|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
22.2.2020 20:05:55   
branki*
mi sad kao razm,atramo jerisos.ali,ne hotel,nego ovako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Letovanje 2020.
22.2.2020 21:22:22   
dddaca
Nama je bilo lepo, mozda neki put ponovo odemo tamo

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 12:10:18   
Didy


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Didy,gde vi idete? Imas link? Koliko kosta u julu?



Ovaj smeštaj što je Mašnica stavila. Njega su svi nahvalili (iz više izvora), a ja sam slala upite i za ostale smeštaje na ostrvu (kojih btw ne mnogo jer je celo ostrvo površine 19km2) i ivaj je bio najpovoljniji, na stranu što nam se i najviše svideo. Mi plaćamo 78 evra po danu četvorokrevetni studio, ali to je zato što idemo u samom jeku sezone, kraj jula. Nismo nikako mogli drugačije da uklopimo jer deca idu ranije na neke kampove, ali realno mislim da je tamo pretoplo već u junu (Mašnica ide tad i nju je dosta jeftinije izašao smeštaj).

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 12:55:44   
MasnaMasnica
Mi placamo 70 e u junu.  Jer nas je 6oro.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 12:56:16   
MasnaMasnica
60 e je do 15 juna posle 15og 70e



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 13:23:42   
Maraj
Zene, koje idete na Peloponez, kako idete do tamo? Kolima?
Smestaj na Peloponezu, koliko gledam je povoljniji nego na severu , al kako wzici do tamo...neszo mi daleko to kolima...koliko se sati putuje, jel putovao ko do tamo?

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 15:42:40   
vonavoj
Maraj,daleko je..mora ds se prespava..mada ima autoput do dole...one spavaju y Atini.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 16:02:43   
MasnaMasnica
Mi idemo preko Kosova nama je put 200km kraci ,nego kada smo isli nekad preko Nisa   Mi do Elafonisosa imamo 16h voznje ali toliko smo imali i do Paxosa a nismo nigde spavali.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 16:19:06   
Didy
Mi ćemo možda i dva puta spavati negde. U povratku idemo dve noći u Atinu, a tamo kad budemo išli spavaćemo u Sparti ili u nekom obližnjem mestu gde ćemo moći malo da obiđemo neke istorijske lokalitete kojih ima baš mnogo od Atine do Peloponeza. Razmatramo čak da prvu noć prespavamo u Nei Poriju jer nam je usput (nama iz Vojvodine tačno polovina puta 🙄), a onda drugo noćenje u Sparti. Nama godišnji počinje čim sednemo u auto. Volimo da svraćamo usput na zanimljiva mesta i da ne jurcamo previše da bismo što pre stigli.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 16:32:47   
MasnaMasnica
Mi smo u dolasku rezervisali 2 noci u Atini. A povratak planiram negde jednu noc ali jos nisam gledala gde bi mogli.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 16:48:15   
gagana83


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Mi idemo preko Kosova nama je put 200km kraci ,nego kada smo isli nekad preko Nisa   Mi do Elafonisosa imamo 16h voznje ali toliko smo imali i do Paxosa a nismo nigde spavali.




Mašnice, neće biti da je isto do Paksosa i do Elafonisosa. Nešto si se preračunala. Mnooogo je bliži Paksos.
Didy, podržavam plan da dva puta prenoćite na putu do Elafonisosa. Dugačak je to put, posebno iz Vojvodine. Što da ne i Nei Pori. I mi smo jedne godine noćili tamo. A prošlog leta smo u Nei Poriju napravili pauzu od nekoliko sati za kupanje i ručak, u povratku sa Parosa, tj Pireja.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 16:55:24   
Didy
Prvo smo pomislili u Solunu da prespavamo ko i prošle godine kad smo išli na Lefkadu. Super nam je bilo, odlično smo se proveli, ali onda smo skontali da je cimanje jer se skreće s puta, pa ako upadneš u gužvu, izgubićeš puno vremena... Pa kad krenemo da švrljamo gradom, samo ćemo se još više umoriti. Onda smo shvatili da bi nam najviše prijalo da se posle puta negde bućnemo, iskupamo u moru, negde lepo večeramo i dobro se naspavamo i nastavimo put.


