|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 7:57:35   
smeško
Jess, ipak ides? Frka? 😂

Von, zelim ti sto brzi oporavak.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 7:59:08   
Milena18
Dobro jutro, mame! Kako ste?
Ja stigla na posao, skuvala kaficu, sve standardno.
M me je sinoć tako tresnula glavom, slučajno naravno, zvezde sam videla. Imam i malu čvorugu, ali srećom šiške je pokrivaju user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 8:07:54   
jess021
Smesko, mislis na sistematski? A to mi je ono redovno godisnje. Ne testiraju na covid


Kako ste mi vi? 
Milena ☹️

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 8:34:46   
Maraj
Jutro mame.
Ja odvela decu u vrtic. Sad popila kafu.
I S je sinoc pala preko L. Dobro su se uradili oboje.
Von kako si? Jesi na bolovanju? Sta bi sa tom koleginicom koja je bila zarazena, jel se ona vratila na posao?
Ljiso, bas strasno za tog momka...
Meni danas krece on line nastava... sinoc nije prestao telefon da mi zvoni. Milion problema, milion objasnjenja...jao glava ce mi puci.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 8:51:34   
flamingos
Dobro jutro.Pročitah sve.Držite se mame,svaka sa svojim obavezama.Mi od 11 u školu,pa idem da pazarim.Pozddav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 8:53:52   
nata11
Jutro mame.

Ja na poslu, I sa tatom kuci. Bas se razmazila za 10 dana koliko ne ide u vrtic. Da joj prestane suvi kasalj pa je najverovatije vodim opet.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 9:08:33   
vonavoj
Jess,ne daj se razboleti,ahhaha.

Maraj,vratila se u ponedeljak,prosli.Dobro sam,lepo sam spavala...sinoc sam prala kosu,bogami,umori se,nisam navikla ni da lezim..Kao da imam upalu misica,ledjnih i trbusnih.Ljisho,kako bre neplivac na brodu😔

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 9:40:51   
Maraj
Von pa jesi mogla od nje da dobijes... mada to covek nikad ne moze sa sigurnoscu da zna.
Nato moji bili kuci oko 2 i po nedelje. Poludeli u kuci. I sad za vikend samo pricaju, kad ce u vrtic. Kod L ih je samo 4.a kod S ih i ima

Mene nesto bas boli glava. Popih brufen. Cesto me boli u poslednjih mesec- dva

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 9:42:32   
Maraj
Zaboravih da napisem. Mm se dosta umara, posle korone. Sta god da radi, on se zamara. I penjanje uz stepenike ga zamara. I dalje oseca tezinu u misicima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 9:49:09   
smeško
Kako da nas i ne boli glava...

Jess, ma znam. Salim se. Ja nikako kod ginekologa na godisnji. Trebalo je jos u junu.Zovem decu da vidim da li se spremaju za skolu, oni sredjuju sobu. 🤦‍♂️ Nesto su zgresili.😂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 9:59:41   
vonavoj
Gazda kaze od nje si,a taj dan je dosla koleginica ciji je decko pozitivan,taj dan saznao..ali ona nema tegobe..gotovo sad.

Smesko,i tvoji nesto skrive kad su dobri,hahaha.Ja sam nam spremila dorucak,kao da sam uradila zgibove...tako me ledja i stomak bole. Mm neprestano zvoni mob,kao da je na poslu. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 10:03:59   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja spremam rucak, pa cekam pola 1 kad mi pocinje prvi online cas. A sutra cu biti hobotnica. Idem u nizu nastavu, pa trcim kuci da drzim starijima.


Maraj, dugo to traje. Osim sto kod tvog muza nije bilo vecih posledica. Svi se zale na to. 
Ma, divno Von. Tako se prenosi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 11/20
30.11.2020 12:55:30   
Sanjica26 RR
Prelazimo u decembar. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 738
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here