|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:49:15   
big mum
Nada je u Trnu to je blizu nas.njih plavi Vrbas.Koliko čujem ni tamo nije sjajnouser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 9:04:33   
Mala Elena
Nisam cula tj nisam ni slusala dnevnik.. novine stoje jos od juce , nisam ni prelistala ...
Ne mogu da verujem da je kao u Obrenovcu? ! Sta nas ceka jos? user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 9:11:27   
emicaa
Pa nije valjda opet toliko,i u Bosni su neka mjesta poplavljena ali nije toliko kao u maju što je bilo,da li će naš narod išta zaobići user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 9:14:36   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Jel se javljala nekom Nada? Kod nje je bilo kriticno.


Bilo je kriticno u noci petak na subotu . Bas grozno. Izvukli smo se u nekih dvadeset_ak centimetara .

Sad je u redu . Vrbas se skroz smanjio . Ja vise ne znam sta se ovo desava. Ovde smo sest godina . Kisa je i do sad padala pa sve ok. Ovo sad user posted image user posted image Kao da iz zemlje izvire i samo raste .

Vidjela sam na nekim vijestima da je Negotin kritican . Samo da se ne ponovi prethodni scenario . Jadan ovaj narod. user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 16.9.2014 9:15:45 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 9:49:10   
Rosita
Imam utisak da je onaj prvi nalet poplava bio senzacija za medije, a sad kao da je svima dosadilo da se prica o tome, ne kazem, cujemo informacije ali samo jadni narod zna kako je njemu user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 9:54:28   
Klarita
Znaci, ovi na RTS-u nisu bas normalni, malopre odmah iza javljanja iz Tekije, gde je inace najkriticnije, pustise neku harmoniku, Boze me sacuvaj i sakloniuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 12:12:01   
Sanchy
Danas u 17h je sakupljanje pomoci u hrani i higijeni ispred Sava Centra...mislim da ima i jedna jednomesecna beba izbegla sa majkom,nj8j ce sigurno trebati i pelene i vlazne maramice,odeca sta znam...tuga...

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 12:14:00   
Bibilib
Ovo je stvarno katastrofa,sta ce jos da zadesi ovu nasu zemlju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 12:16:50   
serpica
Ja se stvarno plasim tih poplava,Nisava mi je na 100 m od zgrade,postoji bedem ali ko bi ga znao...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 12:20:34   
Klarita
Serpi i meni Vlasina. '87.mm vec nosila kucuuser posted image nadam se da nece saduser posted image

Na jugu jos nema pomoci organizacije oko Kladova.

Ima li tamo neka od nasih RR? Pa da opet uputimo pomoc direktnouser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 12:20:41   
dunja RR
Baš tako, tuga
IZVORNA PORUKA: Rosita

Imam utisak da je onaj prvi nalet poplava bio senzacija za medije, a sad kao da je svima dosadilo da se prica o tome, ne kazem, cujemo informacije ali samo jadni narod zna kako je njemu user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 12:27:20   
anita
Strasna je situacija po onome sto sam juce gledala na tv-u. Sta sve nece pogoditi nas narod user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 13:20:21   
anita
Upravo gledala na vestima. Bas je jezivo, slike su user posted image
Kuce su do krova u blatu i vodi. Strasnooo

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 14:48:20   
branki*
meni tv uopste nije ukljucen jos od subote...od vas cujem za ove poplave.kod nas kisa i dalje pada..sad cu da pustim neke vesti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 16:54:36   
Torbica
user posted image user posted image [sm=smiley19.gif jadni ljudi...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 19:08:21   
mamica 91
Bas sam mislila na vas... i kod nas je bio haos, u jednom delu je nizi temelj, sa vanjske strane i zid od kuhinje bio u vodi nekih 15ak-20 cm ali nije probilo u kucu sva sreca, povuklo je vlagu, ali bolje nego mulj i blato...
IZVORNA PORUKA: Nada RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Jel se javljala nekom Nada? Kod nje je bilo kriticno.


