|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 12:21:21   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ana,opet si ranije dobila.Hormoni su nam haos,sta se to desava..eno i sestra ima i ne zna za sebe..ukocena,glava,nista joj ne pomaze..kao i meni..mora da boli 7 dana..


Opet Von, mada ne toliko ranije koliko prošlog meseca.

Vreme mi je za kontrolu kod gin pa ću videti sa njom da prekontrolišem hormone opet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 13:08:58   
smeško
Ја сам се укочила јуче. Стиже ме моја л.ишиалгија колико год јој бежим.user posted image Читам све, али са пола концентрације, боли и када седим или лежим. Проћи ће. Ј се двадесетак пута буди ноћу још од стомачног вируса. Тек јуче је какио нормално, али још увек га боли стомачић и стално се буди уз плач. Излазе и зубићи, али добро то подноси. Сутра спремам неке пројице и колачиће за славу код мојих. Удомили су неку напуштену мацу, па деца не избијају из њиховог простора. Узећемо и ми неку, само да нађемо неку напуштену, нећемо да плаћамо за ову расну ,,господу''user posted image user posted image
Почели смо да уплаћујемо рате за море, први пут раније. Још и да сазнам где идемо, ја се у то уопште не мешам.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 13:22:14   
mama Jo
Smesko, mi kod mojih imamo 3 male i 1 veliku macu - zanimacija za decu po ceo dan, od kad ih imamo u stanju su 24h dnevno da se igraju sa njima. U stanu nema sanse da bi drzali ista od zivotinja.
Je l' pijes nesto da te ne boli?
Kad saznas gde cete na more pisi nam u temi letovanje 2020.aktivirali smo je i svaki predlog je dobro dosao,

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 14:00:30   
vonavoj
Ana,proveri.Smesko,ti si legenda! Pisi u temi kad saznas.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 15:35:07   
Mirko Svirko
Dobar dan,mamee.. mi bili kod ORL. U Bg. Sve je  ok jos 7 dana kasasta hrana.. Inace mene glava boli tacbije puca... Kako ste svi ostali?Flamingos kako je malena?Prolaze li boginje? 
Pokusavam da citam o da sve ispratim. Pozdrav za sve

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 15:52:08   
mama ivane
Super Mirko Svirko  kako se maleni oseca? Nagle promene vremena sto ja kazem bolesno vreme boli sve a ne samo glava. Drzi se proci ce! 

Flamingos kako ste?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 16:17:33   
Maraj
Mame samo da vam mahnem
Ne stizem da se javim
I kod mene kuca-posao...
S je bolje. Prosla T i osip po kozi. Ostalo joj crvenilo samo iza kolena....
L u vrticu. I tako...nista novo...grlim vas sve

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 21:04:38   
flamingos
Mirko,drži se,i ovo vreme takvo kakvo je,pa hoće glava da boli.Hvala na pitanju,super je,vodila sam je danas na kontrolu,u sredu da krene u školu.Napisala sav domaći,istuširala se,oprala kosu,sad i ja sve to uradih i odmaram.Ljubi mališana.Maraj,budite dobro,mašem vam,grlim i ljubim❤.Išla sam umesto Anđele da primim nagradu koju je osvojila na likovnom konkursu,dobila je knjigu,uslikše me sa sve onom decom-ja najmlađe dete među njima😁


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 21:06:32   
mama Jo
Maraj super sto si se javila bas smo te prizivali, dobro je da ste dobro.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 22:19:18   
Mirko Svirko
Hvala vam na pitanju.. mali je dobro ne zali se na bol. Cesto je gladan.  Kasa nikako da ga zasiti. Ali izdrzacemo jos malo. Bitno da smo zavrsili i da oporavak tece po planu. Flamingos,cestitam na nagradi i na slikanju 🤗😁Imaces uspomenu iz skole 😊
Ostale mame kako ste?Pozdrav za sve

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 23:22:18   
mimahana
Pozdrav svima.

