|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 14:52:22   
gagana83
Didy, pa izgleda da smo super prosli. Plus, nista unapred nismo uplatili. Jedno je preko Booking-a, besplatno otkazivanje je do kraja maja, drugo je direktan kontakt sa vlasnikom. Prvi put mi se desilo da ljudi ne traze ni najmanji avans.


Jess, naravno da im se moze. Dok god im ne opada broj turista, sta ih briga. Pa nisu ni Grci ludi, pogledajte kako se krecu cene po Italiji, Spaniji, Hrvatskoj...A ipak je Grcka obala broj 1 po lepoti. Za nas to mozda jeste mnogo, 1000e samo smestaj, ali za Engleza i Nemca nije.

< Poruku je uredio gagana83 -- 28.1.2020 14:53:15 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 15:02:24   
Didy
Da, odlično. Mi često idemo direktno preko vlasnika, ali redovno nam traže depozit.

Mislim da Grci različite cene daju kad ih kontaktira neko iz Srbije, a drugačije kad ih neko iz Italije ili Nemačke kontaktira. Mi se obično fino iscenkamo. Kako znam? Uvek kad stignemo, gazde nam napomenu da ostalim gostima ne pričamo koliko smo platili. 😂 Doduše, i rezervišemo rano, početkom januara obično. I tražimo - special price for guests from Serbia. 😂
A da se može Grcima, može im se. Meni je njihova obala i njihovo more bez premca. Jedne godine pristane moj muž da odemo u Tunis. Gunđa, ništa to ne valja.... Sledeće godine razmatramo mi Egipat, on sav nevoljan kaže - Može Egipat u maju, a onda u julu ko čovek da idem u Grčku. 😂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 15:07:41   
Ana RR
Mm gledao Elafonisos, ubiću ga što mi daje ideje. Didy gde ste našli smeštaj?

Samo za avion i rent a car bi nam trebalo 800 evra plus smeštaj plus hrana, zezanje. Biće na kraju ili renoviranje kuhinje ili more, nema oba user posted image

Danas sam slala upite za Sitoniju (nismo nikad bili) ali i tu je sve oko 80-90 evra dnevno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 15:19:34   
Didy


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mm gledao Elafonisos, ubiću ga što mi daje ideje. Didy gde ste našli smeštaj?

Samo za avion i rent a car bi nam trebalo 800 evra plus smeštaj plus hrana, zezanje.



Ana,ovde Kalomoira. Na putovanja.info sam pročitala preporuke. Posle ispade da i Mašnica ide u isti smeštaj.
Ostrvo je malo, 19 km2 i nema mnogi smeštajnog kapaciteta, istražila sam sve, poslala skoro svima upite i na kraju ovi prvo što sam videla i što mi se u startu najviše dopalo, ispade najbolje. 
Ne biste autom da idete? Mi idemo dve noći u Atinu u povratku, a u odlasku najverovatnije jednu. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 15:39:29   
Ana RR
Ne znam, nešto nam se ne putuje autom ove godine.... Nema slobodno ni za jedan datum koji sam ukucala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 15:41:27   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy
Jedne godine pristane moj muž da odemo u Tunis. Gunđa, ništa to ne valja.... Sledeće godine razmatramo mi Egipat, on sav nevoljan kaže - Može Egipat u maju, a onda u julu ko čovek da idem u Grčku. 😂



Moj muz ni za zivu glavi ne bi ponovo u Tunis. Bili smo jos dok smo se zabavljali. Meni je bilo bas lepo, ali nikad ne bih menjala za Grcku.A u Egipat smo tako i isli. U novembru posle Grcke. I bilo nam je bas lepo, dete je naravno odusevljeno, bazen, akva park, korali, animatori, sladoled non - stop... Nazovi luksuz za male pare. Ali ipak je Grcka No 1 - priroda, more, ma sve!
Taj smestaj na Elafonisosu godinama gledam. Nekad, kad se odlucimo za Elafonisos, to ce nam biti prvi pik.
Razmisljala sam i ove godine da mozda tamo odemo, ali pustila sam muza da bira konacno. Naravno, on je izabrao Kefaloniju, ja sam samo zabiberila sa Itakom 😁
Ja sanjam kombinaciju Sifnosa i Milosa, ali to ce malo teze ici. Put skup, trajekt skup, smestaj takodje. Sve kad se sabere - mnogo!Sem ako ne procackam nekad neki dzabaleska smestaj kao prosle godine na Parosu pa tako neutralisem ostalo 😂





