|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kablovska, satelitska televizija, internet, k...
18.11.2021 0:16:23   
dunja RR
Koji paket imate, po kojoj mesečnoj ceni i kako ste zadovoljni?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 0:17:56   
dunja RR
I napišite molim vas zašto ste se odlučile baš za određeni paket, da li ima smisla uzimati paket sa HBO?
Da li imate Netflix, da li u paketu ili posebno?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 0:22:17   
dunja RR
Da li negde ima lepih emisija o životinjama, da mogu i deca da gledaju, može i titl, a još bolje ako je sinhronizovamo.
Takav neki paket me zanima, jer ja u ovom Eon paketu koji imam, ne nailazim na nešto zanimljivo.

Ja sam tako tužna što mi nigde na našim kanalima nemamo lepih dokumentarnih emisija, putopisa, o životinjama, istoriji.
Na hrvatskoj TV ima predivnih emisija, pa kako oni mogu da to serviraju narodu na nacionalnoj TV, i to u mega količinama (ja svako veče nađem nešto predivno za gledati, dok radim. Upravo gledam divnu emisiju o Egiptu), a kod nas nema ama baš ništa.Čak su i deca počela da gledaju njihove emisije.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.11.2021 0:31:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 0:25:53   
dunja RR
I još jedno pitanje, za vas koji imate Netflix - koliko pratite šta deca gledaju?
Ja sam večeras na roditeljskom bila šokirana izjavama roditelja da većina dece iz odeljenja, znači prvaka, redovno gleda Squide game.
Učiteljica im je skrenula pažnju da to nije ok, ostavila je neke na razgovoru posle sastanka, između ostalog i zbog te serije i ponašanja dece.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.11.2021 0:27:42 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 8:11:49   
nata11
Dunja ja nisam pronasla opciju da za dete blokiram pojedine programe , iako mi to jos uvek ne treba. 
Mozes napraviti vise naloga pr jedan za dete i sve sto odgleda ostaje upamceno.




_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 8:15:12   
nata11
Sto se tice paketa mi inace imamo Aris tv paket. Mislim da je oko 4000.
Nisam zadovoljna kanalima ali nesto i nemam vremena pa se ne bunim.

Dunja ja najcesce gledam NG ili Hrvatske kanale kao i ti. Stvarno imaju lepe emisije. Inace po ceo dan se vrti Padington, Barbapapa i Pashe (patrolne sape). 🙂

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 9:19:11   
Sanjica26 RR
Mi imamo iris paket. Najosnovniji paket. Nemam pojma koliko mm placa. U taj paket je uracunat i njegov racun za mobilni Ima na mts opcija da se blokira neki kanal i posle možes da odblokiras.Nemamo netflix. Inace, slabo gledamo tv. Jedino deca odgledaju neki crtani i dalje na minimaxu. Nas dvoje ako pogledamo dnevnik to je sve. Nekad se desi i po neki film. 
Suzi, sto se tice tog Squide, prvi put sam cula na nastavnickom vecu. Moja deca ni ne znaju sta je to. Моžda je T cula od svojih drugara. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 9:41:08   
Sanjica26 RR
I nemaju svi netflix, jer se tamo daje. Nego, deca gledaju to na tik toku.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 15:04:32   
dunja RR
Sanjči ovo su prvaci, ne znam koliko njih ima tik tok i mobilne telefone, pre bih rekla da zajedno sa roditeljima gledaju na Netflixu, neki od roditelja su to čak i rekli na sastanku.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 15:29:16   
Tiziana

Dunja, BBC Earth ima fantasticne emisije i sa zivotinjama i na druge teme. Moja deca ceeesto gledaju. Imas ga na EON. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da li negde ima lepih emisija o životinjama, da mogu i deca da gledaju, može i titl, a još bolje ako je sinhronizovamo.
Takav neki paket me zanima, jer ja u ovom Eon paketu koji imam, ne nailazim na nešto zanimljivo.

Ja sam tako tužna što mi nigde na našim kanalima nemamo lepih dokumentarnih emisija, putopisa, o životinjama, istoriji.
Na hrvatskoj TV ima predivnih emisija, pa kako oni mogu da to serviraju narodu na nacionalnoj TV, i to u mega količinama (ja svako veče nađem nešto predivno za gledati, dok radim. Upravo gledam divnu emisiju o Egiptu), a kod nas nema ama baš ništa.Čak su i deca počela da gledaju njihove emisije.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 16:01:57   
Sanjica26 RR
Sad me je podset_ila Tizi. Taj kanal je jedno vreme T gledala. Sad ne stiže.


Suzi, u seoskoj školi se povela ta prica o video igrici. Oni to gledaju preko tik toka. A ovo sto kažes da gledaju sa roditeljima mi jezivo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 16:25:29   
dunja RR
Tizi hvaal ti, moram da proverim da li imam BBC earth, ne znam da li je uvom paketu.

