|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 10:19:33   
Ana RR
Ma blesavo kuče skroz user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 10:50:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. S je isla jutros u skolu. Zavrsila sam tortu, pa da posle rucka duvamo svecice.
Mrzi me da spremam rucak, ali moracu.

Anci, ti kao da imas bebicu. user posted image sad ti ne bi nista falilo da rodis pravu bebu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 12:47:30   
Ana RR
Sanjči, tačno bih skrenula user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 14:13:00   
flamingos
Lepo,Ana.Slatke su kuce.Uživajte.Evo ja išla do pošte,pa u kupovinu.Mame,šta radite?


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 14:50:22   
Sanjica26 RR


Poslužite se. Danas je mojoj Sofiji sedmi rođendan. ❤️
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 14:52:40   
Maraj
Divna je sanjice. Prava!!
Srecan rodjendan imenjakinji user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 16:09:29   
flamingos
Srećan rođendan.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 16:51:54   
emicaa
Sanjice kad vidim toru voda mi krene na usta.Ljubi mi slavljenicu.

Mi dosli od logopedica,smorila sam se.Hocu nasu staru logopedicu,ova me ubija u pojam.Treba da pravim veceru a neda mi se pokrenuti.Mama Jo suoer za nagradu,bravo i za mamu.Meni moja mnogo fali,a pojma nemam kad cu je opet vidjeti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 16:59:42   
Duškić
Moji ne idu u vrtic, povukla sam ih.
Sanjice, lepa torta!
Jess, sta si to kupovala, ne kapiram, a lepo
Emice, ja moje vodila opet kod logopeda ali rekli do februara da se ne javljamo.

< Poruku je uredio Duškić -- 23.11.2020 17:00:35 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 17:00:01   
flamingos
Mama Jo,sad pročitah za nagradu.Čeestitam,divno,uživali ste.

Emice,verujem ti.Nadam se da uskoro vidiš svoju majku.❤

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 21:27:21   
Queen Lady
Vece mame. Evo i ja da se javim. Ja od danas opet radim od kuce. Odlepicu vise od ovog ludila...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 21:35:25   
Maraj
Vece mame. Mi po kuci...standardno. Jos malo pa na spavanje...vrtimo se u krug po ceo dan. Inace, danas nam je bio 13.dan izolacije user posted image jos 2 dana...samo jos 2 dana user posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 21:41:54   
emicaa
Maraj dvije sedmice?Kod nas je 10 dana.

Flamingos mmau necu vodjeti do aprila,ako i tad.Ko zna kako ce se ovo ludilo odvijati.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 22:37:59   
flamingos
Žao mi je Emice,što tako dugo nećeš videti mamu.Samo da prođe ovo ludilo,da svi budemo zdravi.❤

Maraj,još dva dana,super.Jeste li dobro?❤

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 7:48:59   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Juce sam imala casove bez pauzenod 8 do pola 2. U 2 otisla po P u vrtic i narucila rucak. Nisam stigla da skuvam. Zato cu sad pasulj da pristavim. Jer i danas imam slicnu situacijua sutra radim. Ne znam gde udaram. Emice procice brzo. Samo da wvi budete zdravi i mama naravno. 


Mama jo covece ala ti imas srece sa tim nagradnim igrama. Strava. Lepo sto ste bili.

Nadam se da ste svi dobro. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 7:58:39   
Milena18
Jutro!
Sanjice, divno ti izgleda ova torta! Nadam se da ste lepo proveli rođendan vas četvoro.
Ljišo, i kod nas danas pasulj, sinoć skuvan za dva dana user posted image I mm ne zna gde bije, jedan po jedan đak prelazi na online nastavu, roditelji zovu po ceo dan, pravi prezentacije, ma užas. Juče ga zvala jedna majka da pita da li dete da dođe u školu, a ima povišenu temperaturu.
Maraj, još malo pa ste slobodni user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 8:05:02   
jess021
Dobroj jutro!


