|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodiliste-Kikinda
23.7.2013 13:46:43   
Mirka90
Da li neko ima iskustva sa vodjenjem trudnoce i porodjajem u Kikindi?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodiliste-Kikinda
23.7.2013 15:23:53   
anajid
Zille je iz ki i tamo se tri puta porodila,ali ne znam da li je jos uvek aktivna na forumu.user posted image

(odgovor članu Mirka90)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodiliste-Kikinda
23.7.2013 15:25:49   
Peace*
Nije aktivna, obrisala je profil.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodiliste-Kikinda
24.7.2013 11:29:05   
Mirka90
Jako se premisljam da li se poroditi u Ki ili u kbC Dragisa Misovic Bg...Nadam se da ce se naci neko ko mi moze reci nesto vise.Hvala cure :)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here