|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 20:07:01   
Sanidej
Maraj, probajte sa balonom mozda ima nade da vam se popravi timpanometrija. Kada tokom duzeg perioda nalaz bude b tipa baloni nisu od pomoci.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 20:08:07   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Maraj,kakav brzi rast?Operacijom sam spasila i T cestih ypala..imala je 7 puta za 1g.posle nijednu..on je imao 5 za manje od 1g.i dr kaze da slabije cuje sa timp.B.Ja ne mogu da cekam da poraste,pretaste to .mora u vrtic,ako ne izvadimo treci krajnik imace stalno upale... i kasnice u govoru .
Ako si Von,spasila si dete,a sada i drugo.Kada je moranje operacija je neizbežna.Opasne su upale,oštećuju sluh.I to da pregruvate i mirni ste.Ljubim vas❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 20:36:27   
vonavoj
Maslacak,drugacija je situacija ako on ima samo zapysene usi od one sa stalnim upalama,slazes se?Njemu mala prehlada ode na usi i odmah antib..ne moze bez antib,probala sam i homeopatiju,nema sanse..temperaturu odmah dobije...znaci bakterije se za tren razviju..On nema sline,njemu se sve sliva nazad...I nisam za vadjenje sva 3..u nasem slucaju se vadi samo treci krajnik..a za cevcice cemo jos videti.dan pre operacije se radi timp..T nema cevcice..nisu joj ugradjene uopste..samo je imala uvecan krajnik..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 20:52:45   
Maslacak15
sigurno je drugacije Von ako ima stalno temperature. I ne cudi me da ne pomaze homeopatija....Ali oni imaju nekad i lose periode narocito kad su "naceti". Ana je sa 10 meseci imala RSV, pa preko toga upalu uha sa gomilom gnoja. Da sam se uzasnula, u zivotu nisam videla nesto tako odvratno, pa posle vezano jos jednu ili dve upale uha u vrlo kratkom razmaku. to je bilo prosle zime. Kad je krenula u vrtic za divno cudo, odsustvovala je dva puta po tri dana. Jednom trodnevna groznica i jos jednom nesto kratkorocno. A prosle zime bas sam se pitala dali su joj usi "slaba tacka". Ali razumem te skroz, ti si stalno sa detetom probajte, izvadite treci krajnik, nadam se da ce pomoci.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 20:56:25   
Misha i Ljisha
Dobro vece. P i ja danas bili bas dosta napolju a D je u karantinu u kuci. Ima temp. Neverovatno. Kaze mm bas se brine za nju ona nama jednom godisnje ima temp a evo u 2 nedelje je sastavilo. Haos. . Ja umorna. Mm umoran. Dosao jutros iz bg u pola 5. Ja tad ustala a nisam.spavala ko svet jer sam dezurala zbog D. Hronicno smo umorni mm i ja. 


Von bice sve to kako treba. Meni su hteli da vade krajnike kad sam bila.mala jer sam.imala cestenupale a inovako su prirodno uvecani. Jedan dr rekao da ne mi ne vade jedan da vade i moji me nisu odveli na operaciju. I evo 10 god nisam.imala upalu ali kad imam zaglavim na injekcijama. 
Idem. Imam svasta da radim a mrsko mi iskremo. Odmaracu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 20:58:30   
flamingos
O Ljisho muke.Hajd da što pre ode ta dosadna temperatura.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 21:08:32   
Sanidej
Vonavoj, da li cete na zakazanu operaciju? Pisala si da je decacic bio bolestan skoro.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 21:28:23   
Filadendronka
Pozdrav mame, samo da vam mahnem! Von, nadam se da cete resiti sto pre taj problem sa krajnicima. Lekari ce tacno videti kakva je situacija kad odete u kliniku. Ljiso, sve te razumem! Mm i deca vec nedelju dana pod temperaturom koja varira od 37 do 39. Slinavljenje nepodnosljivo, kaslju bas mnogo kad su u horizontali. Nista ne jedu. Ja imam upalu sinusa, a izasla su mi dva cmicka. A svadba na kojoj kumujemo je za par dana. Imam gomilu poslova da zavrsim pre svadbe, a kraj ovoj bolestini ne nazirem. Sutra da vidim ko dezura od klinika i da ipak odvedem decu da im MOZDA nadjem neki caroban lek. Puno vas sve pozdravljam! Pisite kako ste.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 21:31:41   
flamingos
Fil,draga,namučiste se.Ljubim vas,da budete zdravi i lepo se provedete na svadbi.❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 21:40:56   
Mirko Svirko
Moje dete je imalo uvecan treci , a ova dva kao dvr suve i smezurane sljive ali veliki sljive. A ot or za hranu je bio kao moj nokat maltene. I to sam ja golim okom mogla da vidim. Nisu sva deca ista. A za ovaj balon nisam znala. M nisu niakd bile zapusene usi,  nego pune sekreta. Eto naucila ssm nesto novo 🙌
Fil,  ja fok sam dojila 8x mi je izbio cmicak. Nadam se da sve brzo ptodje da uzivate na svadbi. Ljisho, verujem da ste umorni. Strasno je to. I opetrrecen si i dezuras i kombinacija uzas.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 21:51:38   
Sanidej
Ma dzabe planovi kad celu porodicu smlati grip ili virus slican gripu. Nama je dobro dosao produzetak raspusta da povratimo snagu.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 22:05:54   
malena39
Maraj ja sam vec o tome pisala. Moj D je imao uvecan 3 krajnik, timp B ravna crta 3 puta...usi bile pune sekreta, slabije cuo. Sad se preporodio kako izvadise krajnik i ugradise cjevcice...osljedica - kasni u govoru jer je slabije cuo. Operisan je prije skoro godinu i nikakvog naglog rasta nije bilo

