|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušeci, deke, jastuci
2.5.2018 13:25:32   
Ana RR
Kupili smo pre neki dan jastuke u Jysk-u (https://jysk.rs/spavaca-soba/jastuci/specijalni-jastuci/gold/jastuk-wellpur-dale-40_x_60_x_12) i ne vredi, mnogo mi je visok. Boli me vrat, kičma, jutros sam jedva ustala. Idem danas da vratim. A baš sam se ponadala da će mi biti ok.

P.S. Nemam opciju za link u Mozilli glupavoj.

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2018 13:26:50 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dušeci, deke, jastuci
2.5.2018 13:59:50   
MimaKos
Ja gledala u emezzeti, joj kakvi su. Ali 45 000 dusek 🤔

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.9.2018 12:40:33   
dunja RR
Da li su ok jastuci sa memorijskom penom? Naručila sam juče jedan Dormeo, koji nije sa memorijskom penom, bio je na sniženju do noćas, snižen sa 5.000 na 3.000. E sada se dvoumim da li da ipak uzmem komplet 2 sa memorijskom penom, oni su 5.000rsd, komplet 2 komada (nisu na popustu), ispod je razlika koju su mi poslali, ja sam naručila Dream, a dvoumim se da li da ipak uzmem Sienu?

Siena jastuk je punjen komadićima memorijske pene, ima letnju i zimsku stranu, a Dream jastuk je punjen komadićima mikrofiber wellsleep vlaknima. I jedan i drugi jastuk mogu se podešavati po visini. Razlika je u sastavu i u tome što Dream jastuk mogu da perem u mašini a siena jastuke ne.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.9.2018 12:41:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.9.2018 12:58:40   
vonavoj
Za koga uzimas?Mm se jako.znoji, imamo dormeo,memorijska pena i ne mogu da ga perem,samo luftiram. Mislim da je bolje ako mogu da se peru.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.9.2018 13:03:30   
dunja RR
Zvala sam ih, i dogovorismo se da ipak uzmem te sa memorijskom, ta devojka mi reče da su ipak bolji, iako ispada niža cena po komadu. Najviše mi odgovara jer mogu da ih podešavam po visini, a pošto dobijam 2 u paketu, koristićemo verovatno Savke i ja. Imaju navlaku koja se pere na 40. Nadam se da nisam pogrešila..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dušeci, deke, jastuci
6.9.2019 16:50:10   
dejana007
Ljudi pomagajte. Ovih dana je akcija za duseke a ja ne mogu da presecem... dsl vitapur - turski, dal wellpur - jysk ili dormeo. .  Molim vas za savet... iskustvsa... preporuke

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dušeci, deke, jastuci
6.9.2019 21:23:35   
Ana RR
Dejana, mi imamo wellpur jastuke, gold kolekcija ali ne mogu da se set_im naziva. To su oni na kojima može da se reguliše visina tj da se izvadi punjenje. Ja sam posle godina traženja konačno našla jastuk koji mi odgovara. Imamo i njihov naddušek, jako je udoban. Moja mama ima dormeo ali isto naddušek i isto je jako udoban. Mislim da su nećeš pogrešiti koji god da odabereš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dušeci, deke, jastuci
11.9.2019 9:09:02   
dejana007
vitapur ima akciju do kraja meseca pa imam jos vremena da razmislim. Hvala svakako na odgovoru. Krevet naručen da se radi dušek - nekako ću prelomiti koji Problem mi je tezina. muz mi ima 120kg pa se bojim koji dšek će to izdržati user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dušeci, deke, jastuci
13.9.2019 19:58:15   
jane1
Te navlake se pocepaju lako pri navlacenju nakon pranja, konkretno dormeo prostirka.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dušeci, deke, jastuci
14.9.2019 16:10:27   
Maraj
Dejana mi smo kupili simpo dusek. Oooodlican!!! Isto i mm ima 120kg plus ja 60kg. Pogledaj na njihovom sajtu. Mi smo kupili za bracni krevet. Ma trenuo nije. Bas je dobar i udoban

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dušeci, deke, jastuci
16.9.2019 9:56:26   
flamingos
Simpo dušek je odličan.Što se tiče navlaka,moja baš dugo traje,doduše,u inostranstvu je kupljena,tako da sam zadovoljna.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dušeci, deke, jastuci
2.11.2019 12:10:58   
Mirko Svirko
Mi imamo kuci onaj dormeo jastuk.. Ovde neki obicni. Ja se pokoci ziva.. Ali nema veze bitno da sve bude ok. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dušeci, deke, jastuci
2.11.2019 12:53:01   
flamingos
Na dormeo jastucima i mi spavamo,odlični su.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dušeci, deke, jastuci
2.11.2019 13:11:37   
Mirko Svirko
Mi imamo dormeo silver i dormeo eucaliptus i oba su super. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dušeci, deke, jastuci
3.6.2021 17:31:00   
Ana RR
Da li neko ima box krevet, nešto ovog tipa klik

Mi moramo da menjamo dušek, imamo neki nemački od memo pene ali mm ne odgovara a bogami sve više ni meni, treba nam nešto tvrđe. A pošto menjamo dušek, promenili bi ceo krevet i uzeli malo manji (160x200). Dopadaju mi se ove box varijante pa me zanima da li neko ima iskustva sa njima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here