|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 14:09:22   
hocukusurnecuzvaku
To je baš divno user posted image miš mali,vidiš kako se on vezao za njuuser posted image

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 14:11:33   
hocukusurnecuzvaku
LanaJ iskreno se nadam da će biti tako,mislim ako ga ne ispišu,a stvarno bi bila šteta jer voli vrtić i decu i jednu od vaspitačica user posted image

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 15:07:05   
gabrijelaaa
moje mnogo vole da idu u vrtic...samo sto muku mucimo sa prehladama,od njih izludesmo...cerkici je pa i ojaco malo imunitet pa i neizostaje toliko,ali sincic nedelju dana ide pa nedelju dana ne ide...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 15:14:14   
Tiziana
Kod nas je identicn asituacija. Cerka je sad kod vaspitacica u jaslama kod koji je bio sin 2 godine.On je prve godine bio ubi boze bolestan,ona ne toliko.A i on je u poslednje 2 godine bio mozda 2x bolestan u zimskom periodu, ojacao je imunitet pa sad kao i mi odrasli zakaci po neki virus,ali to vis enije konstatno izaostajanje.
Mi smo zadovoljni. I u jaslama i u vrticu puno uce,rade sa njima,uvek su presvuceni,nahranjeni, imaju priredbe,maskembale,predstave i jos milion raznih aktivnosti. JA sam zaista bez preterivanja zadovoljna nasim obdanistem.Moji idu u Biser u Svetozara Markovica, on u obdaniste,ona u jasle.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 15:15:07   
Tiziana
Gabrijela,i moja cerka je rodjena 24.09,ali 2011!user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 15:19:06   
minnica
Naš vrtić je ok s obzirom da je državni. Vodi se računa o higijeni dosta, a i lepo ga uređuju. Moje dete jako voli da ide u vrtić. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 15:22:38   
bea83
Ja ne smem naglas ni da izgovorim al mi evo već skoro dva meseca smo zdraviuser posted image  Imali smo jedno mesec i po dva (mart,april) kad smo svakih 10 dana bili bolesni (ispostavilo se da je streptokoka lečena pogrešnim antibiotikom) i od kad smo to pregurali sve je ok, a idemo već šest meseci. Ako ovako ostane, ja sam zadovoljna. Generalno to su sve normalne stvari u velikom kolektivu, samo je pitanje imuniteta koliko će se brzo izboriti. Uostalom i ja sam bila mesec i po dana bolesna kad sam počela da radim posle godinu i po sedenja kod kuće na porodiljskom, jedvnostavno mora organizam da se adaptira

Tiziana, za Biser sam zaista čula sve najbolje

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 17:41:30   
peca
Mi smo posli u vrtic 01.05. i od tad smo isli svega 14 dana sa privikavanjem znaci nije ni celih 14, posto je prvi put bilo pola sata pa sat i kako to vec ide... Svaki put kad sam usla u vrtic ona deca krljaju kao blesava... ... Lepo smo se cas_tili tamo, posle penicilin inekcija smo presli na longacef, i tako... A ja 21.pocinjem da radim.... user posted image

Umanjili su mi cenu za svega 1200 din. user posted image

A lecenje me kostalo bar 5000...

< Poruku je uredio peca -- 12.6.2013 17:43:46 >


_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 18:03:58   
Tiziana
Jeste,to je na zalost tako,kad krenu bas se cesto razboljevaju,ali to je tako.Ja sam oba puta posle porodisljkog non stop bila bolesna i to samo sto sam godinu dana bila u nekoj nazovi izolaciji..
Ja kazem blago onima koji imaju nekoga ko ce da im cuva decu, ja na zalost imam,ali kao da nemam,pa kad se neko od njih razboli,potrebna mi je citava logistika jer ja ne mogu da uzmem bolovanje. A sa druge strane drago mi je sot mi se deca socijalizuju i uce tako mali da imaju drugare i vreme provode sa decom,a ne nekim tetkama,babama,dedama itd. jer smatram da deci trebaju deca!Babe i dede nece nigde da pobegnu.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 20:46:06   
Odri Hepbern
Ja da ponovim pitanje- ako znate nesto o Lunji kod Obilicevog stadiona pisite.user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
12.6.2013 21:57:37   
vukosava
Krece za 10 dana konacno smo dobili mesto user posted image

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
13.6.2013 9:38:56   
gabrijelaaa
user posted image tvoje dete je godiste mog sina,a rodjena isti datum kad i moja cerka...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
13.6.2013 9:42:46   
Tiziana
A tvoja cerka je godiste mog sina,samo je rodjena mesec i jedan dan kasnije! ;-)

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
31.7.2013 15:59:14   
isidora88
pisite nesto o vrticu palcica, novi sad, i ako neko zna sta deca rade u poludnevnom boravku i daju li njima da rucaju ili deca gladuju?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
25.8.2013 9:16:53   
maslackic

IZVORNA PORUKA: sanji

Što se jaslenih grupa tiče na celoj teritoriji Rakovice ubedljivo su najbolji Izvorčić, Čarobna šuma i Labudić! Opusti se!


a doolores u rakovici :D kakav je? vidim da je renoviran..nadam se da su vaspitacice dobre..krecemo 2.9.

a u Izvorcicu su svi divni user posted image



_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
27.8.2013 13:12:33   
gracia
Ima li nekog iz Kolibrija na Konjrniku? I zna li se kada ce poceti da radi onaj kod Sumica sto se renovira, 1001 radost mislim da se zove?

