|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Konizacija
23.8.2016 17:26:17   
Anck Su Nmaun
Mislim da taj problem nema veze sa konizacijom vec njenom reakcijom na anestezije user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Konizacija
23.8.2016 21:09:49   
choopa choops
Da, ali na opštu reaguje OK, nije mi jasno kako je spinalna ovako napravila problem.
Stigao nalaz, izgleda da je dobro sve. Čeka dr koji je operisao da kaže svoje mišljenje, ali gin iz DZ smatra da je OK.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Konizacija
31.10.2016 23:57:27   
choopa choops
Naravno da kod nas ne može ništa glatko. user posted image Majke mi ova 2016-ta...Ne ponovila se.

Elem, sestra je nakon konizacije dobila 2 menstruaciju koje su bile obilne, i izrazito bolne. Krajem septembra je isla i kod jos jednog stručnjaka na kontrolu (znači mimo DZ i bolnice gdje je isto išla na pregled) i ona je rekao da je sve OK. Sad treću dobije i počne da je boli još jače. Bukvalno je pila i po četiri tablete protiv bolova za redom i ništa. Nakon tri dana, ionako oskudno krvarenje se skroz zaustavilo. Bolovi i dalje tu. Ode kod dr, kaže materica puna krvi zatvorio se grlic mora na dilataciju. Dr pokuša u DZ i nije uspjela pa je poslala u bolnicu i da će vjerovatno morati opet hirurški zahvat?. Oni tamo kažu nije hitan slučaj i da će sutra probati dilataciju. Evo ne znam ni sama više šta da radimo. Da ne pričam da je mama od sekiracija dobila šećer ipovišenn pritisak, a plus joj se aktivirala stara neuralgija. Da li poći za BG na svoju ruku ili to i nije opasno kao što nama izgleda?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Konizacija
1.11.2016 0:07:54   
degu
Joj choopo ne mogu da verujem da joj se sve to dešava user posted image
ne znam ništa o tome, al nisam imala pojma da tako može da se iskomplikuje, baš mi je žao. Žao mi je i što nemam ništa pametnije da kažem, nadam seda će se javiti neko ko zna.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Konizacija
1.11.2016 0:09:47   
choopa choops
degu user posted image

ja pokušah da nađem na netu nešto više informacija, ali nema. Samo se navode moguće komplikacije konizacije, a ova je navedena kao najveća i to je to. Niko nema iskustva (hvala Bogu), ali bar da nađem nešto...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Konizacija
1.11.2016 0:30:56   
degu
Evo sad baš nabasah na jedan takav slučaj, isto su poslali ženu na dilataciju, kao ništa strašno,kratko traje, pa čeka sl ciklus. Nisam videla da je posle pisala pa je valjda to kraj komplikacijama

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Konizacija
1.11.2016 0:45:41   
choopa choops
Hajde daj Bože da i njoj bude tako. Samo me strah da li će moći. Jer dr u domu zdravlja nije uspjela, ali valjda ovi sa lokalnom anestezijom (kao za kiretažu) uspiju. Javicu svakako sta je bilo na kraju.

Hvala ti za info user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Konizacija
1.11.2016 0:53:55   
degu
Javljaj obavezno. Pa verujem da u bolnici imaju sve potrebne instrumente koje u dz nemaju,ne brini,biće dobro user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Konizacija
11.12.2016 1:12:26   
choopa choops
E da javim da je sestra ipak na kraju završila u BG na rekonizaciji. Kaze da je jedva uspio da uradi jer su joj ovi naši kasapini previše skratili, a ostavili malu rupicu i onda krv nije imala kuda da odlazi (laički rečeno). Uglavnom odrađena joj je treća operacija, i nadamo se da ce biti u redu ovaj put. Sve zavisi kad dobije sledecu M. Uglavnom taj dr je onkolog, on kaze da je klinicki sve u redu sa grlicem i matericom, ali da su joj napravli haos dolje. A što se tiče spinalne, objašnjeno nam je da su najvjerovatnije promašili i da se ona razlila put srca i pluca i zato joj je stalo srce. Strašno majke mi, ne bi tamo otišla ni da mi zub izvade a kamoli nešto ozbiljnije...user posted image
Ja se molim Bogu da ovaj put sve bude kako treba, jer ćemo svi da poludimo više...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Konizacija
11.12.2016 5:22:45   
Anck Su Nmaun
Pa ja nemam reci.
Strasno! A gde joj je radjena ta operacija gde su je iskasapili?
Znaci ne verujem.ko se jos danas doktorom.zove.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Konizacija
11.12.2016 8:00:48   
Animsaj9
o Boze strasno! Choopo nadam se da ce ovaj put biti poslednji i da ce se ova ruzna prica zavrsiti na tome. Da se sestra sto pre oporavi

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Konizacija
11.12.2016 9:07:02   
IvanaSK RR
Choopo, bez komentara, nisu normalni uopšte.
Zelim sestri brz oporavak!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Konizacija
11.12.2016 13:58:32   
degu
Joj Chupo ne mogu da verujem, bas sam sokirana sa svim sto joj se desilo. Da se vise oporavi ! Jel ima seka dece?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Konizacija
11.12.2016 14:51:06   
choopa choops
Ma u Kotoru naravno. To nije bolnica, to je groblje.

degu, ima srećom, mi smo i mislili da vadi sve, ali dr gore je bio za to da se sačuva dok može i ako može. Sad ako nije uspjelo ovo, moraće da vadi sve...user posted image Ma ovdje su joj naši "eminentni" ljekari predlagali svašta od toga da dolazi svaki mjesec na dilataciju, do stavljanja spirale user posted image Budale. Ajde to, nego što su jednoj djevojci (koja nije rađala) od obicne upale jajnika doveli do toga da su joj izvadili ih, kad je na kraju hitno prebačena u Pg, morali izvadit da bi joj spasili život user posted image Da ih odrobijaš majke mi. Pa veterinari se bolje prema stoci odnose, nego vi naši doktori prema ljudima.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Konizacija
11.12.2016 17:33:48   
Animsaj9
od upale jajnika?! Jaoooo choopo pa to nisu lekari, sto kazes mesari

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Konizacija
11.12.2016 17:51:59   
Anck Su Nmaun
Jao uzasa user posted image Pa kako kad su tamo takvi da radi op user posted image A dobro mozda je morala, ali to je uzas, ja bih tu tuzbu neku plazirala. Sreca pa ima dece.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Konizacija
25.12.2017 17:16:47   
marketing RR
Korisnica pita "radjena mi je konizacija,pre tri nedelje.Kada mogu da imam odnose"?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Konizacija
25.12.2017 21:26:09   
Anck Su Nmaun
Ako je proslo krvarenje i prva kontrola mislim da moze slobodno.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Ime za laksativ


Radimo na preparatu protiv tvrde stolice. Potpuno je neskodljiv za sve. Kako da mu damo ime? Mora imati najvise dva slova.

B. (34%)

Br. (66%)


Ukupan broj glasova: 167

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here