|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.7.2021 11:03:19   
Tiziana

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Suzi, imas sigurno u biblioteci knjižice iz Kreativnog centra. Uzimam Sofiji. One su mi super. 
Ja sam skoro u dahu procitala "Bela Hrizantema". Ko voli "Lovac na zmajeve", takvog je žanra.Sad ucim, ali sigurno cu u nekoj pauzi da uzmem nesto jos. A imam dosta ne procitanih u svojoj biblioteci.






Dunja svaka cast za Savu da procita knjigu u dahu. Pa moj jedanestogodisnji sin ni jednu knjigu u zivotu u dahu nije procitao. Natezanje je uvek. Iako izuzetno radoznao i barata takvih saznanjima da se zaprepastis da dete od 11 god moze tako da razmislja, citanje mu nije omiljeno..Kad procita, jako lepo protumaci knjigu, ali dok procita, majko moja mila...

Moja devojcica jako puno cita i voli..Ali to su ja mislim devojcice..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1851
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.7.2021 15:32:37   
dunja RR
Tizi, on je skoro počeo da čita, da kažem, dečije romane, i ako mu se dopadne, zaista pročita za dan.

A inače je ljubitelj enciklopedija, to tamani odavno, čim još malo poraste, šaljem ga na neki kviz da zaradi pare user posted image

Stoji mi gomila enciklopedija koje je uzeo iz njegove biblioteke poslednji put, a ovaj roman sam mu ja uzela iz moje neki dan, kod mene je slabiji izbor dečijih.





< Poruku je uredio dunja RR -- 21.7.2021 15:39:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1852
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.7.2021 15:34:16   
dunja RR
I zaboravila sam voli šahovske knjige, tu je u stanju ceo dan da se ne odvoji od partija.
Počeo je sa tatom da ide na turnire, za sada samo gleda a tata osvaja pehare user posted image
Ali imam utisak da će uskoro učenik da nadmaši učitelja :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1853
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.7.2021 15:39:46   
dunja RR
Sanjči u toj njegovoj biblioteci sam primetila da ima najviše novih Vulkanovih izdanja, pa njih uzimamo, tek stigne, netaknute.

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Suzi, imas sigurno u biblioteci knjižice iz Kreativnog centra. Uzimam Sofiji. One su mi super. 
Ja sam skoro u dahu procitala "Bela Hrizantema". Ko voli "Lovac na zmajeve", takvog je žanra.Sad ucim, ali sigurno cu u nekoj pauzi da uzmem nesto jos. A imam dosta ne procitanih u svojoj biblioteci.







_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1854
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.7.2021 16:59:16   
medamisko
Sta kazete za knjigu "bele hrizanteme", preporucujete. Lovca na zmajeve sam procitala?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1855
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.7.2021 18:56:48   
Sanjica26 RR
medamisko, meni je odlicna. Slobodno uzmi.

Imas od istog pisca (Lovac na zmajeve) , ako nisi citala "Hiljadu čudesnih sunaca".

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 1856
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.7.2021 7:45:20   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam pročitala Zamalek, dopala mi se. Trebalo bi konačno da završim Medvedgrad, baš mi nije legla knjiga i užasno davim sa njom.


Meni se Medvedgrad svidela, jedva čekam nastavak, dok drugarica kaže isto što i ti, da je udavila i da je jedva pročitala.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1857
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.7.2021 10:54:31   
Sanjica26 RR
Jel mi verujete da je imam od kako je izašla i ne mogu da stignem da je citam. Ma, nijednu knjiguuser posted image Uhvatila sam dva dana posle položenog grckog da procitam jednu knjigu. I sad opet nemam kad.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1858
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.7.2021 11:29:26   
nata11


IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam pročitala Zamalek, dopala mi se. Trebalo bi konačno da završim Medvedgrad, baš mi nije legla knjiga i užasno davim sa njom.


Meni se Medvedgrad svidela, jedva čekam nastavak, dok drugarica kaže isto što i ti, da je udavila i da je jedva pročitala.



Posle serije nemam zelju da je citam. 
Ostale planiram u digitalnom obliku iscitatoti u narednim danima. Nemam vise prostora za skladištenje knjiga.

