|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Višegradska
6.3.2015 13:17:24   
babica 8
Moram da vam odgovorim jer radim u tom porodilistu.Neko prodjenovako neko onako ali jednu stvar da vam kazem ne treba vam nikakva veza za porodjaj samo treba da dodjete na porodjaj kad isti krene i onda nema suvisnih pregleda doktora nicega.ovako vamdoktri zakazuju kad njima odgovara pa to i naplate a znate sta je njsmesnije doktor vas uopste ne poradja nego babica koliko god vi to zeleli ili ne.oni rade carske rezove i to je to.a epidural jeposebna prica to nikako nije regulisano i svi sem anestezije crvene zbog toga ali zene samo traze epidural jer nisu dosle na prodjaj nego na epidural .....

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: GAK Višegradska
6.3.2015 13:30:58   
wivern

IZVORNA PORUKA: babica 8
svi sem anestezije crvene zbog toga ali zene samo traze epidural jer nisu dosle na prodjaj nego na epidural .....

Nisam bas ovo razumela. Ako imate epidural, i ako epidural postoji, sta tebe briga da li ce neko da se poradja sa epiduralom.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu babica 8)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: GAK Višegradska
6.3.2015 13:38:46   
babica 8
Naravno da nemam nista protiv cak preporucujem nego me nervira sto akomnemas nikog neces ga dobiti a ako imas lovu tu je .ali sa epiduralom ostalo osoblje nema nista a svi od nas ocekuju da im sve sredimo nase je da ih obavestimo i to je to.a zene ne dolaze na porodjaj nego na epidural to kazem zato sto sam hiljadu puta cula samo da dobijem epidural a ja im kazem valjda je bitno da se lepo porodite da bude vama i bebi dobro a ako dobijete epid.super na to sam mislila jer u sustini je to najbitnije a ne doktor babica anesteziolog

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: GAK Višegradska
6.3.2015 14:14:34   
janajana
Ja sam proslu trudnocu vodila u Visegradskoj, pre cca 4 godine... I ovaj put je zaobilazim... lose iskustvo, lose osoblje. Budjenje na sred carskog reza jer su stedeli na anesteziji + dranje gosn anesteziologa posle zavrsetka CR-a. Jedina koja nije imala cimerku u sobi, niti TV (sve ostale sobe su imale), a da ne pricam sestre na odeljenju CR-a - UZAS!!! U prevodu ako platite gledace vas kao boginju u suprotnom prepusteni ste sami sebi!

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu babica 8)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: GAK Višegradska
2.6.2015 8:26:10   
cvećka
Uhhh... ja sam se pre skoro 2 godine porodila u Visegradskoj, CR, pukao mi vodenjak i bila sam tamo oko 3:30, do 8h sam cekala Plecasa koji mi je vodio trudnocu, cim je dosao za 15ak min je sve bilo gotovo i sve super.. ne znam da li sam se probudila pre nego sto je trebalo, probudili su me u sali cim je sve bilo gotovo i htela sam da svisnem od bolova dok su me odvezli u sobu i tek mi gore dali koktel protiv bolova.... Uvece taj dan me je podigla sestra da predjem u drugu sobu gde sam opet imala jednu cimerku i bilo nam je skroz OK... svi su bili manje-vise ljubazni, bila je jedna divna laktacijska sestra, jedna malo neprijatna babica, ostali u sustini OK.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: GAK Višegradska
10.7.2015 22:49:00   
Gordaana
Cuvajte se samo dr. Kontic ko dodje u njene ruke a nije licno njen pacijent tesko njemu

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: GAK Višegradska
3.9.2015 13:31:26   
janabons
Meni ovu trudnocu vodi DR Markovic, on je na 4. spratu, do njega sam dosla po preporuci porodio mi je dve drugarice), dogovorili smo se da ce mi on raditi CR. Za sad sam zadovoljna, veoma prijatan, detaljan covek i uvek dostupanuser posted image
Nadam se da ce sve do kraja da bude okuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Gordaana)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: GAK Višegradska
30.9.2015 14:22:33   
maca89
Postovane,
Nova sam na forumu. Trebale bi mi informacije vezane za dr Sljivancanina Iz Visegradske,ako iko ima neko iskustvo, neka mi se javi.
Hvala unapred!!!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: GAK Višegradska
30.9.2015 17:42:28   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Gordaana

Cuvajte se samo dr. Kontic ko dodje u njene ruke a nije licno njen pacijent tesko njemu

Ja se ne bih složila sa ovim!!!
Dr Kontić je veliki profesionalac, i kao neko ko je proveo 6 meseci na Odeljenju Humane reprodukcije, iako nisam bila njen pacijent, ja imam samo reči hjvale za tu zenu.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Gordaana)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: GAK Višegradska
30.9.2015 18:16:05   
superm

IZVORNA PORUKA: maca89

Postovane,
Nova sam na forumu. Trebale bi mi informacije vezane za dr Sljivancanina Iz Visegradske,ako iko ima neko iskustvo, neka mi se javi.
Hvala unapred!!!

