|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
4.7.2015 12:39:44   
mila83
Jeste, i ovako ima puno stvari za prvaka da se kupe,a mi dobili tako kvalitetan pribor. i ja inace volim i uzivam u tim stvarcicama.
Hvala RR i sponzoru do neba user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
4.7.2015 13:07:08   
veselicaa
Mi smo nas pribor preuzeli od rodjaka tek u utorak kada smo ja i A.bile do Nisa.Sve je prelepo.obradovale su se cerkice mnogo i sve podelile.S ovog septembra polazi u predskolsko pa je i za nju bilo dosta toga.Ima na primer ona olovka sa debelom minicom koja je za pocetnike pa je to bas za nju,onda vostane bojice,debele bojice sve je to za nju a A.je uzela ostalo.Mi vec imamo stabio easy hemijsku i vise smo nego zadovoljni njome a i flomastere kupujemo samo njihove.
Hvala puno rr i Stabilo bas ste nas lepo opremili za skolu i predskolsko user posted image
user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
4.7.2015 20:59:33   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mila83

Jao Milica dobila skolsku torbu,i sad sve iz Stabilo paketa spakovala,sve smo sacuvali za skolu,samo jedne bojice,one trouglaste koriste i stvarno divno boje...i samo razgleda i uziva u tome.
Kako je srecna i kako ste nam ulepsali polazak u skolu...Hvala jos jednom.user posted image

Mi smo pre par dana kupili ranac i takodje spakovali sav pribor koji smo dobili i neke sveske koje smo kupovali,jos da nam stignu knjige i spremni smo za prvi razred....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
4.7.2015 21:42:49   
mila83

IZVORNA PORUKA: Bibilib


IZVORNA PORUKA: mila83

Jao Milica dobila skolsku torbu,i sad sve iz Stabilo paketa spakovala,sve smo sacuvali za skolu,samo jedne bojice,one trouglaste koriste i stvarno divno boje...i samo razgleda i uziva u tome.
Kako je srecna i kako ste nam ulepsali polazak u skolu...Hvala jos jednom.user posted image

Mi smo pre par dana kupili ranac i takodje spakovali sav pribor koji smo dobili i neke sveske koje smo kupovali,jos da nam stignu knjige i spremni smo za prvi razred....


Mima samo pita kada ce stici knjige user posted image Joj Boze uzbudjenjauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
4.7.2015 21:46:58   
veselicaa
Mi knjige kupujemo kada podjemo u skolu,jos nismo dobili ni spisak svih knjiga koje ce da koriste ove godine.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
4.7.2015 21:53:11   
mila83
Mi narucili,stizu krajem avgusta,samo su nam u skoli rekli koji izdavac treba.Placamo u tri rate.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
5.7.2015 0:52:36   
vikiveki
Mi smo knjige već platili u tri rate otplaćivali... a nisu nam rekli kada stižu...verovatno u avgustu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
5.7.2015 14:35:56   
Anoniman
Veselice, Mila, Bibilibl divne su vam nagrade, user posted image za RRuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
5.7.2015 14:57:21   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Veselice, Mila, Bibilibl divne su vam nagrade, user posted image za RRuser posted image

Hvala Um user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
5.7.2015 15:01:24   
mila83
Hvala Um,poklon je stvarno lep i vredan ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
5.7.2015 19:21:01   
vikiveki
Ma nagrada je odlična i jako praktična.I otišla je u prave ruke,ruke đaka

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
5.7.2015 21:00:36   
veselicaa
Veki nego sta i to u ruke odlicnog djaka.Moja A se bas obradovala user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 11:05:13   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Veselice, Mila, Bibilibl divne su vam nagrade, user posted image za RRuser posted image


Hvala draga,zaista vredna nagrada.....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 11:47:47   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ma nagrada je odlična i jako praktična.I otišla je u prave ruke,ruke đaka


Da,da...vreme ce pokazati,necu da se hvalim...user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 11:52:39   
vikiveki
U Bibilibi ja nisam videla da ste i vi dobili ovu super nagradu...čestitam i vamauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 12:50:52   
aleksandrici
Kakva divna rubrika a ja je tek sad vidim.Steta sto sam zakasnila a pribor mi je preko neophodan.Idemo dalje....Dete je samo dete,moram da ga razumem i podrzim.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 12:51:58   
aleksandrici
Deca su izvor sveta,to vam kaze ponosna mama i cerke i sina.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 12:53:43   
aleksandrici
Uvek sam se pitala "zasto svi kazu mala deca mala briga"-sad sam trenutno u ovom drugom stadijumu.Divno je biti majka....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 13:00:37   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Kakva divna rubrika a ja je tek sad vidim.Steta sto sam zakasnila a pribor mi je preko neophodan.Idemo dalje....Dete je samo dete,moram da ga razumem i podrzim.



Biće još školskih iznenađenja, budite uz Ringeraju :)

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 13:15:52   
mila83

IZVORNA PORUKA: marketing RR


IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Kakva divna rubrika a ja je tek sad vidim.Steta sto sam zakasnila a pribor mi je preko neophodan.Idemo dalje....Dete je samo dete,moram da ga razumem i podrzim.



Biće još školskih iznenađenja, budite uz Ringeraju :)


user posted image Bravo ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 13:17:41   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: marketing RR





Biće još školskih iznenađenja, budite uz Ringeraju :)

Pa zaista ne mogu da verujem,vi ste stvarno puni iznenadjenja i stalno imate predivne poklona za svoje forumase user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: STABILO nagrađuje školskim priborom!!!
6.7.2015 13:34:32   
vikiveki
user posted image za RR i sponzore,to bi zaista bilo divno...da se još po neki đak obraduje ovako lepom priboru za polazak u školuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 97
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here