|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dečji kampovi
24.2.2020 22:30:35   
Didy
Poslednjih godina postaju sve popularniji kod nas. Da li vaša deca idu na neke (letnje) kampove? Šta mislite o njima? Kakva su vam iskustva? Kakvi su dečji utisci? Koje biste kampove preporučili?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dečji kampovi
24.2.2020 22:32:08   
Misha i Ljisha
D ove godine ide cetvrti put verovali ili.ne u kamp Vidre. Ona ih obozava. Za mladju decu je tj ja.mislim do 14 godina. Ili cak 12. Ona obozava kamp.i samo ceka leto da ide tamo


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dečji kampovi
24.2.2020 22:33:36   
Sanidej
Sta rade u tim kampovima, kakav im je program?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dečji kampovi
24.2.2020 22:36:44   
Misha i Ljisha
Ima raznih. Ima sportskih ima ovih.na fazon "prezivljavanja u prirodi" ima kombinacije 😊 razlicite lokacije kampova pa nude i razlicite stvari. Vidre je sportski kamp za mladju decu. Imaju raznorazne sportske akticnosti. I jahanje inplivanje i kojesta a i uce se da rasire sator upale vatru i td


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dečji kampovi
24.2.2020 22:40:07   
Sanidej
Zvuci zanimljivo, mozda bi moju nastariju cerku interesovalo. Koliko traju i koja je cena? 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dečji kampovi
24.2.2020 22:41:51   
Didy
Stefan je prošle godine išao na košarkaški kamp i nije bio nešto previše oduševljen. Šrethodnih godina nije ni hteo da ide. 

Ove godine ih učiteljice vode na Zlatar preko onog super raspusta  krajem juna jer prošle godine nisu uspeli realizovati višednevnu ekskurziju.Koleginica i ja planiramo da od sledeće godine ponudimo jezičke kampove jer su nas neki roditelji pitali. Moramo samo dobro da proučimo koji bi bili najbolji.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dečji kampovi
24.2.2020 22:49:05   
Misha i Ljisha
Ne secam se ali neko je pisao da je dete islo na super raspust. 


Ja mislim da su kampovi sjajna stvar. Evo taj konkretno kamp Vidre traje 5 dana. D je prvi put bila sa 4 i po godine. Elektronika zBranjena slatkisi zabranjeni. Svi nose istu kolicinu novca za dzeparac. To su pravila. 
Mislim da su jezicki kampovi sjajni. Omladina se druzi i uce nesto novo. Ja sam uvek volela da idwm na faksu na konferencije. Sto je po.meni slicno jer ima z temu ucenje i napredovanje a usput je super zabavno. Organizuju maskenbale zurke. I td

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dečji kampovi
24.2.2020 23:04:26   
Sanidej
Zvuci sjajno, bas ti se rano osamostalilo dete. Sportski kamp bi sigurno mogla, mozda i neki izvidjacki sta znam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 7:01:13   
Misha i Ljisha
Moja deca sako zele da mi vide ledja 😂 ni mali nije drugaciji. Ali cisto sumnjam da ce on sa 4 i po biti spreman za kamp iako trenirima u Vidrama govorim da je on buduca Vidrica 😊


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 7:45:11   
Sanidej
Na vreme si ga najavila :) Gledam letnji super kamp na Zlataru, smene pocinju od polovine juna i traju 7 dana.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 7:50:28   
Tiziana
Super raspust je super, ali po mom misljenju je skupa zabava. To je zapravo 5 noci, 6 dana, oko 250eur. pa tako za vreme zimskog raspusta u 2 ned uspeju da imaju 3 grupe umesto 2.

Deci prvi put bude super zabavno pa i drugi put, vec treci nije jer svuda stalno isto rade. Dan bude pun, uvece popadaju od umora.

Leti nude Lepenski Vir. Kazu da je fenomenalno. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 8:25:24   
milicicak
Mini buba je prosle godine bila na Super raspustu ali u Bg-u, celodnevna aktivnost od 8-17, jako im je zabavno bilo jer su svaki dan nesto drugo radili: strelicarstvo, penjanje na vestacku stenu, fudbal u balonu, dekupaz... Jedino su svaki dan pravili kolace 😀 al je to bilo bas poskupo.