On je porodio moju snaju. Bila je veoma zadovoljna. Srećno!


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu maca89)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: GAK Višegradska
30.9.2015 18:18:03   
superm

IZVORNA PORUKA: Žapkić


IZVORNA PORUKA: Gordaana

Cuvajte se samo dr. Kontic ko dodje u njene ruke a nije licno njen pacijent tesko njemu

Ja se ne bih složila sa ovim!!!
Dr Kontić je veliki profesionalac, i kao neko ko je proveo 6 meseci na Odeljenju Humane reprodukcije, iako nisam bila njen pacijent, ja imam samo reči hjvale za tu zenu.


Slažem se sa konstatacijom da je dr Kontić veliki profesionalac. Samo deluje arogantno ali to što ona kaže je zakon.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: GAK Višegradska
12.10.2015 9:45:43   
adulence
evo da podelim i ja svoje neplanirano iskustvoo sa Visegradskom...Kao sto vecina zna trebala sam se poroditi u Misovicu medjutim ,nisam imala srece da me prime,jer nisu imali mesta....I tako odlucih da me tata odveze u Visegradsku,na prijemu divna starija sesstra i dr.kog su probudili mislila sam bice groozan ,a on najdivniji na svetu....na zalost ne znam imena toliko sam bila u frci zbog menjanja porodiolista da nisam nista ni cula ni videla...Posle prijema soba za pripremu,tu nailazim na izvesnu gospodju koja mi se bukvalno nasmejala u lice sto nisam primljena u misovic,doslo mi je da je osamarim koliko je bila bezobrazna,srecom kada su me prebacili u porodjajni boks dobijam divnu babicu koja me je porodila,mlada zena,ma divna ,bez epiziotomije,beskrajno joj hvala...tu lezim nekih dva sata i prebacuju me na odeljenje 3.sprata...Tu se suocavam sa porodilistem onakvim kakvog ga nisam zamisljala,jer sam se i prvi put u Misovicu porodila,zajednicko kupatilo,jakoooo prljavo i hladno,sobe stare,ali na stranu sve se to prezivi pogotovu ako ostanete samo dva dana kao sto sam ja...ali neke konkretne stvari mi se nisu dopale,prvo tamo nije baby friendly,ciji sam ja pobornik,drugo laktacijska sestra se pojavila jednom na minut i to je to,za zene koje se ptvi put porode i ne znaju nista o dojenju to je strasno...bebe su jako malo donosili i budu jako siti i nemaju nameru da sike,pedijatrijske sestre se takodje nijednom nisu pojavile,to su da kazem neke stvari koje se jako razlikuju u odnosu na porodiliste Dragise Misovic,a da ne pricam kako je otpust izgledao,jos u deset su nam rekli da se spakujemo i da izadjem iz soba ,da bi se sredjivale,u 14h su nas otpustili,4 sata sam provela na hodniku ,opet razumem ja veliko je to porodiliste,ali malo vise organizacije....
sve u svemu ja sam zadovoljna kratko je trajalo,ali da pozstoje razlike postoje,nije ni cudo sto je misovic vazda krcat...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: GAK Višegradska
12.10.2015 21:49:05   
jacagoga
Moje iskustvo sa dr Petronijevicem 1 pobacaj 1 zdravo dete I 1 rodjeno sa srcanom manom iako sam bila na milion uz.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: GAK Višegradska
14.10.2015 12:09:53   
Bebana17
Lele, mene strah od porođaja samo zbog naših porodilišta... Ja sam krenula da pratim trudnoću u sedmom mesecu na odeljenju kontrole fertiliteta u Visegradskoj, ali nisam sigurna da tu trebam da se porodim posle svih priča koje sam pročitala... baš se plašim, kako ću se snaći sa dve bebe, ako su laktacijske sestre takve kakve su, ako je sve prljavo i štrokavo... Ne znam kakva je situacija sa apartmanima i da li treba da ga uzimam ako bude carski rez... Od Dragiše Mišovića sam odustala, jer ne želim da me sa dve bebe u stomaku vrate da tražim drugo porodilište... Baš sam u dilemi..

