|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svrab,peckanje...
26.6.2015 20:57:14   
Lilyka7
(izvinjavam se ako temi nije mesto ovde)
Zene pomagajte... Od juce ujutru me nesto pecka i svrbi tamo dole.
Namackala sam neku kremu,desavalo mi se pre,od ulozaka,ali sad ih ne nosim.
Danas,imam nesto kao bubuljice,na dva tri mesta na unutrasnjem delu velikih usmina ili kako vec , a spolja , na normalnoj kozi da tako kazem na jednom mestu kao veca bubuljica...mada samo je oteceno,nije tvrdo kao bubuljica...sta to moze biti? Da li je dermatoloski nesto?
Prosle nedelje su mi radjeni svi brisevi , sve je ok...
Za 10 dana mi je termin,ako ne porani,i sad me ovo bas zivcira...ne mogu kod lekara pre ponedeljka. user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 26.6.2015 22:48:06 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Svrab,peckanje...
26.6.2015 21:20:54   
amdn
LIlyka obicno kandida zna da ima takve simptome peckanje i svrab, a za bubuljice ne znam,
ako imas Canesten namazi,
ali bolje da jos neko kaze nesto,
javi sta bude...

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 26.6.2015 22:48:29 >

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Svrab,peckanje...
26.6.2015 21:24:49   
Lilyka7
Za kandidu sam dobila rezultat u sredu , nista nije izolovano... user posted image smorih se skroz

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 26.6.2015 22:48:50 >


_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Svrab,peckanje...
26.6.2015 21:32:42   
amdn
bas jeste grozno, termin se priblizio, pogledaj na forumu mozda ima pitanja za ginekologa, pa pitas tu ili mozda je neka imala slicno iskustvo,
u svakom slucaju javi sta je bilo

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 26.6.2015 22:49:11 >

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Svrab,peckanje...
26.6.2015 22:33:36   
Maraj
I ja znam da gljivice svrbe a te bubuljicice me jedino podsecaju na kondilome....naravno ne kazem da ih imas al otidji obavezno kod dr na pregled bas zbog priblizavanja termins

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 26.6.2015 22:49:34 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Svrab,peckanje...
26.6.2015 22:51:21   
dijana1*
Lilyka da sam na tvom mestu pozvala bih dezurnu bolnicu, hitnu ili ko vec radi i pitala za savet. Ipak ti je termin za 10 dana i nije se sa tim igrati. Srecno!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 15:08:26   
branki*
Ja ne znam sta mi je...sest godina nisam imala nikakvu infekcijy,ni bakterijsku,ni gljivicnu,imala sam jednom neku bakteriju,to je bilo jos pre nego sam ostala trudna sa prvim detetom.u cetvrtak sam imala sa mm seks i od petka me bas svrbi dole,mnogo,uzas.i ranije smo spavali,ali nista mi nije bilo,ali ovo sad je uzas.da li mogu nesto na svoju ruku?tusirala sam se milion puta i prala dole,ali je isto.sekret nemam nikakav,ni miris.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 15:10:46   
IvanaSK RR
Branki, da nije candida? Moze i od pada imuniteta, stresa... Mada, ja sam imala sekret kada sam je dobila...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 15:15:50   
branki*
Ne znam,ivancice,ne znam koji su simtomi kandide.ali,ako se nastavi ovako,moracu da uzmem slobodan dan i odem kod ginekologauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 15:25:53   
IvanaSK RR
Svrab, peckanje, belicast sekret bez mirisa.
Ja sam ga dobila zbog pada imuniteta i antibiotika. Od tada kad god pijem antibiotike, stavljam i vaginalete.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 15:28:52   
branki*
A,je l te puno svrbelo?nisam pila antibiotike,a pod stresom sam konstantno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 15:33:37   
IvanaSK RR
Da, i to bas, bas puno.
Znam da si pod stresom, zato sam i pomislila na candidu.
Verovatno je odnos "pomogao" da se aktivira.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 15:40:08   
Khaleesi
Ja umocim tampon u kantarionovo ulje pa nekoliko veceri stavljam i pomaze ... odmah osetis olaksanje. Osetljiva si pa verovatno malo stresa i puf eto ti ga...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 18:18:25   
choopa choops
branki ispiraj rastvorom sode bikarbone u vodi, a nakon toga stavi tampon umocen u kantarionovo ulje. Svejedno, da sam na tvom mjestu, otisla bih kod gonekologa da uradi briseve.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 18:25:39   
emicaa
Mozes uzeti u apoteci vaginolete,jer po tom sto si pisala sigrno je candida.Mada nebi bilo lose i da odes ginekologu,jednom godisnje i mirna si user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 18:52:19   
IvanaSK RR
Da, moze sve kako su ti napisali. I, ako budes imala problem da je se resis, izbaci belo brasno i slatkise.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 19:02:24   
Sanjica26 RR
Branki pao ti je imunitet. Mozes slobodno da uzmes macmiror. Meni je to prepisao dr kad me je tako peckalo. A inace svi brisevi su bili ok.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 19:23:39   
dunja RR
Branki, evo mog posta iz marta, isto mi se desilo. Da li si možda više nego inače jela slatko ovih dana? Meni su svrab i peckanje nestali posle par dana korišćenja vaginaleta, ja mislim da sam na kraju Canesten uzela, ne sećam se. Nisam išla kod ginekologa.


