|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Savet oko stvari za porodiliste-NF
20.6.2015 13:47:35   
Lilyka7
Pozdrav svima... treba da se porodim za 2 nedelje,ako ne i ranije i dalje ne znam sta cu sa starima koje
treba ili ne treba da nosim !!! user posted image

Molim sveze mame,zene koje su se skoro poradjale u Narodnog fronta da mi kazu sta su nosile sa sobom na
porodjaj...citam sve i svasta i samo sam vise i vise zbunjena...

Da li ste nosile kesu ili torbu , da li vam je neko pravio problem ako ste nosile torbu , da li su vam neke stvari
vracali , da li neko uopste gleda sada sta nosite........?

I one druge stvari sto vam posle donose vasi , da li su vam ostavljali na portirnici ili ste izlazile iz soba
i uzimale to?

Please help :) napisite sto vise info , molim vas... Hvala.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Savet oko stvari za porodiliste-NF
20.6.2015 14:10:31   
jabudic
Lylika, imas temu Kamperski vodic za porodiliste, ukucaj na pretrazivacu, tamo ces naci sve info.

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Savet oko stvari za porodiliste-NF
20.6.2015 15:55:25   
dijana1*
Lilyka7 dobro nam doslauser posted image
Imamo vec temu klik pa mozes da pogledas sta su zene pisale. A ovu cu zakljucati.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here