|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:28:40   
milicicak
Fili, stvarno je bito sto je gnoj izasao napolje. Uz ab ce on vec sutra biti bolje :)


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:33:06   
Sanidej
Mirko Svirko, Filin sin ima gnojnu upalu uva. Sekretorni otitis je druga prica.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:43:04   
Mirko Svirko
Jao ne znam sta je gore. Mene mucilo to sto  je imao taj sekretorni otit. A ovo je koliko citam sada izasao gnoj napolje?Jel tako, Sanidej?
Ja nemam predstavu,  mene ni kao malu nikad nije bolelo uvo. A kazu da to bas boli. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:46:51   
Filadendronka
Svirko, dobio je ab i probiotik. Hipertoni sprej za nos. On ima 10 meseci, pa sve ostalo nema smisla. I rece mi dr da mu stavljam hidrogen da se taj gnoj ispira. On inace vristi kad mu stavim hidrogen ( stavljam zbog velike kolicine usne masti), ne znam kakko cu tek sad kad je pod upalom. Verovatno mu uzasno smeta, a sad ga plus i boli. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:48:26   
Mirko Svirko
Sad razumem Fil. Jao, brzo da ozdravite. A za vikend bese i svadba? 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:48:40   
Sanidej
Sek. otitis je hronicni problem  koji  najcesce nastaje kao posledica ponavljanih akutnih upala uva. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:57:01   
vonavoj
Fil,a ko ti je to rekao za hidrogen? Moja deca sva imaju usne masti,i nijedan orl nam nikada nije rekao da stavljamo hidrogen..usna mast ima svoju ulogu..moja dr cesto i ne vidi lepo uvo od usne masti.a moj M imao 5 puta upalu usiju..zato i operise krajnik.Znam da hidrogren tome sluzi,ali to odrasli koriste..kako naterati bebu da lezi 2-3min na to strani..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:58:33   
Ana RR
Mojoj drugarici su rekli hidrogen nikako! Prepisali su im neke kapi umesto toga. Mogu je pitati kako se zovu.

Baš mi je žao Fil, nema goreg bola od bola u uhu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 16:01:41   
vonavoj
Vaxol,tako nekako se zove..ali ni to nisam stavljala .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 16:13:04   
Sanidej
Vaxol sprej sa maslinovim uljem za ciscenje usnog voska, nisu kapi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 16:34:27   
vonavoj
To umesto hidrogena..jer nasi orl ne preporucuju hidrogen..moze samo stetu da napravi.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 16:39:00   
Sanidej
Ja sam stavljala hidrogen cerki u uvo po savetu orl kada se zapusila cevcica par puta.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 16:55:30   
Mirko Svirko
Mojoj drugarici su cistili necim ona kaze nesto kao mini kasicica. Ali oept to je kod odraslih. Von je u pravu,  cerumen ima svoju ulogu. Setila sam se, taj hidrogen bese onako peni? 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 18:07:39   
MamaNecaVo
Nama su rekli hidrogen nikako,zasto ne secm se ,ali bas nam je bilo naglaseno.
Dete je dobilo kapi-s tim da sam trazila uput za dalje jer je pedijat negirao i tvrdio kako nista ne vidi i da mu rastu zubi -2 godine dete,svi zubici tu.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 18:26:09   
Sanidej
Hidrogen moze ali kratko, obicno do 4 dana da se ne iritira bubna opna. Ide na preporuku orl naravno. Ocigledno se misljenja specijalista razlikuju.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 18:46:13   
Filadendronka
Nama su dva orl rekla za hidrogen, posto ima tonu usne masti. I to da “slobodno” stavljam svaki dan, nista ne skodi.🤔🤔🤔 I sad budi pametan kako postupiti. Moj kolega uvek na letovanju stavlja hidrogen da mu se usi ociste, ali on je ipak odrastao covek. Von, ja mu stavim jednu kap i to odmah krene da peni i iscuri. Onda ponovim na drugoj strani. Naravno da nema sanse da miruje, tako da je to vrv samo povrsinsko ciscenje. Mada nisam sigurna ni koliko su duboki slusni kanali. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 18:46:59   
Khaleesi
Moje su obe imale upale starija od masti usne jer su joj bili jako uski kanalibpa dok nije napunila 6 stalno smo stavljali hidtogen. Mala je od nosa imala upale uha ibto uz ab je prolazilo. I njoj smo nekad hidrogen da bi se ispiralo. I to sve preporuka orl. Razlociti su svi lekari ni ne znas ko je u pravu... 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 18:56:54   
pari
Ja sam imala puno upala kao mala, a i M je imao nekoliko. Niko nam nikad nije rekao za hidrogen. Samo ab, fiziološki u nos, kapi za nos i to je to... Prija da se greje uvo ...

Ali opet, svako dete je različito i dr bi trebao da zna ali eto, nije čovek pametan koga slušati

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Dete boli uho
21.2.2020 19:15:52   
flamingos
Fil,kako ste?Ljubim vas.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Dete boli uho
22.2.2020 9:52:29   
Mirko Svirko
Fil,kako ste vi danas?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Dete boli uho
22.2.2020 10:54:54   
Filadendronka
Devojke, hvala na pitanju, bolje izgleda. Jos uvek je jako nervozan, ali vidi se da napreduje. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Dete boli uho
5.3.2020 9:55:59   
vonavoj
Da napisem i ovde,mozda nekome pomogne.

Operacija treceg krajnika na Institutu.Dan pre operacije se dolazi na dogovor sa anesteziologom,vadi se krv,ceka se min 4h...guzve sy velike..Nama nije trebao bris,samo uput,izvestaj doktora orl i izvestaj pedijatra.Na dan operacije se dolazi u 7,tek u 9h pocinju operacije,idu najmladji prvo. Dobiju sirup da se osamute,i posle 10min ih vode,iz sale ih vracaju za 30min. Uglavnom su deca osamucena,spavaju,osim mog sina,koji je plakao  sat vremena jer je hteo da otkine braunilu.Posle 2h od operacije smeju vodu,posle 4h puding. U pola 5 se ide kuci.Sutradan je kontrola,ne ceka se red i uzima otpusna lista.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Dete boli uho
5.3.2020 13:17:30   
emicaa
Von a zar se sa operacijom krajnika ne ceka do 4-5 godina.Vi ste prvi slucaj za koji sam cula da su tako malom uradili.U svakom slucaju bolje da se rijesio



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Dete boli uho
5.3.2020 14:44:34   
Khaleesi
Kod mene na poslu jedan kolega dete vodio sa 2,5 god i cevcice i krajnik taj 3. A nama za kilu cekali 3 god da napuni a sa 4 god je operisali. Opet jedan mali je bio godinu i po i njemu kilu tad operisali. Kao da nema pravila... 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Dete boli uho
5.3.2020 14:57:58   
vonavoj
Zavisi od lekara,neko ceka,neko ne..T je imala 2gofdine i 3 meseca..sestrin je imao 21mesec..

I moj kumic je sa 16meseci operisao kilu..u principu se ceka preko 10kg i 15meseci.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here