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da li za upotrebu vaginaleta moram obavezno prvo kod dr-a?

Izgleda da mi je od ožderavanja slatkišima u februaru u februaru proradila kandida, baš mi smeta. Ne sećam se kada je ovako bilo. A bila sam na redovnoj kontroli pre 2.5 meseca, tada i je prepisala dr. neke probiotik vanigalete koje sam koristila, ne sećam za šta, nije bilo ništa strašno.



< Poruku je uredio dunja RR -- 2.10.2016 19:26:37 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 19:31:27   
IvanaSK RR
I ja sam koristila Canesten, po preporuci dr. Posle kad sam god pila antibiotik ili pod vecim stresom znala sam da ih uzmem.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 19:35:02   
Khaleesi
Ja obicno odem kod ginekologa ali uglavnom daju taj makmiror ili poliginax ili cansen...
A to sa sodom je isto kazu dobro...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 20:19:01   
branki*
Hvala,devojke!zaboravila sam na sodu bikarbonu,sad kad uspavam boku,opracu se time.uzecu sutra makmiror.nadam se da ce pomoci,mada znam da treba da odem na kontrolu,ne pamtim kad sam bilauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 20:37:10   
Anck Su Nmaun
To moze si sama uzeti u apoteci vaginalete i onako uvek vrte tri vrste... Caneste, Poliginax, Ginodaktanol

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Svrab,peckanje...
2.10.2016 21:06:35   
emicaa
Branki obavezno jednom godisnje na pregled,zbog sebe...To je pola sata i mirna si

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Svrab,peckanje...
3.10.2016 0:05:28   
Mariya
Moj novi ginekolog uvek prepisuje poligynax. Kaže to pokriva i neke baterijske i neke gljivične infekcije, ako se ne rade brisevi. Kaže on. A stari ginekolog mi je uvek savetovao da,kad oset_im da se nešto dešava dole,svrab,peckanje,odmah stavljam povidon vaginalete. Ali kad je kandida,meni ni povidon ni poligynax ne pomaže,već uzimam kansen, isto deluje a jeftiniji je nego kanesten.

< Poruku je uredio Mariya -- 3.10.2016 0:07:12 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Svrab,peckanje...
3.10.2016 10:37:46   
Khaleesi
Zene, da vas pitam. Kada odete zbog svraba kod lekara da li vam radi bris ili samo da da koristite vaginalete.
Meni su samo u trudnoci radili bris zbog svraba. Inace kad god odem i kazem tako i tako oni recept i ajd sledeci. Nije samo jedan ginekolog, vise njih. Jedna dr mi je jednom pogledala na mikroskopu odmah rekla kandida i ni jedna dr vise...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here