|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da se za dva dana organizuje protest ispred S...
11.3.2015 18:33:41   
QueenJ
Danima čitam o "pravima" trudnica i mama. Danima čitam i nerviram se. Čak ni u teoriji to sve ne zvuči kako treba, a tek u praksi...
Muka mi je kad zađem u temu TRUDNIČKO I PORODILJSKO BOLOVANJE i kada vidim da ja nisam usamljen slučaj i da žene u najlepšim trenucima svog života ne mogu da se opuste i uživaju, već moraju da se ganjaju sa poslodavcima, knjigovođama, pravnicima, inspekcijama... A za šta? Za ono što im slediuje i na šta imaju svako pravo!
Pokušavano je ranije. Bezuspešno. Svi su slepi i gluvi za ovaj problem. Ili se samo prave ludi.
Mame, raširite benkice ispred Skupštine!
Tražimo porodiljske naknade bez kašnjenja!
Mame kreću u Skupštinu da se izbore za svoja prava
Mame dobile većinu u Skupštini
Citat iz prethodnog članka: Za promenu Zakona potrebna je samo volja poslanika i države, jer novo zakonsko rešenje ne bi iziskivalo dodatni novac iz budžeta, a država je do sada pokazala da tamo gde je direktno odgovorna za određena novčana izdvajanja, nema kašnjenja.
Evo, prošlo je godinu dana. Da li je nešto urađeno?
Jeste.
Teže do produžavanja porodiljskog odsustva
A mi i dalje ćutimo. I trpimo. Pa dokle?!
Pogledajte temu Pravo za mame! i koliko je u njoj pisano...
Ono što mene interesuje je odgovor na pitanje iz naslova teme. Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli?
Da li biste? I koliko daleko biste bili spremni da idete za svoja prava, zbog svog deteta/dece i svoje porodice?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 18:42:13   
isidora88
Mislim da treba masovno da se organizuju protesti po svim gradovima, ovo je sramota sta se radi, sve preko grbace najugrozenijih, kako ministrima ne kasne bolovanja user posted image
besna sam i ljuta, sto sad uz ovoliko drustevnih mreza ne moze da se organizuje masovniji protest, a nekad se organizovalo bez svega toga i bilo prisutno po 200.000 ljudi, a sada, ne mozemo ni nas 200 da se okupimo.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 18:46:05   
mali_mis
Ako ce da se organizuje u NS, dolazim.
Queen isla bih i u BG, al ja nemam pojma gde je skupstina.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 18:51:27   
QueenJ
IZVORNA PORUKA: isidora88
besna sam i ljuta, sto sad uz ovoliko drustevnih mreza ne moze da se organizuje masovniji protest, a nekad se organizovalo bez svega toga i bilo prisutno po 200.000 ljudi, a sada, ne mozemo ni nas 200 da se okupimo.

user posted image
Upravo zbog toga se i pitam...
MM, nisam sigurna ni ja gde je, ali našla bih je, sve i da je najmanja šupica u Beogradu. A nije.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 19:09:09   
adulence
dosla bih iz momenta....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 19:11:00   
Kata90
takodje

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 19:32:10   
Anarunika
Da,došla bih.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 21:01:27   
Brand new mama
IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ako ce da se organizuje u NS, dolazim.
Queen isla bih i u BG, al ja nemam pojma gde je skupstina.

Samo pratis kolica;) Iskreno,cure,ja ne znam sta je to vise....Sve je u totalnom haosu,zaboli me glava kad god slusam o stanju u Srbiji i niko,niko ne reaguje,niko ne strajkuje, niko se ne buni.Totalna apatija.Niko nece da se bori za vasa prava,vecinu boli uvo...Zasto? Zato ti koji bi trebali da stite gradjane ne zive zivot gradjana i apsolutno ih briga sto tamo neka Queen nece imati da plati struju,,,Ja sam inace pozitivan lik,ali meni se cini da je ovo najblize istini DOKUMENTARAC

< Poruku je uredio Brand new mama -- 11.3.2015 21:02:39 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 21:05:44   
MakiJ
Ja nisam na porodiljskom bolovanju ali podrzavam ostale mame.
I ovo sad sa vakcinama ma razloga koliko hoces da se ide pred skupstinu user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 22:22:06   
wivern
Da, spremna sam da sedim na ulici dok se nesto ne promeni. Dosta mi je laznih obecanja

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 22:32:39   
salle
naravno da bih!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 23:12:57   
Bibilib
Ne bih,ne volim to....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
11.3.2015 23:20:39   
mama krava
Dolazim!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 7:41:04   
vikiii
Došla bih!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 8:59:19   
Bibilib
Nisam dopunila prosli post,Ja ne volim ta okuplanja zbog toga ne bih dosla a naravno da podrzavam mame,jer sam i ja mama...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 9:04:10   
Modessty
Ako me pitate da li bih opet lupala u šerpe i gađala kretene jajima - DA! Ali ovi neće lako otići. Imaju dobru taktiku - zavadi pa vladaj.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 9:33:29   
isidora88
zato ce u beogradu da se podignu plate, cuva se socijalni mir, jer da se 3 miliona ljudi pobuni bio bi haos, ovako znaju da ce beogradjani da cute, a ostali gradjani drugog reda kako nas tretiraju cemo da cutimo, jer smo nesposobni da se organizujemo i formiramo masovnije proteste.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 9:38:13   
Modessty

