|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Foto aparati
15.8.2012 22:15:59   
Ana RR
Jbg, nadam se da će raditi. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Foto aparati
23.8.2012 21:56:17   
Anoniman
Preživele slike! user posted image Mislim da će i aparat u jednom momentu proraditi, svaki dan sve više hoće da se druži. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Foto aparati
23.8.2012 22:24:13   
Ana RR
Jeeeej user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Foto aparati
14.11.2012 23:15:45   
vonavoj
citala sam na forumu za aparate,a godinama sam imala canon i prezadovoljna sam bila njime,ali me u zadnje vreme maltretiraju baterije,stalno su prazne,iako su nove,napunjene..bla,bla..silne pare sam dala..i pukne mi film i resim da kupim neki,meni treba za kucnu upotrebu..i nadjem na akciji u mercatoru,za 11000din OVAJ NIKON S3300..odlican je!user posted image user posted image user posted image
a za nikon sam se odlucila jer je Anci rekla ili Nikon ili Canonuser posted image .,,posto za canon nije bilo izbora,uzela sam nikon bez razmisljanja! hvala Anauser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Foto aparati
31.10.2013 10:23:30   
Ivanka 75
Treba mi savet...
Vec 5 godina imam Nikon coolpx L16 aparat medjutim ne pravi bas ciste slike, pogotovu unutra, mutne su, kao razmazane, kad slikam napolju budu malo cistije ali i dalje mi se ne svidjaju. Probala sam razna podesavanja ali bezuspesno.

Resila sam da kupim novi, ali koji?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Foto aparati
31.10.2013 11:09:07   
vonavoj
uh,i ja sam kupila nikon,ali sam ipak bila zadovoljnija sa CANON ,...ipak pravi lepse slike! ovaj pravi mutnije,ti nasi mali nisu profi i odmah mutne!user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Foto aparati
31.10.2013 11:21:28   
viking
Mi najviše volimo Canon, stvarno pravi odlične slike, a najviše nam se sviđa opcija vivid koji drugi aparati nemaju. Ona čini da slike budu u mnogo lepšim i življim bojama, maltene kao da ste ih obradili u foto šopu.
Išli smo s prijateljima pre neku godinu na Lefkadu, mi smo imali Canon a oni čini mi se Nikon, slikali smo ista mesta jer smo svuda išli zajedno, naše slike su bile mnooogoo lepše, svetlije, življe (samo zbog te opvije "vivid").
Dakle, moj amaterski glas ide Canonu.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Foto aparati
31.10.2013 13:29:44   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: vonavoj

uh,i ja sam kupila nikon,ali sam ipak bila zadovoljnija sa CANON ,...ipak pravi lepse slike! ovaj pravi mutnije,ti nasi mali nisu profi i odmah mutne!user posted image


Bas zbog te mutnoce i ne zelim Nikon, premda moj dever ima stariji Nikon od 4 megapix. koji je pdlican.
Ja se dvoumim izmedju Samsunga i Canona. Samsung sam kupila sestri za rodjendan pre 4 god i odlican je.

IZVORNA PORUKA: viking RR
Mi najviše volimo Canon, stvarno pravi odlične slike, a najviše nam se sviđa opcija vivid koji drugi aparati nemaju. Ona čini da slike budu u mnogo lepšim i življim bojama, maltene kao da ste ih obradili u foto šopu.
Išli smo s prijateljima pre neku godinu na Lefkadu, mi smo imali Canon a oni čini mi se Nikon, slikali smo ista mesta jer smo svuda išli zajedno, naše slike su bile mnooogoo lepše, svetlije, življe (samo zbog te opvije "vivid").
Dakle, moj amaterski glas ide Canonu.



Odusevljena sam Canonom! Samo jos da resim dvoumljenje user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Foto aparati
31.10.2013 13:31:20   
vonavoj
neeeee..samsung!jos gore od nikona!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Foto aparati
31.10.2013 13:33:49   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: vonavoj

neeeee..samsung!jos gore od nikona!