Mašnice, ja isto mislim da je do Elafonisosa znatno duži put nego do Paksosa. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 17:10:29   
gagana83
Didy, slažem se. Mi Solun redovno zaobilazimo, za jednu noć se ne isplati. 


Tom logikom smo letos za povratak rezervisali 2 noći u Perei s namerom da se tu i iskupamo, medjutim plaža u mestu je najružnija i najprljavija plaža koju sam u životu videla, vec u dubini do kolena se ne vidi dno koliko je prljavo, tako da smo na kupanje išli 30km južnije i obišli i Nea Kalikratiju. Zatim smo silom prilika morali da ostanemo u Solunu. Ko planira Solun, ne bi bilo loše da bira smeštaj sa parkingom, u suprotnom neka se spremi za lutanje ili plaćanje skupog privatnog parkinga, ukoliko ga uopšte ima u blizini.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 17:11:41   
MasnaMasnica
Gagana nama pokazuje nekih 100km duze nego do Paxosa po aplikaciji po kojoj uvek putujemo.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 17:14:30   
MasnaMasnica
Do tamo  imamo 1100km 15h i 57 min po njoj.😅



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Letovanje 2020.
23.2.2020 17:16:13   
MasnaMasnica
250 km dalje sada gledam do Paxosa je bilo 850.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Letovanje 2020.
24.2.2020 1:14:25   
Didy
Mi imamo 1540 km, 17 sati i 1 minut. 

Do Lefkade 1116 km, 12 sati i 13 minuta.Kako je onda vama do Paxosa samo 250 km kraće? Je l moguće da je Lefkada bliža od Paksosa?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Letovanje 2020.
24.2.2020 6:43:06   
MasnaMasnica
Didy mi do Skoplja imamo preko Kosova oko 80km.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Letovanje 2020.
24.2.2020 7:35:32   
Didy
Taj deo mi je jasan, ali kad gledam na mapi Paxos i Elafonisos, rekla bih da ima mnogo više kilometara između. I da se do Paxosa dođe brže nego do Lefkade. Možda samo tako deluje.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Letovanje 2020.
24.2.2020 10:07:43   
MasnaMasnica
Ne znam meni se cini, da smo pre do Paxosa mozda zbog trakejta.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Letovanje 2020.
28.2.2020 18:49:38   
mama Jo
Nea Kalikratia - neko bio?

< Poruku je uredio mama Jo -- 28.2.2020 18:50:03 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Letovanje 2020.
29.2.2020 21:50:15   
Maraj
Sta ss desava sa ovim korona virusom i letovanjem...
Ja se nesto mislim, dal da uplacujemo letovanje sada...sta ako zatvore granice, dal ce nam propasti pare...
Mm hoce da uplatimo, a ja se nesto preracunavam...ko nam garantuje da ce nam vratiti pare ako se nesto "zakomplikuje" sa ovim virusom?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Letovanje 2020.
29.2.2020 23:37:12   
bubulence
Maraj isto... Virusa se ne plasim, ni najmanje. Ali je moguće zatvaranje granica i tacno nisam pametna sta da radimo... Mi nismo nasli preko agencije, nego preko nikane, i sada ne znam sta da radim... 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Letovanje 2020.
1.3.2020 9:05:16   
branki*
ja sad cujem za to zatvaranje granica...ni na pamet mi palo nije.ne verujem da ce doci do toga.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Letovanje 2020.
1.3.2020 9:44:45   
vonavoj
Ja mislim da do leta ima fore..daleko je to..sta znam..nije mi ni palo na pamet.Vise se bojim emigranata..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...
U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here