|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Expres lonac
21.11.2019 20:25:15   
Sanjica26 RR
Kupi mama ivane. Neces se pokajati.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Expres lonac
15.1.2020 16:18:31   
nata11
Ne znam gde bih ovo okacila pa cu probati ovde.


Da li se ovaj krcko sam gasi? 

user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Expres lonac
23.6.2020 7:48:02   
bikicaV
Ja Nato , pojma nemam. Nikad nisam koristila 'krcko'.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Expres lonac
23.6.2020 8:45:01   
mama Jo
Au nato, svemirski izgleda 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Expres lonac
17.10.2021 20:32:28   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja nemam expres lonac, nešto nikad nisam razmišljala o kuvanju u njemu. Znam da ga svekrva koristi za pasulj i kukuruz.

Nego, da li neko ima air fryer (kako bi to bilo na srpskom - parna friteza?)



Jel ima neko? Kakva su iskustva?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Expres lonac
18.10.2021 21:11:37   
Bambino1
Nemam tu parnu fritezu, kada spremam krompirice i piletinu poredjam u pleh, zacinim i pokrijem nakvasenim papirom za pecenje. Ako dobro razumem reklamu nesto slicno radi i taj uredjaj. Bude kao przeno, hrskavo, ukusno, a bez masnoce. 🙂

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Expres lonac
18.10.2021 23:02:36   
Didy
Meni je već preko glave svih uređaja. Puna mi kuhinja, ne znam više gde da ih držim. Pola ni ne koristim. Mama me ubeđivala da mi kupi tu fritezu, zamolila sam je da mi ipak ne kupi. 

Klasičan ekspres lonac imam i koristim ga baš često, bar 2×nedeljno.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Expres lonac
19.10.2021 13:36:49   
nata11


IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja nemam expres lonac, nešto nikad nisam razmišljala o kuvanju u njemu. Znam da ga svekrva koristi za pasulj i kukuruz.

Nego, da li neko ima air fryer (kako bi to bilo na srpskom - parna friteza?)



Jel ima neko? Kakva su iskustva?



Nikakvo je. Pomfrit bljuntav, meso suvo... I ja ga htels ali bas retko ds je neko zadovoljan. Ja probala ova dva i nikakvo nije bilo 

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Expres lonac
21.10.2021 11:50:40   
milicicak
Hvala Nato za info 😘

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Expres lonac
4.4.2023 16:03:14   
dddaca
Interesuju me iskustva sa slow coockerom, krckom. Da li ste zadovoljne, da li se oseca tokom kuvanja, da li se cuje dok radi (ako bih ga koristila nocu bitno ki je da se ne cuje), da li se greje, tj. da li se oset_i toplota tokom rada (npr. tokom leta mi je bitno da ne zagreva prostorija), da li se gasi automatski kad zavrsi rad?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Expres lonac
4.4.2023 16:29:12   
Ana RR
Daco, ja sam ga koristila ali u Kanadi, meni se baš dopada. Ne sećam se da se čuo dok radi, iskreno. Nisam ga uključivala noću ali mi je bio super zgodan kada znam da neću stići ništa da skuvam, onda ujutru ubacim u njega ono što sam planirala, podesim vreme kada da bude gotovo i imamo ručak spreman.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Expres lonac
4.4.2023 16:54:40   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: dddaca

Interesuju me iskustva sa slow coockerom, krckom. Da li ste zadovoljne, da li se oseca tokom kuvanja, da li se cuje dok radi (ako bih ga koristila nocu bitno ki je da se ne cuje), da li se greje, tj. da li se oset_i toplota tokom rada (npr. tokom leta mi je bitno da ne zagreva prostorija), da li se gasi automatski kad zavrsi rad?


MOj se ne cuje uopste. Oseca se blagi miris (malo jace kad je kiseli kupus), ukoliko se ne dira poklopac. Ako se podize poklopac onda mirise kao i svako drugo jelo.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Expres lonac
4.4.2023 19:02:58   
dddaca
I kako kuvas u njemu? Samo ubacis saastojke i ukljucis? Ili ipak treba jos neka dodatna priprema, npr. za jela gde je potrebno da se meso ili luk prethodno proprze? Ili ako hocu da napunim paprike i da mi budu gotove popodne da li moram da pripremim fil tako sto cu da proprzim meso, luk i ostale sastojke ili mogu samo da se izmesaju sirovi sastojci kojima cu napuniti paprike i staviti da se krckaju?
I sta od jela moze da se spremi u njemu?
I da li je aparat topao dok radi? Npr. pekara se ugreje. ne mnogo, ali dovoljno da ne planiram da je koristim leti. Ako se i ovde oseca toplota, mozda bi bilo previse da radi 4-8 sati tokom leta.