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: GAK Višegradska
14.10.2015 13:31:03   
adulence
iskreno ne znam kako je u apratmanima,ali nije tako strasno u Viseegradskoj,fakat je da je u Misovicu za moj ukus milion puta bolje,ali boze moj i ovo se prezivi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: GAK Višegradska
14.10.2015 14:34:57   
janajana
@Bebana17 Smestaj na carskim rezovima je dobar, cist, taj deo je sredjen, ja sam tamo lezala pre 4 i po godine, sobe imaju svoje kupatilo, i televizore (jedino moja nije imala user posted image ) u principu sve je ok. Ne mogu da se set_im kakve su sestre bile generalno ja sam htela kuci posle dan, jer sam upala u krizu zatvorenog prostora posto sam pre carskog lezala 10 dana. Apartmani ne znam kakvi su, a mislim i da nema potrebe za njim. Inace bebe nisu bile sa porodiljama, vec su ih donosili na podoj


< Poruku je uredio janajana -- 14.10.2015 14:37:20 >


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: GAK Višegradska
14.10.2015 14:35:58   
janajana
greska..........

< Poruku je uredio janajana -- 14.10.2015 14:36:23 >


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: GAK Višegradska
15.10.2015 11:47:40   
Bebana17
Janajana, Adulence, hvala na iskustvima! Nije sve tako crno, je l da user posted image ? Nadam se da ću imati sreće i da neću proći poput nekih stravičnih priča što sam pročitala, jer se sve izgleda svodi na sreću... Mene izluđuju komentari sestara (svojim ušima sam ih čula) tipa: ovde mora da boli, niste došli da vas ovde mazimo, idite kući pa neka vas tamo maze... Na svu sreću nije meni bilo upućeno, inače bi sestra doživela pridiku od pola sata minimum :) a kada bih mužu takvo što prijavila da se dešava, ta sestra bi se zaista upoznala sa pojmom: ovde mora da boli user posted image

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: GAK Višegradska
26.10.2015 13:28:48   
maca89

IZVORNA PORUKA: superm


IZVORNA PORUKA: maca89


Postovane,
Nova sam na forumu. Trebale bi mi informacije vezane za dr Sljivancanina Iz Visegradske,ako iko ima neko iskustvo, neka mi se javi.
Hvala unapred!!!

On je porodio moju snaju. Bila je veoma zadovoljna. Srećno!


Hvala puno.
Jel se porodila prirodno ili carskim?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: GAK Višegradska
26.10.2015 18:24:33   
superm
Porodila se prirodnim putem.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu maca89)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: GAK Višegradska
26.10.2015 18:27:27   
maca89

IZVORNA PORUKA: superm

Porodila se prirodnim putem.

Hvala ☺

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: GAK Višegradska
22.1.2016 13:48:16   
Bambic
Pozdrav svima, uskoro me ocekuje operacija mioma u Visegradskoj kod dr.Pantovica pa me interesuje kakva su vasa iskustva sto se tice operacije (planirano je da se uklanja hirurskim putem - 6cm miom), doktora, bolnice (kakvi su higijenski uslovi) I ako slucajno znate da li ima wifi u bolnici jer cu tamo biti u roaming-u pa bi mi wifi mnogo znacio u smislu smanjenja troskova kada budem komunicirala sa svojom porodicom.
Hvala I pozdrav

(odgovor članu maca89)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: GAK Višegradska
2.4.2016 8:40:03   
marinic
porodila sam se u Gak visegradska, sve je proteklo kako treba, s tim sto epidural nije delovao na mene tolko, ili mi ga nisu dobro dali, ostalo je sve ok, svaka preporuka za doktore, sestre, babice, hranu, higijenu....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: GAK Višegradska
6.6.2017 16:30:51   
krin 40
Moje iskustvo je vise nego pozitivno.Sam porodjaj savršeno protekao."Boks" za porodjaj renoviran,savremeno opremljen.Posebno mi je prijalo što je sto-krevet
za porodjaj prostran,udoban.Imala sam predivnu babicu Krstinju.Mlada,preljubazna.Obilazila me je svakih deset minuta.O mom dr.Petronijeviću mogu knjigu pozitive da napišem.Zakazan porodjaj u vreme njegovog dežurstva.Koliki je autoritet i koliko visok kredibilitet uživa u Kliničkom najbolje pokazuje pažnja koju njegovi pacijenti dobijaju od svih zaposlenih.Posle porodjaja smeštena na četvrti sprat.Dvokrevetna soba sa zasebnim kupatilom.Na celom četvrtom sjajne sestre.Nema bsby friendly ja što je super.Bebe na podoj u 9 u 13 ,od16 produzeni boravak do20h i
u 23 h podoj.Divno iskustvo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: GAK Višegradska
6.6.2017 22:26:17   
Duškić
Super. I meni su babice bile super. Doktorka uzas.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here