Ana, bas je zurka, mene sve to ceka sledece godine🙂
Mama jo, super za nagradu, u kom smestaju ste bili? Videla sam da je bilo snega, strava. 
Ja pijem kafu, danas cemo dovesti drugaricu na spavanje, uzbuđenje je na nivou😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 8:19:29   
Maraj
Jutro mame.
Jos danas i sutra. user posted image
Da emice 2nedelje je izolacija....
I mi imamo danas pasulj za rucak, al prebranac iz tavčeta user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 8:22:07   
nata11
Sanjice koja je ovo torta?

Srecan rodjendan devojcici.

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 8:24:53   
jess021
Maraj, prodje i to. Kako je tm? Ja razmisljam sta cu za rucak, izvadila sam belo, ali ne znam sta cu sa njim.


Sanjice, torta super izgleda. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 8:48:01   
Maraj
Jess dobro je. I dalje nema culo mirisa i ukusa. Zakljucili su mu bolovanje tako da idemo na posao i on i ja od cetvrtka. Razmisljam sami, sta cu sa decom.. treba da odem do Doma zdravlja po potvrde..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 8:52:23   
Tiziana
Dobro jutro zene... 
Da vam kazem, ja ne radim u skoli, radim sad cak od kuce pa ne znam kud udaram. Udjem u masinu u 9h,zavrsim najranije u pola 6..istrcavam po dete u skolu, sva sreca drugo dete ode i vrati se samo. zongliram da organizujem ucenje, domace zadatke, dorucak, uzinu itd na poslu stres, sve je hitno, odmah, juce, mora itd.. Juce mi je 3x iskipeo rucak...


E sad, drugi je par rukava izlozenost virusu onih koji rade u vrticima i prosveti.. Kod nas u skoli, ni kod cerke ni kod sina ne izostaje niko od dece, ni u jednoj grupi(nena ih puno po grupama, po 10) i svi su nastavnici tu. nije u svim odeljenjima tako. direktorka je u subotu poslala mail vezano za citavu situaciju, ne spominje online, obavestava koliko je dece, a koliko nastavnika i drugog osoblja zarazeno itd.. nije da ce ta info ista bilo kome da pomogne, ali sasvim korektno sa njene strane.. 
Kod sina je udarnicki, kontrolni zadaci, u ponedeljak pismeni iz francuskog, dakle radi se najnormalnije.. Naravno da to ne znaci da sutra mogu da kazu nema skole.. ali za sasa je tako.. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 9:32:00   
flamingos
Dobar dan.Evo i ja kuvam pasulj.I kod nas je malo dece,14 njih,4 su online.Za sada je sve ok.Videćemo kako će biti.Da izguraju do raspusta koji je,čini mi se da tako rekoše,21.decembra.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 9:45:36   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam dođoh iz sela. Presla sam u gradsku skolu. Posle idem po S, pa kuci. Kod moje T je preslo 14 na online. Jutros mi je bas bilo tesko da ustanem. Mrtva sam umorna.


Jess, pravila sam mlecnu cokoladnu tortu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 11/20
24.11.2020 10:08:36   
mama Jo
Ovo je bila ona klasicna nagradna igra gde onaj program random izvlaci dobitnika od svih prijavljenih, tako da jesam imala srece. Ali ja igre tog tipa bas cesto odigram, na fb i insta. Imam jednu drugaricu i nas dve se tako non stop negde oznacavamo user posted image nekada ni gledam sta je u pitanju. Ja na taj nacin lecim svoje nezadovoljstvo sto finansijski ne privredjujem 😞 pa eto bar neke koristi od mene user posted image
Tako da koliko igram ne dobijam ja bas nesto puno.

U nasem vrticu su javili da je vaspitacica od moje starije zarazena, druga je u izolaciji. Roditeljima su ostavili slobodno da li ce svoju decu da testiraju. Moja svakako nije isla.

Ja sam opet upala u fazu da ne znam sta da kuvam, vidim vec i deca brljave sa jelom. Svasta sam donela iz sela, povrca, mesa, ali nemam nesto inspiracije. Juce smo pojeli rucak koji je trebao dva dana da traje user posted image tako da danas opet moram nesto spremati.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here