Bilo je kriticno u noci petak na subotu . Bas grozno. Izvukli smo se u nekih dvadeset_ak centimetara .

Sad je u redu . Vrbas se skroz smanjio . Ja vise ne znam sta se ovo desava. Ovde smo sest godina . Kisa je i do sad padala pa sve ok. Ovo sad user posted image user posted image Kao da iz zemlje izvire i samo raste .

Vidjela sam na nekim vijestima da je Negotin kritican . Samo da se ne ponovi prethodni scenario . Jadan ovaj narod. user posted image


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 19:46:46   
nata11
Gledam sada baku na televizije, kaze: jeste doneli dzakove? Niste! Pa sto ste onda dosli, da nas gledate." Sve je u pravu zena.

_____________________________





(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 19:56:45   
anita
Neki idu u poplavljena podrucja samo da se slikaju i budu vidjeni. A za ljude koji su u nevolji bas ih briga.
Nije bitno sto niko nista ne preduzima i ne reaguje na vreme.

< Poruku je uredio anita -- 16.9.2014 19:58:20 >


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 22:10:25   
Mala Elena
Tragedija. user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 22:18:40   
17 joka
nemogu verovatio sta se opet desava ovo nije normalno tuga do neba, mnogi se nisu oporavilia user posted image strasno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Poplave u Srbiji
26.12.2014 13:32:52   
NadaR
Ja bih samo da se zahvalim divnim Ringerajkama koje su donirale novac.Sinoc mi je stigao paket. Hvala punooo! Veliko hvala i Dunji , Lesici,Dijani , Olgi i ostalim divnim drugaricama moderatorkama koje su me najvise podrzale kad mi je bilo najteze. ♡♥♡♥♡

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Poplave u Srbiji
14.1.2021 0:52:24   
dunja RR
Sa Dnevne doze Beograda:

