|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
22.6.2023 13:43:07   
nata11
Zar nisu i prosle godine to pricali. user posted image user posted image

Nismo jos uvek bili, rano nam je.

_____________________________





(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
22.6.2023 15:11:51   
Srecko47E
Mi smo prosle godine zavrsili u Crnoj Gori,neplanirano.user posted image

Sad se salim da ne znam sta da ocekujem,a realno,nije skuplje,nego ovde,kako god da se okrene.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
24.6.2023 15:11:33   
dddaca
Srecko ne razlikuju se cene mnogo u odnosu na nase. Nisam bila ove godine, ali pratila asm komentare i nema tu mnogo razlike. Osnovne namirnice, npr. hleb i jaja su skuplji nego kod nas, ali tako je uvek bilo. A meso je slicno kao i kod nas. Pogledaj neki od kataloga velikih lanaca poput Lidla, Masoutisa i sl. na gr. sajtovima i videces da nema tu neke znacajne razlike.


< Poruku je uredio dddaca -- 24.6.2023 15:12:13 >

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.6.2023 10:23:03   
Srecko47E
Ja svima pricam,jela na moru ili kod kcue,isto mi je.
Kupiti se mora,jednostavno.user posted image

Cesto se salim sa okolinom da me vise brine cena lezaljki nego cena hrane,jer je hrana potreba,a lezaljke luksuz-rece osoba koja je alergicna ni manje ni vise,nego na pesak. user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.6.2023 12:02:23   
Ana RR
Mi smo se noćas vratili sa produženog vikenda, bili smo u jednom mestu kod Soluna kod prijatelja u stanu. Cene su manje više kao i kod nas, nešto je i jeftinije. Ne naplaćuju se ležaljke, plaćate samo piće/hranu. Ne nosimo hranu odavde, obožavam večere u njihovim tavernama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
29.6.2023 9:54:50   
Srecko47E
Ana , kakvo je stanje sto se tice kupanja u mestima oko Soluna.

Mi merkamo godinama,no nikako da se usudimo.
Svidja mi se upravo zbog blizine Soluna-mogucnosti za setnju,obilazak,voznju brodicem,ali me je eto strah,da li je i koliko prljava voda.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
29.6.2023 13:36:28   
gagane

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo se noćas vratili sa produženog vikenda, bili smo u jednom mestu kod Soluna kod prijatelja u stanu. Cene su manje više kao i kod nas, nešto je i jeftinije. Ne naplaćuju se ležaljke, plaćate samo piće/hranu. Ne nosimo hranu odavde, obožavam večere u njihovim tavernama user posted image




Bas ti hvala, znam da su cene iste, pa mislim da je bzv nositi hranu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
29.6.2023 15:03:48   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Ana , kakvo je stanje sto se tice kupanja u mestima oko Soluna.

Mi merkamo godinama,no nikako da se usudimo.
Svidja mi se upravo zbog blizine Soluna-mogucnosti za setnju,obilazak,voznju brodicem,ali me je eto strah,da li je i koliko prljava voda.


Srecko, mi smo bili u Perei, plaža je peščana ali voda je bzvz, ima trave na ulazu i boja nije lepa. Ali to je i zato što u Pereu pristaje brodić koji plovi do Soluna, i mi smo tako išli u obilazak.

Nismo se tu kupali, išli smo kolima malo dalje na plaže Sahara i Potamos, tu je voda baš lepa, bistra, mada je još uvek bila hladna za mene. Oduševila sam se pejzažom na putu do tih plaža, kao da posmatrate vile i vinograde u Toskani. Uglavnom su grci na plažama, oni se vikendom spuste iz Soluna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
3.7.2023 16:34:45   
Srecko47E
Hvala Ana na odgovoru,ovde godine,jedino je u tom delu bilo free smestajnog kapaciteta,pa je bilo u igri,a sam brodic mi je delovao totalno ok u smisli...Konacno da se obidje Solun.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
3.7.2023 17:55:00   
IvanaSK RR
Mi smo juče bili u Lidlu u Leptokariji. Cene su kao kod nas, nešto i malo jeftinije, a nešto za nijansu skuplje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
4.7.2023 9:31:02   
Srecko47E
I ja mislim da su cene tu negde,generalno mi pravu famu i dramu gde je nema. U smislu, moj komsija nosi i domaca jaja!user posted image

Salu u stranu,mozda nekome nude znacilo,ko ima dete sa ogranicenjima u ishrani-Ikea male zipp kesice,ponela sam 10-tako da svako jutro ima druge zitarice u opticaju-stavila sam po jednu solju,sto mu je merka i molim lepo.

Voce kupim tamo,mleko biljno koje god i eto.

Kasice sam porucila iz Akse-stize ovih dana.

Aleksandija gluten free makarone,kasica sa mesom i molim lepo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 211
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here