|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizider i zamrzivac
29.4.2019 21:04:41   
Filadendronka
Gorenje kombinovani sa no frost sistemom, kupljen pre dve godine i do sada nemam neke posebne zamerke. Bitno je da je ogroman. U frizideru ima fioku koja drzi temperaturu na nula stepeni i tu uvek drzim sveze meso. Donji deo je zamrzivac koji se sastoji od tri velike fioke i jednom manjom za brzo zamrzavanje. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Frizider i zamrzivac
21.2.2020 10:47:19   
gagana83
Neko preporuku za frizider? Koju marku da gledam? Samo da nije Gorenje.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Frizider i zamrzivac
21.2.2020 11:09:48   
Ana RR
Gago, ne znam šta da ti kažem. Mi imamo Samsung no frost, evo već 13 godina. Radio je savršeno. Čim je istekla garancija, nakon 3 godine, crkao je motor, morali da menjamo, platili 100 evra. Sve do prošle godine je radio besprekorno i onda mu crkne elektronika user posted image otprilike dve jedine stvari koje na frižideru mogu da crknu su motor i elektronika, eto nas zakačilo i jedno i drugo. Došao majstor, kaže nova elektronika 19 hiljada, čini mi se. Mi već počeli da gledamo nove frižidere i mm slučajno pozove jednog našeg servisera a on ga uputi na nekog dečka koji se bavi tom elektronikom. I on rekao mm da skine elektroniku i donese mu, popravka je 1500 din. Ako ne bude radilo vraća novac. I evo, da ne ureknem, opet radi perfektno.

A poenta mog pisanija user posted image je da tada kada smo istraživali šta da kupimo, dvoumili smo se između Liebherr i LG.

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.2.2020 11:10:36 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Frizider i zamrzivac
21.2.2020 11:12:28   
Sanidej
Samsung ili Bosch, jesu skuplji ali ne kupuje se frizider cesto.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Frizider i zamrzivac
21.2.2020 11:52:14   
gagana83
Ja za svekrvu gledam. Zadužila nas svekrva da joj kupimo. Znam da bi Bosch trebalo da je najbolji, ali to joj je skupo. Samsung je verovatno u istom cenovnom rangu. Gorenje ne bi, jer je stari bio Gorenje i trajao je 5-6 godina. A ne bih joj uzimala ni neku od onih najlosijih marki.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Frizider i zamrzivac
21.2.2020 12:20:26   
Ana RR
Gago, vidi koliki joj je cenovni limit, da li je bitno da li je no frost, koja zapremina itd pa po tome napravi neki uži izbor. Mi smo na osnovu preporuka i iskustava došli do Liebherr i LG.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2021 12:39:17   
Maraj
Nama pre par dana crkao frizider kombinovani. Imali smo beko inikad ga vise uzeti necemo.
Da li imate neku preporuku?
Mm gledao u emezeti neki Samsung i Bosh. Bosh po meni nije pravi nemacki Bosh. Kod nas su ovi turski.
Da li neko ima Samsung frizider?
Pri tom ja bih neki prosireni model. Ne sa dvoje vrata. Jednostavno da bude siri u odnosu na klasicne.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2021 13:27:06   
Ivanka 75
Moja drugarica ima Samsung vec 15ak godina, kombinovani. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2021 13:27:55   
Ana RR
Mraj, može se i kod nas naći nemački Bosch, samo treba pitati. Naša sudo mašina je nemačka.

Mi imamo samsung no frost evo već skoro 14 godina. Jednom se pokvario motor, jednom elektronika (koja košta 20 hiljada ali mi smo našli čoveka koji nam je popravio za 1500 din user posted image ). Gledali smo i mi tada da menjamo ali nismo mogli da nađemo ni jedan koji ima istu zapreminu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2021 14:29:03   
dddaca
Maraj, zasto vise necete da uzimate Beko?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2021 20:56:53   
Maraj
Daco ocajni su. Bucni. Masina nam se za ves,pre godinu dana pokvarila, sada frizider. Polako izbacujemo sve sto je beko iz stana. Masina za ves je toliko bucna bila, da kada krene centrifuga imas utisak kao da avion polece iz wc-a. Ma mi smo sa beko zavrsili

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2021 21:52:58   
Didy
Mi imamo gorenje kombinovani no frost već 10 punih godina, nikad mu se ništa nije desilo (da ne ureknem).