Znaci odluka je doneta! user posted image

CANON!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Foto aparati
31.10.2013 13:37:08   
vonavoj
nadam se da sam pomogla!user posted image
inace sam manijak za fotografije,amaterski,tata je ranije bio fotograf!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Foto aparati
31.10.2013 13:42:49   
Ivanka 75
Ja mnogo volim da fotografisem ali ovaj aparat mi ubi i volju i zelju user posted image


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Foto aparati
31.10.2013 13:43:52   
Ana RR
Ja sam Nikondžija user posted image ali mi koristimo DSLR aparate zbog posla, to su već profi mašine. Ali Canon sam koristila dok sam radila u foto radnji i nemam zamerke, odlične fotke pravi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Foto aparati
31.10.2013 13:48:31   
Trcosava
Ivanko, jes' da si već rešila, ali evo da i ja dam glas za Canon.

Naš neki Canon je crkao i kupili smo na vrat na nos fuji. Zlo i naopako. Malo ga mrdneš i ćao... Gledali smo tada canon, ali su bili mnogo skupi :(

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Foto aparati
31.10.2013 13:51:33   
Ivanka 75
Odlicnoo, hvala vam puno na savetima user posted image
Javljam kad se usrecim novim aparatom user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Foto aparati
31.10.2013 14:04:16   
Modessty
nikon ako kupuješ profi aparat i hoćeš da daš 500do 1000eur za to. user posted image
cannon je sasvim ok. A mi smo imali super iskustvo i sa HP.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Foto aparati
18.11.2013 13:35:04   
vonavoj
hocu da prodam moj Nikon aparat,i da kupim CANON! Nista mi se ne svidja kakve slike pravi,moras da budes jako miran kad slikas...dete ne sme da bude u pokretu...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Foto aparati
18.11.2013 13:37:39   
Ivanka 75
Von, to i meni smeta kod Nikon-a, zato hocu Canon, kupujem ovih dana pa javljam kakva su iskustva!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Foto aparati
18.11.2013 13:41:40   
Anck Su Nmaun
Imamm Canon vec 6 god i super je ali treci put treba da menjam bateriju user posted image
Njegova originalna traje 4-5 god i to je to. Onda smo imali jednu zamenu od 10e i trajala godinu i po, sad je opet moramo menjati jer islika 3 slike i cao user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.11.2013 13:42:08 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Foto aparati
18.11.2013 13:48:04   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Imamm Canon vec 6 god i super je ali treci put treba da menjam bateriju user posted image
Njegova originalna traje 4-5 god i to je to. Onda smo imali jednu zamenu od 10e i trajala godinu i po, sad je opet moramo menjati jer islika 3 slike i cao user posted image


Zato se razmisljam da kupim na punjive baterije a ne na Litijumsku(valjda sam se dobro izrazila)....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Foto aparati
18.11.2013 13:51:12   
vonavoj
ja sam bas zbog tih punjivih promenila aparat,bolje su mi te njihove! ovaj ima dobru bateriju...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Foto aparati
18.11.2013 13:59:36   
Ivanka 75
Ispada da su oni mehanicki aparati bili najbolji user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Foto aparati
20.11.2013 17:20:40   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam Nikondžija user posted image ali mi koristimo DSLR aparate zbog posla, to su već profi mašine. Ali Canon sam koristila dok sam radila u foto radnji i nemam zamerke, odlične fotke pravi.


Ana bas sam komentarisala jednu tvoju sliku koju si nakacila (mislim da je bio klinac) kako se vidi da je profi aparat. Vidi se razlika nema sta. Ali za svakodnevno skljocanje dobar mi je ovaj od 80 Eurauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Foto aparati
25.10.2014 10:56:45   
nata11
Treba mi neki program za pc na kome mogu da obradim slike. Nista prekomplikovano cisto da pojacam boje eventualno ubacim natpis ili pozadinu. Sta vi koristite?

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Foto aparati
25.10.2014 11:25:36   
vonavoj
I meni bi trebalouser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here