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 22:27:13   
Sanjica26 RR
Dobro vece.

Maslacak, lepo sto si se javila. U cevcice se ne razumem. Imamo sigurno posebnu temu za to. Prebacite se molim vas tamo. Nemojte pisati o krajnicima ovde. 
Maraj, priznaj da si radila  sklekove. 😀 Kad su ti zakazali operaciju? Bice to dobro. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 22:27:46   
vonavoj
Ljisho,kazu da je takav virus.da se temp vraca posle par dana..pu,pu. Maslacak,cak ni homeopata ne veruje..rekla mi da ga operisem..ocigledno mu je toliko uvecan da zatvori tubu i eto bakterija..i kod male prehlade. 

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 23:00:08   
vonavoj
Maraj,i drugarica ima cistu..ne znaju odakle..Inace,idemo u utorak na Institut,19.2 treba da bude operacija.on sad ne kaslje,ali cu im reci da je bio bolestan..i svi ce ga svakako pregledati,i orl,pedijatar i anesteziolog.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 23:19:06   
Sanidej
Vonavoj, jel bese kod doktora Baljosevica idete? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 23:28:13   
vonavoj
Da.da 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 02/20
16.2.2020 23:39:59   
flamingos
Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 02/20
17.2.2020 0:10:47   
Sanidej
Onda ne bi trebalo da brines, njemu je ova patologija uza specijalnost.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 02/20
17.2.2020 8:36:36   
Maraj
Jutro mame
Sanjice, da ,da user posted image ko sta radi, ja vezbam sklekove po kuci. O dizem decu iz bendza user posted image
Von i meni izasla ta cista. Boli me ruka od nje. Imam za 30.mart zakazano na vma...pa videcemo do tad. Treba da obavim kardiologa i laboratoriju do tada...

Von kako si dobila uput za institut? Jesi isla ono pocetkom meseca, kad daju termine ili kako? Ja nisam dobila....pa mi dr dala uput za klinicki, da vodim L tamo. A radije bi na institut...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 02/20
17.2.2020 9:19:37   
Sanidej
Odvedes dete privatno kod doktora sa Instituta i on sredi termin za operaciju tamo. Pedijatar da uput na osnovu njegovog izvestaja.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 02/20
17.2.2020 9:45:08   
flamingos
Dobro jutro,šta radite mame?Evo ja zamesih za lepinje.Da ispijem kafu,pa da ih isoečem,ispržim pljesjavice itd.Uživajte i u ovom predivnom danu.Pozxrav svima.Ljubite dečicu.❤


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 02/20
17.2.2020 10:26:18   
vonavoj
Pijem kafu,devojke se izlezavaju..M se igra..danas mi dolazi zaova i svekrva..htela sam neke kolace,a nesto sam kao pijana..mozda me kafa ofrkesti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 02/20
17.2.2020 11:09:18   
flamingos
Von,evo i ja pijem kafu,pečem lepinje.Plneskavice ću da ispržim kad lepinje budu gotove i kad jedemo odosmo u selo,lepo je vreme.Jeste li dobro?Ljubim vas.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 02/20
17.2.2020 11:31:21   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. I mi se izlezavamo. Evo teram devojcice u dvoriste. Predivno je vreme. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Masta


Da li mastate o sexu sa drugim muskarcem

Cesto (26%)

Nikada (53%)

Samo kad ne mogu da zaspim (18%)

ne mastam, nego zaista imam sex sa drugim, iako sam zauset_a (3%)


Ukupan broj glasova: 77

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here