Nisam dugo bila aktivna na forumu, pa dam kao pala sa kruske 😀Inače imam Hanu koja ima 9 5god,Filipa koji ima 6,5 godina i Dunju koja ima nepuna 3 meseca. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 23:41:30   
Sanjica26 RR
Mimahana dobrodosla nazad.

Dobro vece. Preživela sam danasnji dan. A glava me i dalje boli. Moram naterati sebe da se ne probudim rano.

Maraj, dobro je sto si se javila. Vec smo poceli da se brinemo

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mimahana)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 23:46:10   
Ivanka 75
Čestitke Anđeli Flamingos 👍
Zdravo Maraj! 
Sanjice, najlepsa si tamo bila! Gospodski uzvisena! 😇

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 23:46:54   
flamingos
Mimahana,svaka čast,da ste živi i zdravi.Svima želim laku noć.Obaveze sutra zovu,moram na spavanje.Ljubim vas❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 23:50:14   
flamingos
Ivanka,zahvaljuje ti Anđela-a i ja.Dušice naše,da su nam živi i zdravi.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 11/19
15.11.2019 23:57:57   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Sanjice, najlepsa si tamo bila! Gospodski uzvisena! 😇


Iv, sad si me postidelauser posted image
Hvala ti. user posted image Neko rece, vidi se da si bivsi horski djak. Vratih se u ring.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 0:00:48   
Sanjica26 RR
Kaže mm morao sam da kažem da te deca ne zovu dok si na sceni. One su bile odusevljene sto me vide na sceni. Tek kad sam dosla kuci obrglile me i sve vreme govore: "bravo, bravo mama". Kad nisam u detinjstvu dobijala bravo, barem od svoje dece dobijam. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 0:11:28   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Sanjice, najlepsa si tamo bila! Gospodski uzvisena! 😇


Iv, sad si me postidelauser posted image
Hvala ti. user posted image Neko rece, vidi se da si bivsi horski djak. Vratih se u ring.



Uzivala su na sceni, volis sto si tamo, volis to sto radis i uzivas u tome, vidi se iz tvog i stava i izraza lica! Lica pogotovu! Nisi dosla tamo da ofrlje odradis posao vec ozbiljan zadatak iz cistog zadovoljstva 😊
To je moje zapazanje.... 🤗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 0:31:33   
Sanjica26 RR
Da, bas sam uživala. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 7:16:53   
jess021
Sanjice, bravo!


Mame dobro jutro, ja pijem kafu pa na posao. Danas nam je žurka u 16h. Sinoć sam sve završila, baš sam zadovoljna. Samo mi se jako spava... Zzz zzz. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 7:53:20   
flamingos
Dobro jutro mame.Srećna slava svima koji slave,lepo provedite današnji dan.Ivanka,da ste živi i zdravi i slavili hiljadama godina❤Evo me u kuhinji.Pozdrav svima.Ljubite dečicu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 7:56:04   
mama Jo
Jutro mame.
Sanjice, delim misljenje sa Ivankom, jako lepe slike i, nijesto si nasa, ali bas se izdvajas ♥️

Jess, lepo se provedite i da slavljenica uziva.

Flamingos, je i l' tebi slava?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 8:20:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Hvala mama jouser posted image

Jess, uživajte. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 8:36:00   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame. Kako ste ovog jutra?
Srecna slava onima koji slave. I lepo se provedite oni koji idete na slavu..
Mi ustali dan tmuran ali sta ocekujem i ja novembar mesec je...
Pozdrav za sve 😘😘😘

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 8:43:26   
pari
Dobro jutro! Čujem vetar kako fijuče...Nas dve obe kašljemo. M je dobro.


Jess, uživajte danas!
Sanjice, bravo za hor, to je divno! A i divno je kako su ćerkice ponosne na tebe!
Mirko,kako ste vi?
Flamingos, srećna slava!
Svima pozdrav!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here