IZVORNA PORUKA: isidora88

zato ce u beogradu da se podignu plate, cuva se socijalni mir, jer da se 3 miliona ljudi pobuni bio bi haos, ovako znaju da ce beogradjani da cute, a ostali gradjani drugog reda kako nas tretiraju cemo da cutimo, jer smo nesposobni da se organizujemo i formiramo masovnije proteste.


user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 9:41:09   
adulence
Nazalost isi nisi u pravu ako mislis da su plate u bg astronomske,mm je bila sestra iz nisa pre nedelju dana njen muz i mm rade za istu platu stim sto je zivot u bg bar 10x skuplji...problem je sto je nas narod navikao bedno da zivi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 9:50:55   
isidora88
znam ja da nisu astronomske plate, nego se radi o tome da ce u bg uvek biti vece plate nego u uunutrasnjosti za isti posao. sada ce onima koji nisu beogradjani skidati opet sa plata (novo smanjenje od 8-10%) da bi se dalo beogradjanima (mislim na one zaposlene u javnom sektoru), tako se cuva socijalni mir, jer nece onaj iz nisa ili leskovca ici u beograd da protestuje jer odakle mu pare za put i sve to, a opet beogradjanima nece pasti na pamet da prtestuju nego ce da cute i slusaju velikog brata jer ce dobiti povisiceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 9:54:15   
isidora88
i to sto svi misli da je zivot u bg skuplji nije istina, u vecini velikih gradova je zivot skup, pogledaj recimo cene stanovanja u ns, nisu, subotici, iste su cene skoro, u bg je veci izbor hrane pa moze nesto da se nadje povoljnije dok po manjim mestima nema izbora nego 2,3 vrste po vecim cenama jer nema konkurencije. ne pricam nista napamet da se znauser posted image
letos sam bila u novoj varosi (koja je selo prakticno), cene su recimo vece nego u ns, nista nije jeftinije, a standard je mnogo nizi.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 9:55:12   
Modessty
adulence nisu vam veće cene. Čak imate veća sniženja nego recimo u Nišu. Pijaca je ista.
Nemojte se vređati i ljutiti ali zaista je sve uvek išlo za BG i sve će uvek biti bolje tamo nego ovde južnije. Ali sami smo krivi.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 10:34:41   
wivern

IZVORNA PORUKA: isidora88

zato ce u beogradu da se podignu plate, cuva se socijalni mir, jer da se 3 miliona ljudi pobuni bio bi haos, ovako znaju da ce beogradjani da cute, a ostali gradjani drugog reda kako nas tretiraju cemo da cutimo, jer smo nesposobni da se organizujemo i formiramo masovnije proteste.

Tacno, ali zato nismo mi krivi koji zivimo u Bg-u. Svi su imali pravo da glasaju i u ovom trenutku najvise ispastaju gradjani koji nisu u bg-u ali se vecina njih ne ljuti na te politicare nego na nas koji zivimo u bg-u. I kao prvo ja sam Beogradjanka i necu da cutim, tako da nemojmo sve stavljati u isti kos.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 10:42:08   
QueenJ
IZVORNA PORUKA: Modessty RR
Ako me pitate da li bih opet lupala u šerpe i gađala kretene jajima - DA! Ali ovi neće lako otići. Imaju dobru taktiku - zavadi pa vladaj.


IZVORNA PORUKA: isidota88
zato ce u beogradu da se podignu plate, cuva se socijalni mir, jer da se 3 miliona ljudi pobuni bio bi haos, ovako znaju da ce beogradjani da cute, a ostali gradjani drugog reda kako nas tretiraju cemo da cutimo, jer smo nesposobni da se organizujemo i formiramo masovnije proteste


Upravo tako. Evo i ovde počinju rasprave. Bespotrebno. Treba da se ujedinimo.
Ali, kada već pričamo o tome, sigurna sam da je Bg skuplji samo zbog prevoza, a u maanjim gradovima ti možeš svuda skoro peške, retko se koristi prevoz, još ređe taxi, koji je, naravno višestruko jeftiniji nego u Bg-u. Ja sam tokom studija živela u Užicu i plaćala stan skuplje nego moje društvo u Beogradu. Zašto? U Bg-u je veliki izbor, možeš da nađeš svašta, a u Ue ti je to što imaš, hoćeš-nećeš.
Nego, da ne idemo mnogo u off.
Mame, za početak, ujedinimo se ovde! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da se za dva dana organizuje protest ispr...
12.3.2015 10:49:37   
Modessty
Nije ni čudo što postoji ona narodna: Samo sloga Srbina spašava. Još nismo naučili tu lekciju

A videh ovo na netu.... Voleli ga ili ne bio je u pravu...
user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 12.3.2015 10:50:23 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here