_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 15:46:24   
Didy
Ja sam sledeće godine već smislila do Krita autom.😁 Elafonisos nam je generalna proba.😂 Ako uspemo preći tih 1700 km u jednom pravcu, onda će nam Krit biti mala maca.
Još sam shvatila da volim da imam auto na moru i da zujim. U Tunisu mi je tako falio. Na kraju smo zujali malo taksijem, malo gradskim busom, malo onim njihovim džipovima... Al nije to to. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 15:50:10   
Ana RR
Didy, mi bi morali da iznajmimo auto, ne bi mogli bez njega. I Krit nam stoji kao opcija, a možda opet i sa kumovima negde... pojma nemam i nervira me to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 15:53:42   
gagana83
Eh Krit ❤️


I mi planiramo sledeci put na Krit autom. I to najradije pola letovanja zapad, pola istok.
Gledala zimus ponude na Bookingu. Druga polovina juna, mogla se naci cela kuca za 35e u okolini Kisamosa (krajnji zapad, mesto najblize onim najlepsim plazama na zapadu a ne tako daleko ni od Hanje). Ili 35e atudio u super hotelcicu na samoj plazi u Kisamosu.
Elafonisos je autom poprilican zalogaj.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 16:08:59   
Didy


IZVORNA PORUKA: gagana83
Elafonisos je autom poprilican zalogaj.





Pogotovo iz Vojvodine kad kreneš. 🙄Mi generalno put doživimo kao ekskurziju i usput još ponešto obiđemo. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 16:15:39   
dunja RR
Ne spominjite mi Krit, ide mi seee... ali u Hanju tj. opet bi sve kao pre 2 god, a nekako ne mogu kolicima da se mlatim po Hanji, iako s am razmišljala ..
Malopre proučavala Skiatos, opet me mami avion, pa se vratih na SSotiros, Nikana mi ej dala 2 dobra smeštaja sa diiiivnim dvorištima za klince ali ne znam da li ima mesta u julu, moram proveriti.

Didy poslaću baš da vidiš gde su, mada koliko vidim sve je to tu, jer je mesto malo, ali mi ovi Nikanini smeštaji na fotkama i po komentarima deluju čini mi se bolje od Hrisi, ali poslaću ti baš da vidiš, možda ti znaš nešto o njima. A cene su tu, kao Hrisi. Mada su mi ovi iz Nikanenapomenuli, mesto je baaaš malo, u prevodu smorićete se, tako mi je delovalo. Ali ako imam dobru plažu blizu vele, a uveče mogu busom negde, meni je to ok. P ami smo pre 2 god svako veče busom išli za Hanju, 10 minuta nam je trebalo, do pola 1 po ponoći smo ostajali u Hanji, tada je išao poslenji ili čak pretposlednji bus. Ako su i na Tasosu redovni busevi, meni ej to ok.

Zvala sam danas kombi prevoznike, kažu da im uglavnom treba 10-11 sati do Tasosa, nekad malo više, u julu i avg. Milica ne plaća sedišt ali ga dobija i dobija autosedište, a za nas troje bi cena bila oko 270 eur povratna karta sa trajektom. Od naše kuće do izabranog smeštaja na Tasosu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 16:26:18   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: gagana83
Elafonisos je autom poprilican zalogaj.





Pogotovo iz Vojvodine kad kreneš. 🙄Mi generalno put doživimo kao ekskurziju i usput još ponešto obiđemo. 


Najbolje tako. Prespavas negde, vidis jos po nesto, i put ti lakse padne. Mada, iz Vojvodine do Elafonisosa, ja bih dva puta prenocila.
Dunja, nisam bas sigurna za autibuski prevoz na Tasosu. Raspitaj se dobro.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 16:29:38   
gagana83
Vidi ovde Dunja


https://nikana.gr/sr/vodic/tasos/opste-informacije/1588/obilazak-tasosa-autobusom


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 18:14:18   
branki*
Zene.. Ja gledah krit sad. Je li moguce da bude 3000 e aranžman za 10 noćenja?! Sa avionom, doduse. Ali, opet....previse.za mene. Je li tamo toliko nenormalno lepo ili sta

