|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 13:22:22   
sladjaaaa
Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina? Da li ste zadovoljnije kvalitetom života sada u odnosu na to Miloševićevo vreme? Da li su možda previš obećali, a nisu puno toga ispunili? Kako se sve to odražava na nas kao pojedince?
Tema se odnosi na nas, naše živote i shvatanje situacije oko nas, ne politikeuser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 13:25:26   
Delijagirl
Ja sam bila u Sloveniji ali sam pratila sva desavanja u Beogradu putem televizije. A inace 5.oktobar sam razradila i u svom diplomskom tj providela sam ga kroz oci ljudi koji su mi dali intervju za njega.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 13:30:12   
sladjaaaa
I sa kojom ocenom si prošla diplomski?user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 13:34:43   
mihi
Na ulici ispred tadasnje savezne skupstine.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 13:38:24   
Delijagirl

IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

I sa kojom ocenom si prošla diplomski?user posted image


Pa ja bacam ruke na 10icu ali saznacu kad konacno pomerim dupe i odem na odbaranu.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 13:42:42   
sladjaaaa
Imaš li neki suvenir iz skupštineuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 13:45:57   
viking
Ja sam tada imala upalu pluća, ležala sam kod kuće i sve gledala na tv-u. Toliko sam bila bolesna da su dolazili da mi daju injenkcije dva puta dnevno, nisam mogla da ustanem iz kreveta.
A o zadovoljstvu posle devet godina mislim da ne može da se govori. Drugačije definitivno jeste, ali i dalje imamo mnogo ozbiljnih problema. Jedino što su ti problemi sada drugačiji.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 13:49:51   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: viking

Ja sam tada imala upalu pluća, ležala sam kod kuće i sve gledala na tv-u. Toliko sam bila bolesna da su dolazili da mi daju injenkcije dva puta dnevno, nisam mogla da ustanem iz kreveta.
A o zadovoljstvu posle devet godina mislim da ne može da se govori. Drugačije definitivno jeste, ali i dalje imamo mnogo ozbiljnih problema. Jedino što su ti problemi sada drugačiji.


Ovo si definitivno u pravuuser posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 14:10:58   
mihi
Nemam Sladjo suvenir ali imam puno razocarenja, mislila sam tada da ce danas biti mnogo bolje a objektivno"sve je isto samo njega nema".

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 14:30:35   
Anoniman
Ja sam bila na ulici, pod suzavcem, srecnaaaa...mislila sam da se otvara sve...da je paklu dosao kraj.

Danas ne mogu da gresim dusu i da kazem kako je sve bilo uzalud jer mi zaboravljamo...
Nije isto. Jeste tesko i tranzicija je bolan proces ali ne prihvatam da je isto kao onda: cekanja za red za ulje, cekanja za hleb, medijska tortura svaki dan, "smejanje MIlosevica -svih cetvoro- " u lice dok narod umire, ratovi, izbeglistvo, tuga...
Nije isto, nije isto

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 14:45:05   
guppy RR
Jako delikatna tema, ako mene pitate... i jako sam zadovoljna što održavate kulturan i uopšten nivo razgovora. Nadam se da će tako i ostati, kakva god bila mišljenja ljudi na ovom forumu. Politika je uvek delikatna stvar...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 14:48:05   
Anoniman
Ma naravno...znam gde sam bila i znam sta mislim...
Daj boze da se ono ne vrati...a izguracemo mi i ovo...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 20:21:10   
Modessty
Bila sam kod kuće i slušala radio i pratila tv stanice. Brat od tetke je bio tada u Bg-u i ja sam mu zavidela i u isto vreme se plašila za njega. Bila sam u organizaciji studentskih protesta 1996. i bilo mi baš krivo što ću propustiti taj istorijski dogadjaj.

Po meni se stvari definitivno promenile. Imam kompjuter, vozim auto (tj vozila sam user posted image user posted image ), imam platnu karticu (što je onda bio pojam), kupujem garderobu u buticima a ne na buvljaku, moj grad ima veliki tržni centar, mogu sebi da priuštim kafu u Costa Cafe-u, nisam morala da budem član partije da bi dobila posao, plata mi dolazi na vreme, ne plašim se ratova, išla sam na more, videla Dubrovnik..... Promenilo se mnogo toga. Na žalost, ima i mnogo toga što se nije promenilo.
Ja sam večiti optimista pa zato smatram da će sve biti bolje. Napravili smo jedan veeliki korak, sad smo se malo umorili pa malim koracima idemo napred. Ali ne stojimo u mestu.

Ne volim politiku. Ne volim ni političare (radila sam za njih i znam koliko nisko može čovek da padne da bi dobio malo vlasti). Samo volim da živim bolje. I da guram napred.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
5.10.2009 20:24:13   
Trcosava
ups!!! ja mislila prošle godine gde sam bila, pa brže bolje obrisala ono kojo sam pisala.

za vreme nereda sam si bila kutji,izašla sam samo na izbore (tada prvi put ja mislim ili drugi) smara me politika


< Poruku je uredio Trcosava -- 5.10.2009 20:25:39 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
6.10.2009 8:22:34   
Anoniman
U svom gradu, u prostorijama Otpora, pratila sa ostalima desavanja u Bg.
Nisam zadovoljna kako nam je sada, puno vise sam ocekivala. Puno smo se borili da postignemo bolji zivot, a nije nam se mnogo vratilo. Ipak, bolje se zivi. Neke stvari nisam mogla da zamislim da cu postici,a ne bih ni postigla da je sve ostalo po starom. Zato glasam da je bolje, ali ne dovoljnouser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
6.10.2009 8:25:03   
Anoniman
ja se slazem...to si lepo rekla..."glasam da je bolje ali ne dovoljno"...Well said

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
6.10.2009 8:26:58   
sladjaaaa
Delim vaša mišljenja, sad mi je najbitnije da ukinu vize i da počne da se primenjuje novi Zakon o saobraćajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
6.10.2009 9:43:54   
Modessty
A mene interesuje kad će da vrate da održavanje trudnoće bude 100%?!
Beogradske trudnice dobijaju 100% a nas ostale ko švrlja!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
6.10.2009 10:29:21   
Rivana
Ja i ako sam iz Beograda nisam isla ispred skupstine bila sam kuci i navijala user posted image ma ne volim te guzve. Svi smo mislili bice bolje, e sad nesto je bolje ali godine moraju proci i godine da bi ovde bilo dobro....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
6.10.2009 10:38:46   
bonita
ja sam tada bila tek napunila 18,i bila negde u guzvi,do duse u krusevcu.Sto sada ne bih radila.
Od tada vise nisam nikada glasala.
Bolje definitivno jeste od ranijih vlasti,ali definitivno treba jooj mnooooogo toga uraditi da bi bilo jos mnogo bolje.



_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gde ste bile 5-og oktobra pre 9 godina???
6.10.2009 12:09:14   
Anck Su Nmaun
Nikada necu zaboraviti taj dan ....To je bila prva nedelja mog studentskog zivota, znaci tek sam se bila doselila u Suboticu..i krenem taj dan do grada neznajuci sta se dogadje kad imam sta da vidim ljudi sede po putevima sve zakrceno ,blokirano,nije se moglo proci glavnom magistralom ...ja zovem kuci i pitam mamu sta se bre ovo dogadja.... user posted image user posted image user posted image user posted image niti me je interesovalo niti sam se pridruzila tome.... zbrisala sm kuci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here