|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 15:50:39   
vocicana
Posle petofnica koje sam kupila u Markos obuci, odlucili smo se i za letnje sandalice, divne sam nasla, opet neka akcijska cena , jedva cekam da vidim kako ce se malisan ponasati sa golim prsticima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 16:41:12   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Pa bio je model i kao zatvorene njihov. Koji broj nosi Sava?


Ne znam, na sajtu samo otvorene, ali ću otići do radnje sutra.

Čupo, nekada 26 nekada 27, zavisi od kalupa.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Dečija obuća
11.6.2017 17:35:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, imaju znači Grubin male brojeve, i zatvorene sandale? Idem u ponedeljak da pogledam obavezno.


Suzi, vidi na njihovom sajtu. Meni su one zakon i Marku odgovaraju. I neuništive su user posted image




Anči, gledala sam sada, ali su im sve otvoreni modeli, samo jedan je zatvoren, ali samo bele, roze :(


Suzi, a zašto moraju da budu zatvorene? Ja sam Marku uzimala otvorene, nikad se nije udario u prst. Skoro sam sređivala kutije sa starom obućom i vidim da su mu prve broj 23, znači da je bio baš mali kad ih je prvi put nosio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Dečija obuća
12.6.2017 14:23:42   
Sanjica26 RR
I mi smo uzimali otvorene. I prosle su ok. Treba da dise noga leti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Dečija obuća
16.6.2017 22:49:42   
dddaca
Da li neko ima iskustva sa obucom Tiny planet? I kakva su iskustva sa Markos obucom? Gledala sam neke sandalice (Markos), ali nisam sigurna da li su kozne i ulozak mi deluje dosta tvrd u odnosu na Ciciban

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Dečija obuća
16.6.2017 22:53:01   
Sanjalicaaa
Daco, ja nisam čula za njih.
I moji momci nose otvorene sandalice.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Dečija obuća
17.6.2017 0:11:41   
vocicana
Tiny planet ima super obucumoja sestra je uzimala par puta za svojudecu.
A sto se Markos obuce tice, ja sam za, sinu smo vectreci par njihove uzeli, odlicne su. Stabilne cvrste, lepo i kvalitetno odradjene.Ti probaj uzmi nesto pa vidi. Ja glasam za Markos.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Dečija obuća
17.6.2017 11:46:53   
dddaca
Hvala vam. Markos sam videla, onako, nisu lose, mada kazem deluje mi malo tvrdji taj ulozak, a Tiny planet bih mogla samo online da porucim. Ja jos ovog leta ne bih prelazila na otvorene sandalice. Znam da noga treba da dise, ali sve mi je u glavi da ce da oguli prstice kad se zatrci. Znam, znam, i drugadeca nose pa im nije nista, ali eto, tako je to u mojoj glavi user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Dečija obuća
17.6.2017 12:27:35   
vocicana
Dddaco luda si.😍 Jos malo majcinske bribe. Zlatna si

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Dečija obuća
17.6.2017 20:14:43   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Hvala vam. Markos sam videla, onako, nisu lose, mada kazem deluje mi malo tvrdji taj ulozak, a Tiny planet bih mogla samo online da porucim. Ja jos ovog leta ne bih prelazila na otvorene sandalice. Znam da noga treba da dise, ali sve mi je u glavi da ce da oguli prstice kad se zatrci. Znam, znam, i drugadeca nose pa im nije nista, ali eto, tako je to u mojoj glavi user posted image



Isti razlog i kod mene :) Na patikama mu je večito prljavo napred kada dođemo kući, svaki dan ih ribam, jer se zaleće ti vrhom u koješta.

Uzela sam OVE u Marcosu, od tih sa zatvorenim prstićima su mi delovale najslađe i imaju dosta rupica da noga diše.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Dečija obuća
17.6.2017 21:56:36   
dddaca
Lepe su. I kako ti se cine? Kakva je koza, jesu li mekane? I taj anatomski ulozak, da li ti deluje ok?
Ja sam mislila ove

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Dečija obuća
17.6.2017 23:21:32   
dunja RR
Mi smo i prošlog leta nosili Markos sandale, uložak je ok skroz. Sticajem okolnosti, sarađivala sam prošle godine sa jednim drugim domaćim proizvođačem dečije obuće, posetila fabriku, i tom prilikom sam baš ponela Markos sandalicu da vide, i eto konkurencija reče da je sandalica odlična, fair play user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Dečija obuća
17.6.2017 23:23:11   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi ne nosimo cipelice po kuci , i nikad i nismo. Samo carapice. Obucu samo napolje.



I mi ovako.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Dečija obuća
17.6.2017 23:24:28   
Sanjica26 RR
I kakve su cene?
Kupila sam Sofiji cipelice u poznatoj prodavnici da ih ne pominjam. Kozne su kao, ali ona vec sutradan kad je pala je ogulila kozu. Valjda ako je koza ne bi to trebalo da se desi. Bas sam se razocarala.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Dečija obuća
18.6.2017 0:30:43   
dunja RR
Sanjice od 2500 do 3500, za broj 26.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Dečija obuća
18.6.2017 9:15:36   
IvanaSK RR
Dunja, super su.
A ja sam gledala maci da kupim ovakve kao sto je stavila ddaca.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Dečija obuća
18.6.2017 12:44:36   
dddaca
E pa onda je reseno, sutra kupujemo Markos, samo jos da ima velicina user posted image , a kako je krenulo, kupicu joj sandale do jeseni.
Sanjice, svake se izgule. Mi smo uglavnom kupovali Ciciban i uglavnom su bile izguljene posle par nosenja. Zato uzmes nesto sareno da se manje primeti user posted image I jednom prilikom sam uzela neke tamno sive, brusena koza, ali nisu bile cisto sive, vec je fabricki izgledalo kao da su prešli šmirglom preko njih, tako da je delovalo da ima dve nijanse iste boje. E tu se skoro nista nije primecivalo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Dečija obuća
18.6.2017 13:05:11   
Sanjalicaaa
Ja sam baš zadovoljna Naturino obućom. Ika je dosada sve nasledio od G. Jesu malo izbledele od pranja, ali ovako nisu mrdnule.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Dečija obuća
18.6.2017 15:34:54   
dddaca
Gledala sam i Naturino, ove su mi bas lepe, ali su prilicno zatvorene, mnogo vise nego sto to izgleda na ovoj slici. Inace, svidjaju mi se i Froddo, koza je mekana, nije predebela, ali ne mogu da nadjem u radnjama odgovarajuci model. A online mi se ne porucuje

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Dečija obuća
19.6.2017 14:30:41   
Sanjica26 RR
KLIK

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 19.6.2017 14:32:03 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2395
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here