|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crvenilo na oku
21.9.2009 11:25:17   
oliveradj
U subotu iznenada posle šetnje detetu mi je oteklo oko i predeo ispod oka je bio crven. Oprala sam joj lice i obrisala fiziološkim i povuklo se i posle spavanja se ponovo vratilo. Ostali deo dana je iritiralo kao na momente, pa se u nedelju smirilo. Šta bi to moglo biti? Alergija ne nešto u vazduhu?

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Crvenilo na oku
21.9.2009 11:44:49   
Anoniman
Može biti alergija, može biti promaja, može biti začepljen suzni kanal, možda je nešto ujelo. Odite kod očnog ako se nastavi. A možete otići i ako se ne pojavi, prosto na pregled, pa usput spomeni šta se desilo. user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Crvenilo na oku
21.9.2009 16:02:10   
cicko
IZVORNA PORUKA: oliveradj

U subotu iznenada posle šetnje detetu mi je oteklo oko i predeo ispod oka je bio crven. Oprala sam joj lice i obrisala fiziološkim i povuklo se i posle spavanja se ponovo vratilo. Ostali deo dana je iritiralo kao na momente, pa se u nedelju smirilo. Šta bi to moglo biti? Alergija ne nešto u vazduhu?


Moguce je sve to sto kaze Tasha, a moze biti i od prasine. Da li ga boli okce?

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Crvenilo na oku
23.9.2009 8:11:09   
oliveradj
Dobili smo Hloramfenikol i ok je oko, međutim pojavio se neki ekcem po telu user posted image user posted image user posted image , pa dokle više???

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Crvenilo na oku
23.9.2009 8:14:35   
Anoniman
jesi sigurna da je ekcem oliverice????

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Crvenilo na oku
23.9.2009 8:27:09   
oliveradj
Joj Vule znaš kako loše izgleda, crvene tačke tj krugovi na dosta mesta stomak, leđa, nogice strašno. Juče lekar sa kojim imamo ugovor nije radio posle podne pa će je danas svekrva odvesti, ja se nadam da neću morati na bolovanje da nije ništa ozbiljno user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Crvenilo na oku
23.9.2009 8:31:02   
Anoniman
ja imam ekcem ... i gadno je do bola ... međutim jedina krema koja mi pomogne je nekakva bebaća krema koja se koristi djeci kod osipa a inače je prave u apotekama Sarajevo (Galasova) tako da ti baš i nisam pomogla, jer je ima samo ovdje kupiti, a ne znam sastav , pa ako hoćeš da pitam u apoteci pa da ti napišem, jer nije samo da ga sasuši nego ga zacijeli što je jako bitno

a imamo negdje temu ekcem ...sada ću pronaći



(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Crvenilo na oku
23.9.2009 8:34:05   
Anoniman
Ekcem na dečijoj koži KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Crvenilo na oku
23.9.2009 8:34:20   
Anoniman
evo teme - KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Crvenilo na oku
30.11.2009 11:08:04   
Anoniman
Moja malecka ima malu crvenu tacku iznad oka na kapku i izgleda da je svrbi, jer se stalno cese i trlja po tom oku. Sta mislite sta je to? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Crvenilo na oku
30.11.2009 11:09:24   
Anoniman
Komarac?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Crvenilo na oku
30.11.2009 11:48:45   
Anoniman
pa vidis to mi nije palo na pamet, a imali smo ih do skora! cak sam i ja bila sva izujedana... cistila sam joj kamilicom i mlekom mojim dva puta... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Crvenilo na oku
30.11.2009 11:52:16   
Anoniman
Od kad se Luka rodio kuburimo sa jednim njegovim okom, ima sužene suzne kanale, pa smo posećivali oftalmologa. No, ovo ti pišem da bih ti rekla da mi je dr rekla da mu ne brišem oči Kamilicom jer to ne valja, ne sećam se tačno šta mi je rekla zašto. Uglavnom, od pre nekih godinu-godinu i po, ja Luki ne stavljam Kamilicu ni blizu oka. Rekla je: Brisati flaširanom vodom ili fiziološkim rastvorom.
Svoje mleko možeš stavljati, meni se pokazalo kao delotvoran lek. Čak sam o oftamologa pitala za to, žena se nasmejala i rekla da kao lekar ipak to ne može savetovati ljudima, ali da u teoriji ima smisla jer je sterilno i masno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Crvenilo na oku
30.11.2009 11:59:39   
Anoniman
Aha, znaci kamilicu ni pod razno! uh, ok, da znam za ubuduce... onda cu joj prskati samo mleko, ako ubuduce potrefim, s obzirom da mi kanali prskaju na sve strane, samo nikako da potrefim oko... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Crvenilo na oku
30.11.2009 14:45:19   
oliveradj
Provereno ne kamilica ja sam je stavila sebi i češala sam se da nisam mogla da verujem.  Tvoje mleko je najbolje mojoj malenoj su se oči prestale krmeljiti kao bebici od mog mleka, koliko ga je bilo malo dobro je došlo za okice.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Crvenilo na oku
10.1.2010 23:41:36   
Mivica
Boris je pre izvesnog vremena imao čmičak na levom oku. Kapak mu je bio jako natečen i crven. Pedijatar mu je dao Hloramfenikol. Posle nekoliko dana nije bilo otoka, ali ostalo je crvenilo. Vodila sam ga kod oftalmologa, ali ona kaže-to su samo kapilari ostali crveni, nemoj ništa da mu mažeš, dobro je to (?!). Žena se uhvatila za to kako je on dobar i miran i sladak i umiljat, kao da smo smo joj došli na kafu! Sve je to njoj u redu. Ma, daj! Njemu je oko i dalje crveno, nekad samo ivica gornjeg kapka, nekad čitav kapak, nekad čak i unutašnja ivica donjeg kapka. Ne verujem da to nije ništa.
Kada je imao nekih 8-9 meseci, imao je sličan problem-tada su rekli da je od  promaje. Pošto je uvek u pitanju isto oko, htela sam da vas pitam za mišljenje-da li je moguće da sam mu na porođaju prenela neku bakteriju? Nikakav bris mi nije rađen u trudnoći. To u našoj ˝Evropi u malom˝ nije praksa.

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Crvenilo na oku
11.1.2010 10:13:02   
sephora
i mom malom je kapak levog oka pod nekim sitnim bubuljičicama, koje ga ne svrbe ali su sitne i crveni se kapak od njih...to je počelo od kada je intezivno propuzao, rečeno je da mažemo Hloramfenikol-pa ćemo videti...

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Crvenilo na oku
14.2.2010 11:24:01   
Markovicka
Moja zvrkica ima od rodjenja crvenilo na kapcima, kao kad pukne kapilar i koza joj se peruta oko okica. Patronazna kaze proci ce, ne dirati, a meni se cini kao da se pojacava. Ima lli neko iskustva sa tim?

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here