_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1859
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.7.2021 17:16:16   
Sanjica26 RR
Nato, znaci odgledala si?

Ja necu da gledam dok ne procitam. 
Genijalnu prijateljicu nisam citala. Pocela sam, pa mi je bilo dosadna. Posle sam odgledala seriju. Odlicna mi je. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1860
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.7.2021 11:24:06   
nata11
Da ne secam se da li na hbo ili netflix.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1861
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
30.7.2021 9:45:54   
Sanjica26 RR
Mislim da je na HBO. Videla sam kad je isla reklama

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1862
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
28.10.2021 16:25:43   
IvanaSK RR
Da li neko ima Mamac od Davida Albaharia? Treba nam za skolu 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1863
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.11.2021 17:58:46   
Sanjalicaaa
Da li neko ima preporuku za biblioteku na Novom Beogradu? Meni najbliza je kod Fontane, ali izbor knjiga je bas slab.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1864
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.12.2021 11:57:32   
Sanjica26 RR
Citate li?
Ja kad ne ucim, procitam koju stranicu knjige. Sad zavrsavam Zamalek. Dopada mi se, ali nikako ne bih mogla da zivim u Kairu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1865
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.12.2021 12:09:18   
Mirko Svirko
Mi zavrsavamo nasu knjigu "pohod na zveri" do petka da bi vratili.

Poato malo citam ja, malo M.Vezbamo.Posle da pocnem Kruninu epohu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1866
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.12.2021 8:25:06   
flamingos
Super Mirko.Ja sam počela da čitam knjigu naše drage Dore.Sjajna je,od srca je preporučujem.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1867
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.12.2021 22:39:01   
Mirko Svirko
Jao Flamingos.... kad tako kazes... dodje mi da krenem odmah sa citanjem... 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1868
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.12.2021 6:31:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Jao Flamingos.... kad tako kazes... dodje mi da krenem odmah sa citanjem... 😊


Počni sa čitanjem.Sjajna je.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1869
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.12.2021 7:55:19   
Ana RR
"Deca zla" - Miodrag Majić. Čita se u dahu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1870
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.12.2021 8:56:09   
Sanjica26 RR
Замалек сам брзо прочитала. Свиђа ми се. Мада, искрено фалило ми је нечега.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1871
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.1.2022 14:54:11   
Didy
Ja počela "Estoril" jer mi se "Zamalek" dopao. Tako mi je verno preneo atmosferu Kaira. 

Ne čitam baš koliko inače, uvek nešto drugo, treće odvuče...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1872
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.1.2022 17:00:21   
Sanjica26 RR
Didy procitala sam sadržaj knjige koju si čitala. Volim takve knjige.
Ja sad gledam cim pauzu sa ucenjem, da citam. I čitam nekoliko. 🤣 Medvedgrad i sinoc vidim na nocnom stocicu da nisam procitala "Lažljivi život odraslih". Bilo je puno posla i skroz sam zaboravila. Moram da je vratim u biblioteku. E da, preko bookmate citam Dostojevskog. Bas mi je zanimljiv. Ipak za neke knjige moras da budes zreo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1873
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.1.2022 18:08:52   
Didy
U pravu si za Dostojevskog. Ja sam ga čitala u srednjoj školi, neke njegove knjige, npr. "Idiota" čak i u 8. razredu i svi su bili u fazonu - To nije knjiga za tebe, nećeš ništa razumeti. Mogla bih neke ponovo da uzmem. Šta čitaš od Dostojevskog?

Ja sam bila započela od Irvina Jaloma "Krvnik ljubavi", stoji mi u spavaćoj, pa uzela novu Bakmanovu "Mi protiv vas" čim se pojavila, nisam mogla da izdržim i kad sam je pročitala, uzela "Estoril", a neki dan se set_ila da sam Jaloma prekinula, tako da sad imam dve započete. Nešto mi ovih dana slabo ide čitanje, valjda sam preumorna bila, samo sam spavala i gledala TV. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1874
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.1.2022 19:59:58   
Sanjica26 RR
Didy, Bracu Karamazovu sam uzela. Bas mi drži pažnju.Jaloma je naša Rosita pominjala. Ona ga je čitala. 
Ma, ja bih toliko toga čitala ali nekad nemam vremena za jednu stranicu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here