I isla je na konjicki kamp konjickog kluba Bojcin u Bojcinskoj sumi. E to joj je bilo fenomenalno, vratila se puna utisaka

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 8:45:53   
Didy

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Na vreme si ga najavila :) Gledam letnji super kamp na Zlataru, smene pocinju od polovine juna i traju 7 dana.


E, pa ovde ide Stefan. user posted image Znam da je nešto super u nazivu. Mm je bio na tom roditeljskom, ja znam samo da ide 24. juna. Nemajka, šta ćeš. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 11:40:27   
Sanidej
Didy, kad ste rezervisali? Moram prvo da vidim sa cerkom, a s druge strane ne bih da zakasnim.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 12:13:09   
Misha i Ljisha
Ima u Sr Karlovcima kampovi prirodnjacki. Mislim da ih organizuje pokret gorana. Isto vrlo zanimljivo. Ma sad bas ima svasta za decu. Doduse mi smo sami isli u sumarak i tamo se vrzmali 😂 svasta smo sami i znali. Ali drugacije vreme nemaju roditelji vremena da decu vodaju niti deca imaju svoje drustvo da bi isli sami. Nazalost tako je pa su lepo smislili da roditelje za 5 dana klepaju izmedju 100 i 250e


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 13:18:37   
Didy
IZVORNA PORUKA: Sanidej

Didy, kad ste rezervisali? Moram prvo da vidim sa cerkom, a s druge strane ne bih da zakasnim.


Nama su došli u školu na poziv učiteljica, napravili prezentaciju i podelili ugovore. To je bilo u oktobru čini mi se.

Ne verujem da možeš zakasniti. Eventualno da drugi datum odabereš.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 13:21:55   
Sanidej
Zvacu ih svakako da probam da uklopim datum sa morem. Hvala Didy.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 22:17:37   
Tiziana
Sanidej odakle si? U Bg uglavnom vadpitaci iz vrtica vode svoju bivsu decu na kampove. Sve je vise i nastavnika iz skole koji hoce da vode decu tokom raspusta.Svi ti kampovi, kao i na kraju rekreativne, su super za decu.. 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dečji kampovi
25.2.2020 23:10:48   
Sanidej
Iz Beograda sam..nisam znala da vaspitaci i nastavnici  vode decu. Bas cu se raspitati da li je to slucaj i ovde kod nas. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dečji kampovi
11.7.2020 18:51:53   
Didy
Evo da odgovorim na zadatu temu. 😂 Stefan je bio na super kampu (nije super raspust, nego super kamp) od 24. juna na Zlataru. Uhvatili su ovaj "vakum" oko izbora, posle njih su stopirani svi odlasci. 

Bilo im je fantastično, mnogo dinamično i kažu da sledeće godine idu opet, ali ovaj put na Taru. Samo da se rešimo vanrednih mera, Bože zdravlja, pa da bude (i) sledećeg leta kampa. 🙂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dečji kampovi
15.12.2021 23:29:23   
Mirko Svirko
Kada je pravo vreme pustiti dete? 

Mi smo prvi razred i iz naseg odeljenja niko ne ide.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dečji kampovi
16.12.2021 7:52:52   
dddaca
Mirko jednom ces morati da prelomis. Ako ste isli negde sa drugarima iz vrtica, onda pretpostavljam da ni ovo odvajanje nece predstavljati problem.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dečji kampovi
16.12.2021 9:47:02   
ivaMark
Mirko, L je sa pet godina trebao da ide na tabor, kamp...kako vec...uplatili smo mu ali je zbog korone otkazano bilo.. sada u januaru imaju dva nocenja, krecu u sredu i vracaju se u petak. To ce mu biti prvi put da ide negde bez nas na spavanje, sada ima sedam godina.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dečji kampovi
17.12.2021 9:30:27   
Mirko Svirko
Dddaco,  nemamo mi to u vrticu. Ni kamp nismo imali. Ovo je tek druga godina kako se organizuje u skoli. Tako da se M nije odvajao od nas.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dečji kampovi
17.12.2021 10:01:04   
dddaca
Kod nas u vrticu je bilo, ali mi nismo isli. Po nedelju dana isla deca na Zlatibor sa vaspitacicama

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here