Da li u vašem paketu ima HBO?
u mom recio nema, oa i u videu klubu dosta animiranih filmova, koje bi deca volela da odgledaju, ne mogu, jer su sa HBO. Kako je kod vas u paketima?
Ako vredi HBO, da vidim da promenim paket ...

Ovaj plaćam oko 4.000, telefon fiksni (koji skoro uopšte i ne koristimo), TV, i internet.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 16:43:57   
Sanjica26 RR
Suzi, ima taj kanal, ali je zakljucan, jer nemamo taj paket. Kod nas je 207. A ni mi nemamo hbo, jer je to skuplja varijanta. Kad otkljucaju za praznike tada imamo

T prati i animal planet. Gleda neku seriju o veterinarima i zoo vrtu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.11.2021 16:47:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 17:01:38   
Ivanka 75
Dunja, mi imamo digitalni Eon full, SBB. Telefon, telvizija i internet - start paket plus jos nesto, pa plus jos brzi internet jer je meni bio potreban zbog posla. 

Nemamo HBO ni Netflix i ne nedostaju nam mnogo. 😊 Ionako ce ukljiciti HBO u decembru, taman sve odgledamo za tih mesec dana. 
Mi najvise gledamo Nat Geo, History, Animal planet... Jedno vreme i Golf i onaj o pecanju. Na zalost, nisu sinhronizovani. 
Neko pomenu Squid game... Ja za to cula tek kad su poceli na telviziji da ga pominju. Ne gledamo mi mnogo tv, uglavnom  se vezemo za neku emisiju pa pratimo redovno dok ne prodje sezona, posle nista. Vesti i tako to... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 17:48:02   
Tiziana
Mi imamo EON, ali sad nisam sigurna koji paket. Imamo HBO,ali ga placamo dodatno. Netflix ja placam zasebno od TV, nisam ni sigurna da li ima kod operatera.

Mi placamo oko 4000/4100 TV, internet super brzi 5ghz internet i telefon, sa sve HBO koji se placa odvojeno.
BBC Earth je otkljucan.
Ima zaista fantasticnih emisija. Npr gledali smo gomilu emisija sa Dejvidom Atemborom, deci su super interesantne. CItali smo im dok nisu poceli sami da citaju. Sigurna sam da bi se tvom Savi svidelo.
Ali ima ziasta i drugih dobrih emisija, geralno je odlican kanal.

HBO go, to ti je zapravo ono sto mozes da biras iz video kluba,to ide uz ovaj paket koji mi imamo. Ja sam par serija tu odgledala u cugu jer nisam mogla da cekam da svake nedelje odgledam po jednu epizodu u regularnom terminu :-)
Ja ne mogu da kazem da ne gledam TV. Doduse mi veci deo dana ne budemo kod kuce, ali volim da gledam serije, tako se opustam..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 18:16:03   
dunja RR
Tizi, vidiš, vi plaćate isto kao i mi, a nemamo HBO, moraću da proverim onda taj moj paket, zašto nam HBo nije otključan. Ne sećam se više, davno smo uzeli paket ...
Da, kapiram za video klub, najviše zbog toga bi uzela taj paket sa HBO, tj. više zbog dece nego zbog sebe, iskreno.
Ja za sebe nađem u video klubu ok serije i van HBO, možda bi sa HBO bilo još nekih boljih.

Tizi koliko plaćate Netflix, i preko koga, i vredi li?


Iv, da i ja se obradujem kada otključaju u decembru, ali značilo bi mi i tokom godine da ima lepih stvari, koje bi deca mogla da gledaju.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.11.2021 18:18:42 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 18:17:00   
Ivanka 75
Nas paket je nesto vise od 3800. Mm bas sinoc rece da hoce nesto da menja i da ce biti vise, nisam ulazila u dublju temetiku. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
18.11.2021 19:09:07   
Tiziana
Ne mogu da nadjem da vidim kako se zove paket. Pobacala sam sve sto dodje uz racun.Sve u svemu mi smo tada uzeli neki promo paket koji je tad ukljucivao hbo. Mislim da sad vise ne ukljucuje, ali kad pronadjem, pisacu. Netflix placam preko njihove steanice, skidaju mi 9eur mesecno sa kartice. Mogu da se odjavim kad god hocu. Ja ga dosta gledam. Volim evropske serije pa uvek nesto nadjem. Deca isto prate neke serije. Ja sam ih registrovala kao decu pa im je izbor suzen za njihov uzrast. 🙂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
1.2.2022 0:23:00   
dunja RR
Ja i dalje ne nalazim nigde tako lepe dokumentarne emisije kao na HRT-u. Ovih dana sam gledala Betani Hjuz, nju obožavam, prošle godine sam gledala njene emisije dok je istraživala Grčku, sada je išao njen serijal u Pompeji.

Na našim kanalima nema ništa slično, baš bzv.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kablovska, satelitska televizija, interne...
1.2.2022 0:23:43   
dunja RR
I Goran Milić je kreno sa novim serijalom na HRT-u, isto jako lepe emisije ima, kao i ranije.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here