|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 12/15 [chat]
30.11.2015 23:19:32   
wivern
Drage mame!

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma
Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma
user posted image






< Poruku je uredio wivern RR -- 30.11.2015 23:20:00 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 0:24:14   
janabons
Dobro jutro, laku nocuser posted image kako kome
Mi sikimo, pa smo budni u ovo vreme.Mina se komirala, od osam je spavala, i ja sam malo dremnula dok sam uspavljivala Janu. Najteze mi padne budjenje oko dva, jer posle toga stenje jedno sat vremena dok ne svari.Dajem joj enterokind vec dva dana, videcemo kako cemo proci sa grcevima.
Um, i nama se pojavi neka bubuljicica, ja mazala na neke sudokrem, al sam provalila da prolazi samo od sebe za dan, dva, nadam se da ce tako i kod Noreuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 6:57:38   
branki*
Dobro jutro,mame!druzimo se i u decembru!zurim,b ima casove od 8!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 7:08:30   
Maraj
Dobro jutro i od nas. Danas cemo na uz kukova

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 7:08:44   
mamin mish
Dobro jutro mame!
Evo stize nam i decembar

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 7:15:54   
Maraj
Da odgovorim ovde...adulence idemo u Dom zdravlja Kanarevo brdo.
um i L je imao crvenkaste po obrazima. Patronazna mi rekla da je to od vrućine jer sam ga pretopljavala. Stavljala sam mu octanisept na gazu i samo obrisem. Bukvalno su odma nestajale

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 7:22:05   
mimahana
Dobro jutro mame evo user posted image user posted image
Kad pre dodje decembar?!
Ja pijem kaficu pa cu buditi H za vrtic.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 7:45:11   
Bibilib
Dobro jutro mame i smoje strane... Smrzla sam jutros kad sam vodila sina u skolu pa sam se vratila ponovo u krevet dok spava ovaj mali da i ja dremnem jos malo jer sam sinic kegla u 2h...
Inace danas nam je divan dan,mom sinu je rodjendan.... user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mimahana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 7:48:01   
Trcosava
Ooo Wiki bila si nam vredna user posted image

Ja komotno mogu da kažem dobar DAN jer je mali budan od 5! Zubi ga definitivno muče. Sinoć sam videla da mu je probila i jedna gornja dvojka!!!
Sad ima obe jedinice dole, delić leve jedinice gore i delić leve dvojke gore user posted image
Sreća pa nije nervčik, samo se rano probudi i onda peva i priča i dere se (ne plače) i taaako... Sad će Ana u školu, a mm je i danas kući.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mimahana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 7:56:23   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Alarm se oglasio i trazio mleko, eno ga izlezava se gologuz.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:11:41   
Trcosava
Bibi srećan rođendanko sinku!! Daj nam ime, pa da otvorim temu!

Mišu, moj alarm i dalje alarmiše, doduše sad već u ogradici user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:20:43   
Maraj
Ovaj moj alarmčić zaspao . Nije par puta siknuo i evo ga spava. Osecam da ako ga spustim na krevet opet ce se oglasiti tako da gs jos uvek ne spustam.... ;-)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:23:35   
Mariya
Dobro vam ovo hladno decembarsko jutro mame!!
Bibi srećan vam divan dan!
Trco,čitala sam za mamu,ja bih ti isto rekla da se ne razdvajate ni po koju cenu. Ako su vam tamo primanja veća nego što bi bila ovde,ne vraćaj se. Pretpostavljam da bi tebi bilo bolje u Bg,ali što da maltretiras decu,biće im bolje tamo.lepa mala uređena država pružiće im bolji život i bolje opcije nego ova 💩Srbija. Pride što bi ti,pored svih obaveza dobila i mamu pa da se brineš o njoj. A i da dobiješ posao u Bg onda ces da radiš+da brineš o svima njima? To bi te koštalo tvojih živaca a verovatno i tvog zdravlja na kraju.
Svi matorci su takvi,oni misle da je dom sramota,da ih ne voliš ako ih smestis tamo,moja svekrva je prošla sve to sa svojom majkom. Nisu tako zdravog razmišljanja kao emica hehe user posted image
Ja nisam imala problema sa L,objasnila sam joj da ću otići u bolnicu da rodim H pa cu doci kući sa bebom.bila je u poseti bolnici 2 puta za 3 dana koliko sam bila u porodilistu i uopšte nema traume od togauser posted image
Mene boli grlo.naravno da ne mogu da ostanem zdrava pored njih dveuser posted image L je bolje,H slini ali je ok.Vesela jeuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:28:27   
jess021
Bibilibi, srecan vam rodjendan!
Marya, ne znam sta bi ti rekla, em da sto pre ozdravis.
L je sinoc nakon maratonskog sikenja zaspala oko ponoci, u 4h je opet sikila i jos spava, a ja naravno brinem.
I mi cemo danas na uz kukova.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:29:55   
Maraj
Jess jer samo na siki ili i ad?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:34:58   
cockic
jutro memeuser posted image
deca u vrticu kasljucaju suvo dajem im beli slez,med je obavezan sa propolisom.jos da kupim propolis primed 4 pise da smeju deca.dok mi koleginica nedonese domaci.popodne na posao,tj idem ranije na sokic sa kumom pa na posao.sutra ne radim,bas mi treba slobodan dan.a danas plata nece je biti duze od dva dana u novcaniku user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:35:54   
Mariya
Hvala Jess.
A za tvoju brigu što ti L spava evo ti jedan user posted image Hehe user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:39:29   
madre
cockic, dajes im domaci propolis iako je na bazi alkohola? koliko kapi im dajes i koliko puta dnevno?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:50:41   
cockic
dajem im domaci sa alkoholom dajem im kapi po godinama znaci njoj 4 njemu 6 da ih ne napijemuser posted image i ovaj primed ima alkohola pise da je za decu.vala u dozi od 4-6 kapi verujem da im nece biti nista.sledeci koji sam narucila od koleginice je bez alkohola.i dajem im samo ujutru na kasicici meda pre dorucka.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 8:52:11   
Trcosava
Jess, ne brigaj!

