|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
13.5.2021 23:30:11   
Didy
Mi smo bili dogovorili prošlog leta za kraj jula i ovog leta pomerio za sami početak jula i gazdarica nije htela da da manju cenu. Još joj ja na pišem da naš depozit stoji kod nje od januara 2020. znači godinu i po dana, da je korona oslabila platežnu moć ljudi i da bi bilo korektno kao izraz dobre volje da makar simbolično spusti cenu, nije htela ni da čuje. Ni evro. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Letovanje 2021
14.5.2021 7:28:31   
dddaca
Razumem ja da je njima bila losa sezona i da to sad pokusavaju da nadoknade,, ali opet, mije samo njima bila teska godina

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Letovanje 2021
14.5.2021 8:57:57   
vonavoj
Eto didy,i ja sam mislila da je realnije da smanje cenu,za sve je teska godina...realno.i simbolicno 5e..


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Letovanje 2021
14.5.2021 9:53:58   
Didy
Pri tom mi plaćamo studio 770 evra za 10 dana. Nije uopšte mala cena, mogla je makar za 20 evra spustiti, samo kao izraz dobre volje. Bila je baš izričita - That''s a good price. A kad smo se dogovarale prvobitno prošlog januara, naravno da nije bila ista cena krajem i početkom jula, ali sad je to - Puj pike ne važi. Meni je to onako baš ciganski, ne mogu bolji izraz da nađem. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Letovanje 2021
14.5.2021 11:34:54   
vonavoj
Pa i 5e da je smanjila,to je 50e...nije malo za vas,pri tom je drzala i vase pare.

I meni je ciganija...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Letovanje 2021
14.5.2021 13:49:38   
Filadendronka
Mi izgleda idemo u hotel Alexandros palace kod Uranopolisa. Nekako sam prosle godine bila ubedjena da korona slabi, da se zivot vraca u normalu i da cemo svi opusteno letovati. Ove godine mi letovanje deluje tako daleko, kao u nekoj magli, a bukvalno leto kuca na vrata. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Letovanje 2021
14.5.2021 16:38:24   
vonavoj
I mm gledao ponudu,kao 670e..2+2,ja zvala,kad ono 1340e..ono je ponuda za dvoje dece do 6g😂😂

Kad idete Fil?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Letovanje 2021
14.5.2021 17:55:43   
Filadendronka
Mi uvek idemo krajem avgusta od kako smo postali roditelji. Nas kaci ta cena. :)
Imali smo uplacen Grand Otel Hanioti, ali smo resili da malo promenimo. Ovo je skroz povoljna varijanta, a daje nam prostor da istrazimo malo i Atos. 


IZVORNA PORUKA: vonavoj

I mm gledao ponudu,kao 670e..2+2,ja zvala,kad ono 1340e..ono je ponuda za dvoje dece do 6g😂😂

Kad idete Fil?



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Letovanje 2021
14.5.2021 18:20:41   
vonavoj
Fil,tu cenu vredi iskoristiti...nas vise nista jeftino ne moze da zakaci😂😂😂

Meni je Atos prelep..nama je ovo treci put da idemo u Jerisos..isli smo i dva puta u obilazak Svete Gore brodom,i videli delfine😁

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Letovanje 2021
14.5.2021 23:06:10   
Didy


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pa i 5e da je smanjila,to je 50e...nije malo za vas,pri tom je drzala i vase pare.

I meni je ciganija...



Ma, mislila sam 20 ukupno, 2 evra po danu, eto samo simbolično. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Letovanje 2021
15.5.2021 14:16:17   
Filadendronka

Mi cemo ici u taj severni deo Grcke dok su nam deca mala, zbog blizine. Slucajno smo se odlucili za taj smestaj, a taman nam se poklopilo da nam odgovara lokacija i cena koja je stvarno ok. 
Za odlazak na brod sa decom sam skepticna. Moji su uzasno nemirni, secam se samo stresa na trajektu ka Tasosu. 🤭 Ubedjujem mm i za Amuljani. 😂


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Fil,tu cenu vredi iskoristiti...nas vise nista jeftino ne moze da zakaci😂😂😂

Meni je Atos prelep..nama je ovo treci put da idemo u Jerisos..isli smo i dva puta u obilazak Svete Gore brodom,i videli delfine😁



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Letovanje 2021
16.5.2021 11:53:37   
vonavoj
Da li je realno da ce traziti pcr za decu preko 5godina?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Letovanje 2021
16.5.2021 12:48:25   
dddaca
Trenutno je tako. Mozda se nesto promeni sa sledecom odlukom. Mislim da im ova vazi do 24.maja.
Ako ostane obako, PCR za celu porodicu ce biti veliki trosak. Ne znam, ali sve mi se cini da cu i ovog leta Grcku gledati samo na slikama

