|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 15:52:30   
Duškić
E, pa i nije nego izasli plikovi i htela sam bas da ubacim sliku da vidite, ovde je los signal jedva stranice otvars. Ne mogu da verujem da joj ovako bude. Imam u tel. pa cu bas da ubacim kad budem mogla. Dala joj dr.neki BELOGENT mast. Pa da nisam videla da joj od buve mislila bih da je pauk ili ko zna sta. Mazila kucice i mace pa je lepo nadrlja.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 20:10:18   
Anck Su Nmaun
Kod nas spremanje za spavanjac, vecerali, bebi popio mleko i cekam jos koji minut da ga vodim. Devojke na treningu jos uvek.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 20:17:06   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene. Vratila sam se sa ekskurzije. Sad da se tusnem, pa da spakujemo decu u krevet. Sve vreme ih je mm cuvao.
Maryia, javljaj kako ti je sestra.
Bas nema Branki. Valjda ce sad kuci da idu, pa da nam svrati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 21:34:50   
Milena18
Sanjice, kako je bilo na ekskurziji?
M zaspala, a i ja ću uskoro u krevet, strašno sam umorna.




(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 22:00:50   
emicaa
i moji spavaju a i ja cu brzo.Fio smo sinoc spavali ali ja se osjecam kao da nisam oka sklopila.
Nema Von,dal su joj djevojke ozdravile.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 7:30:28   
Sanjica26 RR
Dobro jutro devojke. Moje odose u vrtic.
Milena, super je bilo na izletu.
Sinoc je mm prikljestio prstice SofijI. Uopste nije video da je za njega. Malena moja bas je plakala. On se uspanicio kao najgora zena. Posle T udarila u plakanje jer joj je bilo zao Sofije. Bas veselo.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.5.2017 8:07:20 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 7:33:03   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice, kako su prstici?
Emice, David je dobro?
Vonavoj javi kako ste vi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 8:23:01   
emicaa
Jutro,Ivana super je on.ne dajem mu od juce ujutru ni sirupe za bolove.Otok na jajcima se povlaci.U subotu cemo visjeti kakav je rez,jel i to ok.
Jeste li vi bolje spavali?
Sanjice kako prstici?

< Poruku je uredio emicaa RR -- 31.5.2017 8:24:41 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 8:50:47   
Sanjica26 RR
Kaze da je jos malo boli. Sinoc sam joj obecala da ce za vrtic da obuce suknjicu. Kakva radost. I jutros ju je cekala. Sva srecna.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.5.2017 15:29:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 9:58:14   
vocicana
Emice, operislai ste se? Super. Nisam videla sada cu pokusati da se unazad vratim ako mi moje dete dozvoli, da procitam sta si pisala. Nadam se da ste dobro prosli.
Dobar dan mame, ja sam nahvatala nesto bez veze, od kako sam pocela 19.5 da radim, grlo me razbija, kako odem na posao krece. Sinoc sam ukljucila Panklav, vec me ne boli vise kada gutam. A bila sam dugo u izolaciji, dve godine ne radis, sve kuci cisto fino, kada sam pocela da radim, to je cirkus bio. Bice bolje. D je dobar, msm da ce se uskoro osloboditi da krene sam, vodimo se za rucicu, ali evo danas je nesto ekstremno nadrndan, sta je u pitanju, nemam pojma.
Ljubim vas.
A da, msm da Branki uskoro ide na more, ja sam se cula sa njom skoro, pisala sam, u Bg-u su, Boza ide na vezbe, Boka je dobro.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 10:46:11   
emicaa
Voci operisan je prekjuce,pisala sam u temi nespusten testis.
Sanjice jel one nece preko ljeta u vrtic,ko ce ih cuvati kad ti imas obaveze u skoli

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 12:37:32   
Anck Su Nmaun
Hello mamite
Nista od ovog trcka ne uspevam samo ide zamnom user posted image a planirala sam da oribam kupatilo jer imam vremena ne moram da kuvam, imam pasulj od juce ..jupi jej user posted image
Ali ne samo zamnom, ja odem u drugu sobu eto i njega, ja u kuhinju eto njega, inace omiljena igracka mu je sada masina za sudove user posted image cim cuje zvuk da je otvaram eto ga trci . Malopre je zatvorim, jer je pobacao sve iz nje , a on onako tuzan grli zatvorenu masinu user posted image kad nisam umrla od smeha.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.5.2017 12:38:44 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 12:53:33   
Milena18
Dobar dan!
Sanjice, ljubi prstiće.
Joj Anck, smešno mi mnogo to za mašinu user posted image
Voci, uzimaš li nešto za imunitet?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 16:42:26   
emicaa
Anck pazi da ga ne nadjes nekad da sjedi u njoj 😂
David je juce prosuo macinu vodu,sjeo u nju i poceo buckati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 18:18:49   
Mariya
Dan mame!
Bila sam kod sestre, dobro je. Pokretna je, ne boli je mnogo. Izvadili su joj oboleli deo debelog a i deo tankog creva. U ponedeljak ide na kontrolu, vade joj konce i tad će joj dr reći šta dalje. Kaže da joj je genetski jer se rak debelog creva ne dobija načinom života u 30.oj godini i da se obavezno testiramo i brat i ja.
Danas sam sama sa dečicom. Verujte mi da uživam. Nedostaju mi u svoj toj jurnjavi oko L. Danas smo otišli po Lu u vrtić, pa u prodavnicu po sladoled pa u parkić. Došli kući, napravili testo za pizzu, devojčice su pravile svaka svoju, Lu pravu sa paradajzom, kobasicama, maslinama i jajetom, a pošto H ne jede ništa od toga, ona je testo za pizzu namazala kajmakom, ja posula sirom rendanim i ispalo je ekstra! Lu je otišla na igranje, H spava, L se isto komirao,od pola 10 kad je ustao pa do pola 4 je spavao 10 minuta i jednom pola sata. Zato spava sad od pola 4,a ja legla pored njega pa mu samo gurnem sisu kad počne da se vrpolji i on sisa i nastavi da spava user posted image Juče je primio prvi pentaxim pa je baš kenjkav. I taman je nakon one prehlade počeo da spava redovno, sinoć je opet počeo da se budi noću kao beba, na 3-4 sata, komirana sam skroz.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
31.5.2017 21:25:34   
Sanjica26 RR
Maryia, moja sestra od strica je isto imala problem sa time. Vec 11godina se muci sa. Njoj nije dr rekao da je genetski nego njen nacin zivota (nepravilna ishrana) je doveo do toga. Skinuli su joj ove godine debelo crevo. Sad nosi kesu. Ali ona i dalje na starom rezimu ishrane. Cak stavise i ugojila se jos.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.5.2017 21:29:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
1.6.2017 7:22:28   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maryia, drago mi je da je sestra dobro.
Mi se spremamo da idemo na Neonatoloski na ocni pregled.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
1.6.2017 9:52:18   
Ana RR
Selimo se u jun klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 368
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here