Да питам само новинаре, струке, министре, Владу, Премијера, грађане Ваљева, Обреновца, још вам се куће нису лепо осушиле, све становнике до скоро поплављених подручја. Да питам крем Врачара, мангупе Дорћола и мејнстрим Блокова, све грађане Србије!
Да ли су ово људи који живе у Србији? Да ли су ови јагањци расли под небом српским као и деца и мајке које спасавају чамцима?
Брзо сте заборавили скорашње поплаве. Ћути није мене! Хоћемо и даље тако да живимо? Ћути није мене.
Шта ћемо кад стигне до тебе, а нико се не осврне тад?
Да ли је могуће да телевизије, новинари и било ко из јавног миљеа јуче и данас уопште ни не помиње поплаве које су захватиле југ Србије и Косово и Метохију?
Ко смо ми и у шта смо се претворили да нас се не тиче ништа даље од Бранковог моста, Златибора и Торника или даље од свог улаза и свог прага?
Да ли је могуће да Срби реагују и на права људи на другом континенту, и на права досељених овде у Србију и на светске институције, и на комшије и да све њих подржава са милионима евра нас становника Србије и онда када нас захвате природне и друге непогоде оглуше се о те животе и судбине , не постоји ни рачун на који би народ могао да уплати сам и да се организује! Да ли као и код лечења деце треба да отворимо организације где ћемо СМС-ом решавати и поплаве сами и све друге недаће?
Докле ће се систематски уништавати све што је Српско?
У Бечу у парку стоји плоча са именом и презименом жабе (на латинском) и упозорењем да је то угрожена врста, да се не виче и не окупља око те баре, станишта жабе!
Да ли је жаба заштићенија од стотина домаћинстава, хиљаде становника, стотине деце са свом њиховом имовином?
Киша која је падала више од 48 сати изазвала је поплаве на читавом Косову и Метохији.
У српским срединама на централном КиМ и у Косовском поморављу има поплављених кућа.
Поплавом су захваћени Ниш, Пирот, Власотинци и на десетине села .
Због поплава је данас био затворен и административни прелаз Бела Земља.
СРАМНО ЈЕ ДА ТРЕБА ПО ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА НА НАЛОЗИМА ПОЈЕДИНАЦА ДА СЕ ЧУЈЕ О МУЦИ КОЈА ЈЕ ПОГОДИЛА НАРОД СРПСКИ И ЈОШ СРАМНИЈЕ ДА ЈОШ НЕМА НИ РАЧУНА НА КОЈИ БИ НАРОД СВОМ НАРОДУ ПОМОГАО ЈЕР ДРЖАВА НИЈЕ НИ ОБАВЕШТЕНА О ТОМЕ ЈЕР ЗАСЕДА О ДРУГИМ ТЕМАМА.
Срео сам се тражећи рачун само са молбом брачног пара из дијаспоре, наших Срба који су исто реаговали захтевајући да се отвори рачун за помоћ, а држава које о овоме није издвојила ни термин уместо рекламе о соку ће те исте из дијаспоре да подведе у порески систем. Боље нека се организују да спасу ову Нојеви Барку звану Србија, а ми да постанемо бољи људи јер од сопствене удаљености, одсуства поштовања, помоћи, емпатије, заједништва неће нас нико спасити од потопа те неслоге!
Слава Богу
Новинари , политичари, спикери, глумци, певачи, јер и ви сте нове списатељице, декани, ректори, градски оци, премијери, посланици, мандатари Житорађе , Ниша, Чачка, Врања, Војводине, секретари и секретарице, шофери и будући министри , струко и САНУ завршио сам пар факултета , а о говору истине, честитости, поштовању ове земље која нас је вековима пре МекДоналдса и Франша хранила су ме научили баба и деда, тако да своје дипломе однесите на село код бабе и деде да Вам их нострификују само им претходно реците да нисте стигли да известите како Вам је родни праг под водом јер сте "већ" друго колено у Београду и јер Вам је наређено шта да прочитате, напишете, питате и кажете СВИ , БЕЗ ИЗУЗЕТАКА!
А ти народе окрени се мало Богу и небу, окрени се комшији, помози, не са псовком на уснама него са молитвом на срцу , па да те сунце мало огреје. Мислиш потапају се усеви и куће случајно?
Свештенство да не јури аудија и чин, већу парохију него да стадо чува, учи , окупља и умножава!
Док ово читамо , лајкујемо, шерујемо из топлих домова док ни на телевизији о томе нема ни помена ни реакције ови јагањци, деца, бабе и деде, мајке су у води.
Докле ћемо бити такви да нас природа и Бог опомињу?
Овде, у Србији нема Амфилохија и Јоаникија да поведу народ , и патријарх Павле је пред лицем Божијим!
А народ судбину чита у жутој штампи, на вестима је Србија прва у Европи , а до данас последње две деценије је 70% Србије било под водом , а 99% душа је без воде и људскости, пресушило срце, не саосећа , не помаже, не осврће са на туђу муку и не знајући да је то већ сутра његова ако не помогне , не прискочи.
Поплава је и у Београду, исељавају немоћне из станова, улазе извршитељи тамо где нису ни Турци смели, у кућу, на огњиште, али ни то не видите јер Ћути , није мене!
Ћути, није мене!
Шаљите коме је у ком крају и шта најпотребније , овде на ФБ Дневна доза Београда и на инстаграму Дневна доза Београда је увек спреман одређен број људи који константно помаже болесној дечици и немоћнима.
Стакић

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Poplave u Srbiji
14.1.2021 0:54:46   
dunja RR
Ono je strašno, jadni ljudi, gledam slike, isplakah se ....

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Poplave u Srbiji
14.1.2021 0:55:37   
Ivanka 75
Nis je objavio vanrednu situaciju danas. Toliko je lose u okolnim selima 😔


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 599
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here