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 18:40:13   
Didy
Branki, ja sam našla aranžman za 1800 evra za nas 4 avionom i noćenje u hotelu bez hrane. Od toga je 1100 evra avion, a smeštaj 700. Meni je i to previše, pa zato planiramo da idemo autom. Pogotovo što bih tamo uzela rent a car, pa kad i to dodam, konačan iznos će biti priličan. A Krit zaista želim da vidim. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 18:43:38   
branki*
i kad dodas hranu koju ti spremas ili kupujes gde god,sta god,opet bude 2500 e?je l tako?pa za 1500 e mogu se naci u turskoj all inclusiv hoteli 10 nocenja avionom.
zato pitam,je li krit toliko ekskluzivan?msm,mozda i jeste..nisam nikad bila,nisam bas ni u toku sta je in..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 18:52:02   
Didy
Branki, mi smo išli nekoliko puta u all inc. u hotele, pa smo shvatili da nam ne odgovara, previše nam je hrane i nekako obavezujuće. Onda smo išli na pp u hotele, pa smo shvatili da nas i to opterećuje. Mi volimo da smo na plaži do zalaska sunca, nekad i duže. Nekad ostanemo do 21h. Ne želim da žurim na večeru. Ako idemo na neku dalju plažu, u povratku svratimo negde i večeramo. Postala sam s godinama teški hedonista. Ne želim ni sa čim da se uklapam, povotovo ne na odmoru, tako da ja tu više ne računam šta mi je povoljnije, gledam kako mi je lepše. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 18:58:50   
branki*
didy,lepo pises.jeste obavezujuce nekako.idi tusiraj se,trci sa plaze,idi na rucak,vracaj se na plazu,ond opet se tusiraj,vecera,pa setaj..ne moras,ali ako ne odem,onda me grize savest,uplatili smo,a nismo isli,bacamo pare..realno..u tursku ,koliko vidim,,ne mozes ni ici bez all in,vrlo retko.busom mm ne planira,bio je jednom,kaze nikad vise,samo avion.sad..ja,opet,meni nije problem nista,samo da mi je more ok..zaista se radujem moru i letu..gde god..ali da je 15 dana.obavezno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 20:55:56   
gagana83


IZVORNA PORUKA: branki*

i kad dodas hranu koju ti spremas ili kupujes gde god,sta god,opet bude 2500 e?je l tako?pa za 1500 e mogu se naci u turskoj all inclusiv hoteli 10 nocenja avionom.
zato pitam,je li krit toliko ekskluzivan?msm,mozda i jeste..nisam nikad bila,nisam bas ni u toku sta je in..



Krit nije ekskluzivan, ostrvo kao i svako drugo u Grckoj. Tj cene su kao i na drugim ostrvima. A da je nenormalno lepo kao sto kazes, e to vec jeste 😁 
Mada, Krit je veliko ostrvo, treba ga dobro prouciti, pa onda odluciti gde ces odsesti. Npr, ako izaberes smestaj u Hersonisosu i tu provedes 10 dana, tesko da ces se oduseviti.
Na Kritu su nalepse plaze uglavnom na zapadnoj strani i do njih ima da se vozi gde god da si smesten. A kad su u pitanju gradovi - Hanja je meni (a i vecini) najlepsa, a prelepi su i Retimno i Agios Nikolaos.Ako trazis hotelski kompleks kao u Turskoj, sa 4-5 zvezdice toga na Kritu nema mnogo a i to sto ima je papreno. Ipak to nije Turska. Ako trazis "obican" smestaj, to bi moralo biti mnogo jeftinije od spomenutih 3000e.Ponovicu se sad, ali nas troje smo pre dve godine hotel u okolini Retimna platili oko 1050e - polupansion, avion, takse - dakle sve. Period - druga polovina juna, 11 noci.A godinu pre toga 1500e all inclusive 10 noci, takodje druga polovina juna. E sad, taj all inc. nije ni blizu onom u Turskoj, ali svakako 1500e nije mnogo.
Cene jesu skocile, ali ne bas toliko. I naravno, avgust je dosta skuplji, mada ja nikako ne bih u avgustu na Krit.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 21:39:51   
branki*
Hvala,ganana i Diddy. Ja sam nasumice par mesta ukucala i pregledala i sve mi izlaze te neke nenormalne šume. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Letovanje 2020.
29.1.2020 6:59:40   
branki*
Sume. Htedoh napisati.tastatura sama završava. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Letovanje 2020.
1.2.2020 20:49:14   
Ivanka 75
Odlucismo se za Pargu.
Krecemo u potragu za smestajem. 
Imate li neki proveren smestaj tamo da preporucite i kontakt? Ne bi isli preko agencine. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 10:06:06   
branki*
Mislim da je gagana bila tamo, ivanka, secam se da je neko pisao.. De je to, treci prst ili gde?Mi samo menjamo.. Juce ceo dan mm gledao. Inace smo mnogo neodlučni. On pogotovo. Avion turska 10 dana mu dodje 2000e.ja bih htela 15 dana, ipak. Onda i zao da dam tolike pare za letovanje. Ako idemo u grcku, necu hotel, sigurno, to znam. I tako... Nista ne znamo.ko je bio na sitoniji? Kakva je u odnosu na prvi prst? Mislim, talasi, klima, plaza..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 11:19:59   
Ana RR
Branki, Parga je na Jonskom moru. Prelepo je tamo, mi smo bili u Sivoti. 



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 11:47:57   
branki*
ana,isli ste autom ?koliko daleko?i je li jonsko more hladnije u odnosu na egejsko,mm tako kaze?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here