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2013 19:31:04   
afra
Moja ima 19meseci i ide u Kinderland od godinu, ali fakultativno, zbog drustva. Ponekad ostane 2h, ponekad 5h do 6h dnevno. Poslednjih meseci je vodimo svakodnevno, jer obozava vrtic i tamo je mnogo srecna. Ona mene dovede do vrtica, saceka da vaspitacica otvori vrata i udje sama :) Grupa je pomesana, mala, nema vise od 10-oro dece i rade po Montesoriju. Vaspitacice su jako pazljive, sto je za mene najvaznije i vole decu. Trude se oko njih (kada je imala osip, prale su joj guzu umesto vlaznih maramica), ako ukaki pantalone, operu ih, tacno znaju sta je dete radilo u toku dana, sta voli, sta ne voli. fleksibilne su. Mi placamo na sat 250din, ne znam tacno koliko je pola dana, odnosno pun dan, ali cemo je uskoro prebaciti na pola dana, jer se verovatno tako vise isplati, s obzirom da ide redovno.

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
17.9.2013 11:32:04   
Ana RR
Državni vrtić Vrapčići, koji pripada opštini Barajevo (pošto nas na Čukarici nisu primili). Vrtić nije namenski već je privremeno rešenje, mesna zajednica im je dodelila neku kućicu koju su preuredili u vrtić. Jako je malecno, mislim da nema više od 60kvm sve ukupno, jedna prostorija za jaslenu grupu, druga za ove starije, malecna kuhinja i dva malecna wc-a. Nemaju dvorište već samo ograđeni prostor oko vrtića koji je jako mali i nema ničega za igranje (ima neka polomljena klackalica, čini mi se).

Danas kada smo bili vaspitačica se žali kako su to nehumani uslovi za decu i za osoblje, kako je sve malo, nemaju prostora ni zašta.. kaže pokajala se što je prešla da radi tu (prešla je iz velikog vrtića). Ono, baš me ohrabrila prvog dana user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afra)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
17.9.2013 12:11:33   
bea83
Baš bezveze, Ana. A jel imaš informaciju do kad je to "privremeno"? U principu njima dok su tako mali je najbitnije da su vaspitačice ok, prostor je naravno bitan ali njima malo znači. Valjda će se uskoro nešto promeniti. Dobro je što ima tako malo dece i samo dve grupe, ima to svojih prednosti. Kako je opremljen? imaju li bar ok igračke?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
17.9.2013 12:46:44   
Ana RR
Pa, prošle godine je otvoren vrtić a kod nas privremeno obično znači "stalno". Ne verujem da će se u skorije vreme nešto menjati, pogotovo što je to malo mesto.
Nisam videla nešto puno igračaka, na podu je bila kutija sa kockama, neka muzička igračka malo veća, autići, i iskreno, ništa više nisam videla (što ne znači da nema, samo ja nisam videla). Mare se prvo igrao sa nekim kamiončićem a posle je seo za sto sa vaspitačicom i crtao.

I ja ne mogu da zamislim gde i kako oni spavaju.. na čemu? U ćošku je jedan krevetac a mesta ima toliko malo da ne kapiram kako svi stanu. Pretpostavljam da spavaju na nekim dušecima, ne znam, to ću sutra pitati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
17.9.2013 13:04:42   
bea83
Kod nas spavaju na nekim rasklopivim krevetićima koji (čini mi se) stoje u ormaru u toku dana, verovatno je tako i kod vas

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
18.9.2013 21:35:10   
Anhelito

IZVORNA PORUKA: bea83

Kod nas spavaju na nekim rasklopivim krevetićima koji (čini mi se) stoje u ormaru u toku dana, verovatno je tako i kod vas


I kod nas tako, isto stoje u ormanu kada se ne koriste user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
19.9.2013 18:05:26   
lesica
Prošao još jedan roditeljski sastanak, sad preostaje još da sledeće nedelje sazovem roditeljski u L grupici da se dogovorimo za kupovinu mini linije.

Elem, naš vrtić ulazi u projekat "Zdrav vrtić" i planira formiranje kluba roditelja, i mislim da će to sveukupno jako lepo uticati na rad sa decom i samu decu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
21.9.2013 13:11:48   
Sesilija 83
vrtic je drzavni lepo je uredjen, skoro je zavrseno renoviranje novi parketi(sveze hoblovani) pvc stolarija nova kupatila,novi ormarici i sto mi se najvise svidelo sve igracke u proteklih godinu i po dana zamenjene tj,stare su dali u srveni krst a kupili su sve nove uglevnom pertini.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.10.2013 10:06:46   
anci 81
Da li necije dete ide u vrtic Zlatni bor u Zemunu? Jutros sam imsla ne bas prijatnu situaciju sa vaspitacom,pa sam samo htela da podelim iskustva,cisto da vidim da nisam uvredjen roditelj?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here