< Poruku je uredio dddaca -- 4.4.2023 19:07:55 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Expres lonac
4.4.2023 20:50:11   
Ivanka 75
Samo ubacim sve i ono se krčka celu noc. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Expres lonac
5.4.2023 8:31:03   
nata11
Ne cuje se, osim u slucaju kada nije dobar poklopac kao kod mene pa izlazi para.
Naravno da malo zagreva. Moj radi na terasi.

Veoma prakticno ali ja nemam dovoljno ideja. Pr. stavljam svinjske snicle sa povrcem, pilav, punjene paprike i to je to.



_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Expres lonac
16.1.2024 12:07:35   
Srecko47E
Koliko je komplikovan za koriscenje?

Kad pitam sveki,dobiejm arogantam odgovor kao da se rodila sa loncem ,pa se podrazumeva da svi znaju i imaju.


Realno, ne bih ga koristila svakodnevno,vec za jela tipa pasulj i tome slicno.

Ima li smisla kupovati?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Expres lonac
16.1.2024 12:29:12   
Ana RR
Srećko, moja pokojna svekrva je koristila neki 100 godina star, mislim da se maksimalno isplatio jer ga je baš baš koristila. Ovi novi modeli tek imaju razne funkcije i verujem da nisu komplikovani. Ne mogu da govorim iz iskustva ali verujem da mnogo olakšavaju posao pogotovo kada ste ceo dan na poslu pa treba da spremite ručak na brzinu. Supica, pasulj, kupus,sve to što inače zahteva duže kuvanje, bude gotovo jako brzo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Expres lonac
16.1.2024 13:47:36   
Ivanka 75
Srecko, ja ga stvarno dosta korustim. Skracuje vreme kuvanja na pola. Pasulj, povrce za supu, meso, kupus... Moj je star 15 godina. Jedio sto je bas veliki a ja koristim pola njegove zapremine. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Expres lonac
16.1.2024 16:34:21   
Srecko47E
Hvala zene,znaci.

A krcko?
Gledala sam i tu varijantu,tek on ima 101 funckiju i mogucnost.
Nije 100 000 pa kao bacen novac,nego sto svako malo kupim nesto sto ne koristim,jer eto..Promasim namenu.

Moja sveki kuva i sarmu u ekspres loncu.Ne znam kakva je,nisam probala. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Expres lonac
16.1.2024 16:43:38   
Ivanka 75
Imam i krčka 😊
To ti je varijanta laganog i sporog kuvanja (slow cooker na eng). 
Ja stavim svr u njega uveče i on celu noć radi, do ujutru lepo kuvano. Sarme, punjene paprike, paprikaše, meso... 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Expres lonac
16.1.2024 16:45:24   
Ivanka 75
Sarmu iz ekspres lonca nisam probala. Ja ipak volim kad je malo zapečena u rerni.
Ekspres lonac koristim kad kuvam danas za danas. Krčka uglavnom od danas za sutra. Kad sam slobodna uveče da ga napunim pa da kuva noću. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Expres lonac
17.1.2024 12:53:58   
Srecko47E
Nisam ni ja,jer na sta to lici...
Salim se sa njom zato ti sin pojede po 10 sarmi gde god da ide. Sarkasticna sam...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Expres lonac
17.1.2024 13:06:12   
Ivanka 75
Moja svekrva pravi savrsene sarme i punjene paprike. Stalno gledam kako pravi i kopiram sve ali moje nikad nece  biti ukusne kao njene. A ona mi kaze "uvezbaces Marija, uvezbaces" 😂

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Expres lonac
18.1.2024 9:33:03   
Srecko47E
Moja baka je maher..Imam njen recept,spremala sam skoro prvi put i rece mi muz bolje nego necije ko ih pravi godinama.A ja u fazonu toooo!
Ali sam ih krckala u onom sacu,ne znam kako se zove,preko cetiri sata.

Ne volim bas sve brzinski da ide,neke stvari jednostavno po difoltu moraju da se krckaju duze ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Expres lonac
18.1.2024 11:36:28   
Ana RR
Kod moje mame se sarma kuva celu noć na tihoj vatri i obavezno se zapeče u rerni. Ja nisam jela lepšu sarmu od njene ali sam verovatno i subjektivna haha Moji muški npr kažu da je moja sarma lepša ali ja ne priznajem da je bolja od mamine.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj
Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa


tsa2



(83%)

(17%)


Ukupan broj glasova: 23

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here