|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trzanje u snu
18.7.2020 22:00:15   
Sanjalicaaa
Primetila sam u zadnje vreme da G kada zaspi i dok tone u san trza rukama i nogama. Malo malo pa se tezne.
Imate li vi iskustva sa tim. Malo me brine to.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trzanje u snu
18.7.2020 22:09:20   
flamingos
Ne brini,verovatno sanja nešto.Prati,ako se ne dešava često nije problem.Dešavalo se i Anđeli,ali ne tako često,jednom u par meseci.♥️


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trzanje u snu
18.7.2020 22:26:04   
mama Jo
A koliko G ima? Ne znam tacno kolika su tvoja deca.
I mojoj mladjoj se desi, ona ima 2,5 god...
Nekako kad zaspi, taj momenat kad mislim da je ucvrstila, trgne se tako. Ne desava se svako vece, ponekad, ne bas cesto.
Ja nekako povezem da se premori preko dana, pa zato. Mislim da sam mozda to negde i procitala.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trzanje u snu
18.7.2020 22:30:14   
Sanjalicaaa
6 godina.

I ja sam isto citala. On je ovih dana bas aktivan, ne spava preko dana. Njemu se desava svako vece. Zato me brine. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trzanje u snu
18.7.2020 22:35:57   
flamingos
Šta znam da ti kažem.A mišljenje doktora?Ili da sačekaš još malo,pa ako se i dalje nastavlja svako veče trzanje,da se posavetuješ.Ne brini.A da,koliko to svakonočno trzanje traje?Mislim vremenski?Mesec,dva?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trzanje u snu
18.7.2020 22:36:49   
Sanjalicaaa
10ak dana. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trzanje u snu
18.7.2020 22:47:26   
mama Jo
Razumem naravno da si zabrinuta, kako ne...
Ja sam 100% sigurna da je kod moje male taj premor.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trzanje u snu
18.7.2020 22:59:37   
flamingos
Sanjalice,be brini.Deset_ak dana nije mnogo.Prati,možda sanja,dosta toga se izdešava u toku dana,umori se i možda otuda i trzanje.Hajd da prestane i da budeš mirna.Laku noć.♥️


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trzanje u snu
18.7.2020 23:48:06   
physio70
Ne zvuci strasno, verovatno ponovo prozivljava sve sto je radio u toku dana. Nadam se da nece potrajati.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trzanje u snu
19.7.2020 0:43:55   
Mirko Svirko
Sanjalice,  moj sin ima 5,5 god. 

Ima i on tu neku fazu trzanja. Taman kad pomislim da je zaspao on se trzne. I on meni nekad i prica. Tipa baci loptu ili skoci ili tako nesto. Pa sam skontala da je to zbog toga. Premor preko dana ili sanja sta je sve radio u toku dana..Inace neposredno pr enego zaspi, on je jos iz perioda dok sam ga dojila drzao moj palac i sada je to ostalo.. i kada ja pokusam da izvucem palac pre nego sto on lepo zaspi, tada se trzne.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trzanje u snu
19.7.2020 1:44:42   
lesli
Sanjalice, nemam iskustva sa decijim trzanjem, ali znam po sebi... Kada sam jaaaaako umorna, a opirem se snu da bih recimo odgledala neki film do kraja to mi se redovno desava. I to celim telom. Bukvalno odakocim od kreveta. Par puta me mm pitao zabrinuto sta bi.Ne bih pridavala neki znacaj tome, ali ako brines uvek mozes da potrazis savet vaseg pedijatra.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trzanje u snu
19.7.2020 18:45:47   
flamingos
Sanjalice,kako je prošla noć?Da li je bilo trzanja?Mislim na vas.❤



(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trzanje u snu
19.7.2020 19:20:24   
mama Jo
Jeste, i meni se desavalo ovo kao sto lesli pise. Ponekad cak taj neki deo sna kad mislim da sam zaspala a tako se trgnem da budem svesna tog trzaja... Ne znam kako drugacije da opisem. Isto je povezano sa tim osecajem da mi je telo umorno.
Verujem da je to.
Znas ono i male bebe, dok su jos male, pa kad ih spustis u krevetac one se cesto tako trgnu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trzanje u snu
19.7.2020 19:21:05   
jess021
Sanjalice, ja mislim da nemas razloga za brigu, to se opustaju misici i zato dolazi do toga. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trzanje u snu
3.8.2020 10:42:30   
Sanjica26 RR
I meni se velikoj to desava. Inace stalno imam utisak da padam sa necega. I samo skocim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trzanje u snu
4.8.2020 15:17:02   
mama Jo
Jeste Sanjice, i meni kad se desi imam utisak kao da padam sa necega. Ja sam ubedjena da je to premor - fizicki ili psihicki, ili kombinacija.

Sanjaliceee, je l' se desava i dalje?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trzanje u snu
14.8.2020 10:01:20   
guigui

  i nsider there is a person who brings sunshine into your life. that individual may have sufficient to spread around. however in case you clearly have to watch for a person to bring you the sun and give you a great feeling, then you can have to wait a long time.
https://www.vipgrouponline.com

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here