|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
15.11.2017 23:30:02   
Misha i Ljisha
Ja sam ze zaklela da nista necu kupiti user posted image ali naravno vec jesam, trenerku. Nosimtrenerke, helanke i neku strikanu halljinu, i jos uvek mogu da stanem u dve moje suknje, jednoj sam jako spustila struk ispod stomaka, a drugoj sam podigla struk ispod grudi user posted image . I nosim ih i dalje.

Ne znam iskreno da kazem, mrzi me da kupujem, valjda cu izgurati. Strasno deru na odeci za trudnice, a realno treba nam ta odeca nepunih pola godine, ni toliko zbog godisnjih doba. NEmam pojma. Valjda se necu ugojiti kao prasence.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Moda za trudnice
16.11.2017 8:05:58   
mama Jo
Isto sam i ja u prvoj trudnoci i evo sada, jako mi je zao da kupujem sad dok mi je stomak veliki i samo teglim ove stvari sto imam. Iskombinujem se vec nekako, da mi bude i udobno i lepo... nisam bas neka ultra moderna trudnica, ali zato sam rekla da cu sebe pocatiti jesnim lepim sopingom cim se porodim 😊
I to mi je sad lepa misao koja me ,,drzi" 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Moda za trudnice
16.11.2017 8:14:10   
emicaa
Ljiso bas deru ali ga pretjeruju sta su sve „izmislilu“.Po meni su gace za trudnice vrhunac gluposti.
Ja sam kupovala trudnicke hlace,pisala sam vec pa da se ne ponavljam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Moda za trudnice
16.11.2017 11:19:34   
MamaNecaVo
Ja nisam nista kupovala od odece.
Nosila sam sve sto sam i ranije.
Sve se prilagodi.user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Moda za trudnice
2.12.2017 0:35:18   
Srecko47E
Obozavala sam haljine.
Trenerke inace ne nosim pa mi nisu bile zanimljive

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Moda za trudnice
7.3.2018 16:55:20   
madre
trudnice, sta nosite od garderobe? helanke pretpostavljamuser posted image jeste li nesto kupovale? da li jos uvek stajete u vasu zimsku jaknu ili ste nesto drugo kombinovale? ja imam jedne trudnicke farmerke , u njima sam kada treba da izgledam pristojno, ostalo nosim sto sam i do sada nosila, ali jakna je vec neko vreme kriticnauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Moda za trudnice
7.3.2018 17:25:15   
Mala Elena
Ja sam uglavnom helanke user posted image Nisam nista posebno kupovala u trudnoci.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Moda za trudnice
10.3.2018 6:54:02   
pari
Ja sam dobila par stvari od drugarice...i sad pre neki dan sam morala da kupim jedne farmerke i helanke za trudnice jer sam u 7.mesecu i više ne mogu ništa svoje da obučem...kupila u Waikikiju...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Moda za trudnice
10.3.2018 15:22:08   
mama Jo
Jakna mi je bila najveci problem, ali sam izdrzala u ovoj sto imam... jjeeeeedva sam je zakopcavala 😂 posto sam se u decembru porodila bilo mi je najudobnije u carapama i preko one vunene haljine... 8.i 9.mesec sam uglavnom to nosila...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Moda za trudnice
28.4.2018 0:32:13   
MimaKos
Meni najveci problem bili kaputi i zimske stvari, nista nisam mogla da zakopcam:) a leti haljinica i to je to

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Moda za trudnice
27.6.2018 6:18:16   
mirana1
Odlicni komadi garderobe u h&m bas lagani i prijatni.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Moda za trudnice
27.6.2018 8:42:27   
Maraj
Ja imam trenerku i pantalone iz c&a. Odlicne prijatne user posted image
Majice trudnicke iz waikikija. Ma super user posted image

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 9:31:51   
lesli
Waikiki je odlican. Imaju fine stvarcice, a nisu skupi. H&M isto.. C&A vise ne drzi stvari za trudnice, tako su bar meni rekli...
Inace gledala sam na sajtu leto shop-a odecu za trudnice i trudnicke pantalone kostaju 7-8000. Hahahahaha, pa da li su normalni?!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 9:39:19   
milicicak
Pa i u h&m-u waikkikiju su farmerke izmedju 3 i 5000, uglavnom skupo je.
Ovaj put nista trudnicko nisam kupila osim brushaltera, drugarica mi je donela dva para farmerki i to je to. Jesam kupila letnje pantalone i dve haljine ali one nisu trudnicke, bice mi super i za posle user posted image
Shvatila sam da moram spavacicu za porodiliste da kupim, od toga nema izvlacenja user posted image juce u Women secret-u sam nasla neku od 2500 na snizenju al sam odustala, bila mi skupa

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 9:47:27   
IvanaSK RR
Milicicak, i ja sam tamo kupila spavacicu, mislim da je bila oko 1600 din, na snizenju. Prati ih na sajtu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 9:50:25   
milicicak
Ivana, hvala :) hocu, bas cu da pogledam.
Ja volim njihove spavacice, i imam ih dosta (svekrva mi kupuje ili njihove ili Beneton) ali mi treba letnja na raskopcavanje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 9:53:03   
IvanaSK RR
Da, takvu sam kupila, kratki rukav, do kolena, otkopcava se skoro do pupka.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 9:59:57   
lesli
E ne znam. Ja sam u waikikiju uzela helankice - kratke i duge 1000 din komad.
Majicice su bile isto oko 1000. I uzeh jedne pantalone i 2 bluze. To je bilo skuplje. Tipa 2500-3000. Ali i dalje nije 8000 user posted image

Iz h&m sam dobila sorc i majicu, tako da tu cene ne znam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 10:04:58   
mama Jo
Ja sam jednom u h&m naisla na akciju u kojoj sam uzela trudnicke farke za 600 dinara user posted image a, recimo, dve nedelje pre toga kada sam bila te iste su bile 4000 din...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 10:11:17   
mirana1
imaju stalno oni neke akcije.A ima odneses da recikliras garderobu i dobijes kupon 15 %.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 11:16:55   
Maraj
Mili ja pre 2 dana u Piramidi kupila trudnicku spavacicu za 1500 din. Bas ne lepa i prijatna. Turska neka marka

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 12:03:41   
milicicak
Maraj, daleko mi Piramida. Pogledacu na Kalenicu, ima svasta na tezgama

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 12:15:41   
Maraj
E pa mozes i tamo. Ja uzeh ovu
Jako je lepa. I za dojenje pogodna. Oprala sam je i spakovala u torbu za porodiliste user posted image
Mislim da je bezveze da dajes po 2500-3000 din za spavacicu koja ce ti verovagno posle biti ogromna. Tu oko 1000 din mi je ok

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 16:57:34   
lesli
A extreme intimo ili jasmil? Oni imaju fine stvarcice, a ne bi trebalo da su preskupi. Kada sam kupovala spavacicu pre par meseci imali su neki model za trudnice/porodilje

< Poruku je uredio lesli -- 28.6.2018 17:00:00 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Moda za trudnice
28.6.2018 17:06:25   
Maraj
Les ja kupujem Jasmil preko njihovog on lkne sajta. Nisam videla da imaju ista za trudnice.
Ova moja sto sam je kupila je kao haljina. Secena je ispod grudi i dole se siri u predelu stomaka .prava trudnicka

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here