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Letovanje 2021
18.5.2021 0:07:00   
dunja RR
Pisali danas, da li na Nikani, da je testiranje u MK 30 eura, i da hoteli za prenoćišta nude pakete - noćenje i testiranje za celu porodicu, tj. za nevakcinisane članove, i decu stariju od (koliko beše god?). To nije loše, šta mislite?
Kod nas u Srbiji je najskuplje testiranje koliko sam shvatila?
Mada koleginica iz MK mi malopre reče da je u Skoplju 50 eur teat (ne 30 kako nude hoteli u MK), ali opet je skoro duplo jeftinije nego u Srbiji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Letovanje 2021
18.5.2021 9:56:07   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam uzela vaucere za Sokobanju,to nam je reseno,ne placam smestaj...jos kad bi Hr otvorila granice i da odem do sestre plus osolim guzicu,meni dosta...

Ma cifre su uzasne...



Von, bas nista ne placate sa vaucerima? To ne razumem skroz, kad budes ugrabila vremena aj' pisi kako (mozes mi pp, nista hitno, kad god stignes😊).

Je l' jos neko nesto rezeevisao?
Mi ovih dana hocemo vec jednom da odlucimo. Svasta gledamo, u principu smo najvise za Pefkohori, Hanioti... Taj deo, najvisw zbog blizine.

Ali sinoc pogleda bungalove na Tasosu, Karipis... Da li je mozda neko bio?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Letovanje 2021
18.5.2021 9:58:50   
vonavoj
Stvarno Dunja,raspitacu se onda..mi smo rezervisali prenociste u Djevdjeliji,mm hoce da idemo u Mrzence na jagnjetinu...pa taman da se tamo T testira.

Mama jo,u Sokobanji,ne placamo nista,samo dam 7 vaucera za 7 noci. Lazem,placa se 200din po vauceru neka taksa,kao boravisna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Letovanje 2021
18.5.2021 10:00:06   
mama Jo
Sjajno! Aj' pisi koji je taj smestaj u Sokobanji

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Letovanje 2021
18.5.2021 10:44:54   
jess021


IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam uzela vaucere za Sokobanju,to nam je reseno,ne placam smestaj...jos kad bi Hr otvorila granice i da odem do sestre plus osolim guzicu,meni dosta...

Ma cifre su uzasne...



Von, bas nista ne placate sa vaucerima? To ne razumem skroz, kad budes ugrabila vremena aj'' pisi kako (mozes mi pp, nista hitno, kad god stignes😊).

Je l'' jos neko nesto rezeevisao?
Mi ovih dana hocemo vec jednom da odlucimo. Svasta gledamo, u principu smo najvise za Pefkohori, Hanioti... Taj deo, najvisw zbog blizine.

Ali sinoc pogleda bungalove na Tasosu, Karipis... Da li je mozda neko bio?



Mi, isto kao i prosle godine 😛Sykia, na Sitoniji

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Letovanje 2021
18.5.2021 11:20:31   
vonavoj
Mama jo,apartmani Randjelovic,ali nemas vise vaucera...


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Letovanje 2021
18.5.2021 22:57:40   
mama Jo
Jess, jeste bili vec tamo ili cete sad prvi put?

Hvala Von 😊
A koji smestaj vam je u Jerisosu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 0:31:17   
Didy
Mama Jo, ako možete idite na Tasos. Mnogo je lepše nego na Kasandri (Pefkohori, Hanioti), a nije mnogo dalje. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 7:47:03   
jess021
Mama Jo, nismo bili. Idemo po preporuci. Nesto ne volim da idem na ista mesta vise puta bez obzira koliko je lepo, toliko ima mesta za obići.


Kad smo kod mora, uspela sam da na e upravi zakazem termin za pasos 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 9:17:59   
vonavoj
Mislim da sam u temi letovanje 2019,kacila i slike.

Clair studios,ali to ide direktno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 9:36:34   
nata11
Od kada vaze ova pravila za ulazak posto su prijatelja juce vratili Grci i pored one online prijave i potvrde o vakcini?


Meni ovo sve deluje kao zezanje i totalni rizik krenuti sa decom.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 10:16:34   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: nata11

Od kada vaze ova pravila za ulazak posto su prijatelja juce vratili Grci i pored one online prijave i potvrde o vakcini?


Meni ovo sve deluje kao zezanje i totalni rizik krenuti sa decom.


Zezas me...sta su im rekli?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.
Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here