|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kvantna medicina
7.4.2016 19:36:24   
mama krava
Nisam uspela da pronadjem ovu temu na forumu na RR, pa verujem da ni ne postoji.

Mi smo odlucili da Dusana, nakon svih problema odvedemo kod doktorke koja se bavi kvantnom medicinom i na osnovu toga pravi homeopatske lekove. Da li ima nekog sa ovim iskustvom?

Citala sam dosta po internetu, ali bih volela da saznam da li neko od vas ima licno iskustvo.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kvantna medicina
7.4.2016 20:36:17   
mama krava
Evo sta pise na Vikipediji...

Kvantna medicina

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kvantna medicina
7.4.2016 20:51:26   
Valerie
jel to isto kao i biorezonantna terapija? ja sam isla na ovo

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kvantna medicina
7.4.2016 23:28:28   
mama krava
Pa, ne znam...

Zvuci slicno....kakva su tvoja iskustva?

Ovo se isto radi sa nekim aparatom...zakaci se na obe ruke i oko glave i meri vibracije u organizmy...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kvantna medicina
8.4.2016 18:11:06   
Valerie
tako je i ovo bilo. davno sam isla, pre desetak godina. znam da su dovodili decu. meni se, kako je, kasnije se ispostavilo, gomila tegoba bila od cigareta, tako da sve ono sto smo mislili da je od hrane i ko zna od cega je, nije bilo primarno. ja bih verovatno probala i sa decom, ako drugo ne deluje... gde si mislila da ga vodis?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kvantna medicina
8.4.2016 20:55:07   
mama krava
Već sam ga vodila kod dr koja je kod nas u komšiluku...na Dorćolu. U nedelju ćemo dobiti izveštaj pa da vidimo.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kvantna medicina
8.4.2016 20:58:53   
Valerie
MK kako ste prosli?
Nadam se da se necu nalupetati, ali koliko se secam, prvo su mi uradili taj pregled, gde utvrde problematicne materije, hranu, ja sam to shvatila kao neki "alergo test", odnosno vibracije koje nisu uskladjene sa tim testiranim materijama. i onda sam isla na tretmane usaglasavanja. npr. ubaci se psenica u neki cilindar i poveze sa mnom, i onda se kao smanjuje osetljivost. nije bila homeopatija. a dobila sam sta ne bi trebalo da jedem od namirnica. bilo mi je ok sto sam odlazila, ne znam da li mi je i kako pomoglo, posto sam svasta pokusavala u tom periodu, i akupunkture i mumio itd. i ponavljam davno je bilo...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kvantna medicina
12.6.2017 11:39:54   
jovicaa
ja razmisljam o odlasku kod nekog lekara koji se bavi kvantnom medicinom. bilo bi super cuti iskustva, ako je neko isao?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here