A Beko imamo sudomašinu, mašinu za veš i sušilicu i baš smo zadovoljni. Mašina za veš nam je već 2. Beko. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2021 22:37:08   
dddaca
I nas je Gorenje kombinovani, sad da l' je no frost, to ne znam, ali ne zalim se. Nego sam razmisljala ukoliko bi trebalo nesto da uzimam, sta bi bilo. A Beko mi se po specifikacijama, a i ceni ucinio ok.
Inace, imamo i mi ves masinu Beko, ali ne znam da li bih ponovo uzela istu. Moja mama ima takodje Beko, ali neki stariji model, i bolja je 100 puta od ove moje.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2021 22:43:57   
lesli
Maraj, sto kaze Ana ima i kod nas Bosch-a koji se proizvodi u Nemackoj. Mi imamo masinu za sudje i frizider. Masina je 100% nemacka. Kupljena bas u emmezeti. Gledali smo tu nasu i neki slican model i pitamo zasto je tolika razlika u ceni, a performanse slicne...kaze e zato sto se ova radi za nemacko trziste, a onda druga ne.
A i frizider mi se cini da je isto. Jer ga nisu imali na stanju nego je trebao da se poruci pa smo cekali. Cini mi se da je isto rekao da treba da im stigne iz Nemacke...
Mi smo zadovoljni. E sad frizider je klasicni, kombinovani sa dvoje vrata. No frost.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Frizider i zamrzivac
15.4.2021 22:45:27   
Didy
Mislim da je Beko dobar odnos cene i kvaliteta. Bar se nama tako pokazalo. Doduše, nikad ne uzmemo najjeftiniji model. Mm ima teoriju - Bolje neki model Beko iz više klase, nego osnovni model Bosch. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Frizider i zamrzivac
16.4.2021 23:30:47   
bubulence
Nama je sve beko i prezadovoljni smo. Zamrzivac smo uzeli pre 3 meseca isto beko. Kod nas se nista ne cuje. 


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Frizider i zamrzivac
17.4.2021 13:23:35   
Ana RR
Moji su imali Beko šporet, bili su zadovoljni. Šta znam, meni ta marka nikad nije bila opcija, nikad nisam gledala ništa od njihovih uređaja. 



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Frizider i zamrzivac
17.4.2021 15:44:30   
Maraj
Bili smo u emezeti.

Bosh ili Samsung.Evo slikeuser posted image Jedino ova dva da su ok a da su bele boje. Samo mi je to uslov, da je bele boje.Ovo je samsung unutra user posted image
A ovo bosh unutra user posted image
Mozda odem i do tehnomanije sutra.Ja bih neki malo siri model. Al ti siri modeli  su u sivoj boji

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Frizider i zamrzivac
17.4.2021 20:47:20   
vonavoj
Meni je samsung lepsi unutra😁


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Frizider i zamrzivac
17.4.2021 22:23:37   
dddaca
Meni se Samsung svidja do pola, a Bosh od pola user posted image
Kod Samsunga mi ova prva polica u zamrzivacu deluje dosta mala. A i treca je verovatno kod oba manja zbog motora. Tako da je u pogledu iskoristivosti zamrzivaca po mom misljenju bolji Bosh.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Frizider i zamrzivac
17.4.2021 23:06:22   
Mirko Svirko
Mi smo juce gledali da kupimo kombinovani. 

Mm se svideo Candy.Ima li neko iskustva?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Frizider i zamrzivac
18.4.2021 9:21:58   
Maraj
Mirko candy je iz nekog razloga los tj kvare se dosta njihovi uredjaji. Mi smo skoro menjali masinu za ves
Candy ima lepe modele ali svi kazu, pa i prodavci da imaju dosta mana tj kvare se... sad pretpostavljam i frizideri...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Frizider i zamrzivac
18.4.2021 14:06:52   
Didy
Maraj, naš kombinovani Beko je unutra isti kao taj Bosch, samo ima još dole na vratima jednu malu pregradu. Ja glasam za taj Bosch jer je mnogo praktična ta dodatna fioka iznad onih za voće i povrće. Ona je za tegle, te je visine i meni je najpraktičniji deo frižidera. Ona žica za flaše mi je isto mnogo zgodna.

Mm je rekao da sledeći put kupujemo onaj frižider sa duplim vratima, stalno kuburimo nam je krcat frižider i stalno nam treba još mesta. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Frizider i zamrzivac
18.4.2021 15:34:53   
Maraj
Didy i ja sam htela taj sa duplim ali em sto su preskupi, skroz su neprakticni. Unutra imaju 3 police samo, jako su uski (jedna polovina) a pritom je frizider nizak, ispod 180cm, pa i ne moze nista vise da stane u njih od ovih klasicnih. Cak ovi sto su od 2m , imaju vise prostora nego ovi dvokrilni

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Frizider i zamrzivac
18.4.2021 16:09:57   
Didy
Misliš? Pa ima da nađemo neki veći (jednog dana kad budemo kuhinju preuređivali jer u ovakav raspored ne može da se uklopi). 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here