
IvanaSK RR
U opstini je jeftinije nego u sudu. Bar je tako bilo pre dve godine. I kostalo je oko 300 din. opstina Zvezdara.

(odgovor članu kokolom)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dete na put sa jednim roditeljem
11.8.2016 9:27:11   
kokolom
update: 690 din ako potpisuje jedan roditelj, opstina NBgd. E sad, ja nisam imala vremena da se bakćem sad sa tim, ali ako neko ima vremena zovite graničnu policuju (imaju dežurni tel 24/7) ili pišite na mail. Po zakonu nije obavezno da imate ovaj papir (ograničavam se da govorim o deci čiji roditelji nisu u sudskom sporu), ali vam oni preporučuju da ga imate i uplatite koji dinar u budžet user posted image . Ja sam zvala i tako su mi rekli, pa sam onda pisala mail, ko velim da mi to isto napisu u mail-u pa da ponesem taj papir na granicu, ali pametni su oni i posalju mi prazan mail, sa word dokumentom bez ikakvih oznaka (znači potpuno neupotrebljiv, kao i mail) u kome piše:
Poštovana,

povodom Vašeg pitanja dostavlјenog ovom Ministarstvu elektronskim putem, a koje se odnosi na putovanje deteta avionom iz R Srbije za R XY, obaveštavamo Vas da je sa aspekta nadležnosti Uprave granične policije za prelazak državne granice Republike Srbije potrebna važeća putna isprava.

Takođe, preporučuje se (nije obavezna) da za dete kod sebe posedujete pisanu i overenu saglasnost drugog roditelјa, koja se izdaje u opštini ili sudu. Posedovanjem napred navedene saglasnosti, ubrzava se procedura provere prilikom prelaženja državne granice.

Ako imate vremena ovo moze da se istera i da ne uzimate papir koji vam ne treba

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here