Inače krenula da ispišem post sa mm tableta, pošto će on da verovatno dreždi i danas za kompom. Nervni sloN sam dobila. Em mi sam prepravlja reči na slovenačkom, em sam kucala pola sata.

Naime, Marya - opcija da ja idem sa decom dole, a da mm ostane ne postoji. To sam rekla i mm. A što se tiče bolnice, Ani je sve objašnjeno. Pošto u vreme kad se ja porađam obavezno vlada neki grip, tako je bilo i ovog puta i samo mm je smeo da dođe. Ana je kašljucala. Nisu dozvolili da dođe. JEdva sam iskukakla da je puste u lobi, kad smo izlazili kući. Inače, čuli smo se svaki dan preko nekog mesingera i videle. Ona je jedinu traumu imala da mi ne seku stomak (neko joj u vrtiću rekao).

Nadam se da ćeš što pre da ozdraviš.

Meni se neka sranja prave na usnama. Jedno u uglu, drugo negde na sredini donjeuser posted image Nikad nisam imala herpes, mislim na vidnom. Čini mi se da mi neka budža se napravi u nosu, ali i to retko. A mm redovno dobije herpes na nervnoj bazi i to na usni.
Aj ovo u uglu, čupala sam brkove pre neki dan pa možda sam nešto povukla, ali šta je onda na donjoj?!?!?! Bradu nemamuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 9:05:10   
emicaa
Jutro,mislim da su u nama krenuli još ovi zubi što su preostali,cijelu noć se vrtila,kenkala,pa hoće vodu,pa traži mamu a leži pored mene i tako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 9:17:41   
mama krava
Ćao, ćao...vidim gužva od jutros...user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 9:31:50   
Maraj
IZVORNA PORUKA: Mariya

A za tvoju brigu što ti L spava evo ti jedan user posted image Hehe user posted image

Slatko se ismejahuser posted image
tako i ja panicim....jess i ja se pomucismo dobro da dodjemo do ovih bebana pa panicimo zbog svega...a i prvo nam je user posted image

Trco i mm izasao herpes nocas....njemu najcesce kao pad imuniteta mada na moru mu uvek izadje. Ima i neka teorija da mu izlazi od koka kole
A u zadnje vreme se bas naklatio na nju. S posla dodje s dve flase koka kole. Uzas. Navadio se opet na nju

< Poruku je uredio Maraj -- 1.12.2015 9:32:41 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 9:55:04   
bebilule
Da se upisem u decembru. M spava, super smo proveli.noc. Cim je on zaspao ja sam se istusirala i za njim. Budio.se u 2 i u 5, jeo i nastavio.
Maraj jesi li isla na kontrolu kukova? Kako prodje? Jess ide danas

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 10:00:22   
Maraj
Bebilule i mi danas a i adulence cini mi se. Tek u 17h idemo. Videcemo i mm mora ranije da izadje s posla... unervozim se kad je sve knap s vremenom

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here