|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odvikavanje od cucle/ laže
7.3.2017 14:08:27   
suzi kju
Mame kako da ih odviknem od laže?
Ne dajem im često, uglavnom samo za spavanje.
Ali kreću za par dana u vrtic a plašim se da tamo ne vode toliko računa ko čiju koristi (možda se i varam) pa bih da počnem da odvikavanjem zbog virusa, bakterija.

< Poruku je uredio suzi kju -- 7.3.2017 14:09:39 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
7.3.2017 15:37:17   
Sanjica26 RR
Mozda napomenes vaspitacici da su im cucle u rancu i da im da samo za spavanje.
T smo odvikli tako sto joj je na ulici ispala cucla. Posto nijednu drugu nije htela nismo kupovali drugo. Malo se bunila i to je sve. Kod Sofije smo samo presekli. Velika si i gotovo. Tacno se videla da iz navike uzima za spavanje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
7.3.2017 15:39:24   
suzi kju
A one bez problema hoće drugu, može i drugog oblika, ma šta god.
A i prošli put sam im rekla da su samo za spavanje a kad dođem po njih posle ručka one ih imaju u ustima.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
7.3.2017 15:44:14   
Sanjica26 RR
Zato sto im je lakse da ih umire ako placu. Ali mislim da treba mozda da preseces i gotovo. Mnogo je teze po meni kad dete krene u vrtic sa cuclom i pelenom. Posle sledi odvikavanje i pitanje da li ce vaspitacice urade kako si im rekla. Ne mora da znaci, ali ja sam.tako stekla utisak.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
7.3.2017 15:44:55   
vocicana
D ima problem sa etapama izbijanja zubica, cim krene da boli pecka, on je ne ispusta iz usta, cim se malo to smiri, moze ponekad za utehu.
Suzi i on je pristalica svih oblika, uopste ne pravi problem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
7.3.2017 15:47:51   
suzi kju
Sanjice sigurno da im je lakše. Sto bi ja rekla "zatvarač za usta "user posted image
Voci i one tako ,jos uzmu pa grizu onako.
A mislim da će nam to odvikavanje bas biti problematično. Pogotovo što ih je dve, kada ih sama uspavljujem lakše tako zaspu, bez njih pričaju pevaju plaču.
Ne znam, javice se ja neko a nekim predlogom.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
7.3.2017 15:49:42   
Sanjica26 RR
Menjaj tiker Suzi.
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
7.3.2017 15:51:43   
suzi kju
Ne znam kako user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
7.3.2017 16:05:25   
Sanjica26 RR
Na prvoj stranici ti je upustvo. http://www.ringeraja.rs/forum/m_2841/mpage_1/key_/tm.htm#2841

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
16.9.2017 11:03:19   
Dragce86
Ja imam srecu sto moja V nije fan laze, cim joj stavim odmah je cupa rucicom i baca na pod ;)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
16.9.2017 11:08:12   
krin 40
Ja mojima nisam ni ponudila lažu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
16.9.2017 11:11:40   
Dragce86
Krin40, kako ste onda uspevali da ih smirite kad mnogo placu?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
16.9.2017 11:15:03   
krin 40
Nemam šta smirim..ne plaču.Preguram to plakanje na početku posle se sami uspavljuju.Pisala sam u temi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
16.9.2017 11:19:00   
Dragce86
Ma dajte, nema sanse da ne placu..koja to deca ne placu, ne jedu nocu, ne koriste cuclu nikad...??!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
16.9.2017 11:22:47   
krin 40
Moja,Mariyina..ima nasuser posted image Idite na temu kako uspavljujete bebu😁Naravno da zaplaču.Ali to je njihov način da nam nešto traže ili kažu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
16.9.2017 19:23:29   
Dragce86
Ahahahaha

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
16.9.2017 20:01:39   
krin 40
user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
19.10.2017 10:45:03   
emicaa
kad pomislim na ovo jeza me prodje.Srecko je veliko dudoljubac.Zaspati bez nje je nemoguca misija 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
19.10.2017 11:00:31   
Mala Elena
Lazu sam nudila kod grceva i radi slikanja user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
19.10.2017 11:24:41   
Sarav
Koliko je S volela flašice i cuce, toliko P neće da ih vidi. U toku noći kad počne da se me školi probam da joj stavim cuclu da bi nastavila da spava, a on ase samo iznervira i tek onda kreće plakanje. Retko kad prihvati cuclu, a flašica joj služi za igranje jer ne ume da pije iz nje.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
20.10.2017 13:55:11   
Tatjana.87
Moj bebac je lazu hteo u pocetku,ja budala kupila jos tri da imamo a on je sada nece u opste,
hoce jednom u toku dana kada mu stavim kap ruzinog meda i to je sve,mada i ne forsiram ga vise.
Shvatila sam da laza bebama isto dodje kao i nama zvaka,samo laze stomak da stize klopica user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
20.10.2017 14:24:02   
MamaNecaVo
Kad se setim koliko su me plasili da mu lazu me dajem nikako jer se tesko beba posle odvikava..Zapitam se ko je tu lud.Ali bukvalno.
Odbacio je lazu sam u dva dana bukvalno.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
18.5.2018 20:03:34   
IvanaSK RR
Ja sam mislila da sam pisala u ovoj temiuser posted image
Ne koristimo cuclu otprilike vec nekih mesec, dva. Dugo smo je koristili samo za uspavljivanje, tako da nije bilo vecih problema.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
18.5.2018 20:14:05   
Maslacak15
I ja se slazem sa Krin. Ni jednom nisam ponudila cuclu. Najstariji je nasao palac u nekom momentu, nisam mu branila, nije bilo problema da ga batali. Mladji sin nije koristio nista, meditiralo deteuser posted image . Ima zube ko bisere. Evo i maloj je nisam nudila, ni ne pada mi napamet i super guramo. Naravno da place, ali samao kad joj nesto fali, najcesce kad je gladna. Ali place retko i prosto smirim je bez cucle... nemam objasnjenje. Nocu na primer skoro da i ne place, posto je ja cujem cim krene da mlatara rukicama i da kenjka onako jel se probudila. Ustanem uzmem je i dam joj da sisa. Ne volim cuclu bas, ruzno mi je i da vidim na deci koja vise nisu bebe, Nekako mi je kontraintuitivno da zacepam deci usta. Ali nemam nista protiv da je drugi koriste, naravno, svako radi prema svom naahodjenju. Da imam dete koje je jako razdrazljivo i puno place mozda bi i razmislila.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Odvikavanje od cucle/ laže
18.5.2018 20:26:10   
Rosita
Isto kao i maslacak. Mislim da mu ne bi ni pomagala. Place kad ga boli stomak a tu duda ne pomaze. Kad je gladan kenjka malko, nisam ga ni pustila da od gladi place. Ne vidim joj svrhu. Meni ne treba da on cuti. Iz ratloga koje navedoh treba da se oglasi i tu duda ne pomaze. Preko dana kad je budan pricam non stop sta radim i dajem priliku da guce, za to mu opet trebaju slobodna ustauser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here