|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problem sa sinom
21.11.2021 23:39:16   
Lena831
Napisala bih još svašta nešto. Plašim se da ne budem pogrešno shvaćena u svemu ovom,a pokušavam da rešim problem. A htela sam da nađem rešenje ovako anonimno


(odgovor članu Lena831)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 0:01:26   
Sanjica26 RR
Lena, samo nemoj pisati post za postom. Takva su pravila foruma.
Sto se tice sina za pocetak pricati sa mužem. On mora da zna i da zajedno resite problem. Ako ne resite vi, pravo svi troje u neko savetovaliste.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.11.2021 6:58:12 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lena831)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 0:04:35   
Lena831


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Lena, samo nemoj pisati post za postom. Takva su pravila foruma.
Sto se tice, za pocetak pricati sa mužem. On mora da zna i da zajedno resiti problem. Ako ne resite vi, pravo svi troje u neko savetovaliste.


Izvinjavam se nisam znala. Ne znam videću šta ću raditi,vidim da i ovde niko ne zna šta da mi kaže i da niko sličan prob nije imao. Sve u svemu hvala na savetima. Ne verujem da možemo svi troje i da bih rekla suprugu.  Videću koliko će sve ovo trajati. Još jedno pitanje,možda je to,ima li ovo veze sa nekim dokazivanjem, bože glupo mi ali npr sa veličinom penisa. Da se dokazuje?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 6:59:44   
Sanjica26 RR
Nije mi jasno zasto odbijas da razgovaras sa suprugom.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lena831)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 7:27:06   
ivaMark
Meni ovo lici na izmisljenu situaciju.Nekome je malo dosadno.Prvo, kako moze neko non stop da dolazi kod vas...pa valjda se vi pitate nesto ili te devojcice samo dolaze kao na autobuskoj stanici?Drugo, zasto gledaju xxx sadrzaj na vasem laotopu, zar nemaju telefone svoje?Trece, cerka ima 16 godina...ima decka, masturbira ali je jos nevina...kako da ne...Cetvrto, piset_e o nekom detetu koje je uzimalo mamin donji ves kao o necemu normalnom...kao smirio se mali, to je bila samo faza 🙄Peto, izbegavanje razgovora sa muzem...jer je dete kulturno i dobro pa da ne pokvarite sliku deteta kod muza....kao da vas muz nije nikad drkao 🧐A ako je sve ovo istina, onda imate jako veliki problem svi zajedno, koji se ne resava na forumu.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 7:29:32   
Lena831


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Meni ovo lici na izmisljenu situaciju.Nekome je malo dosadno.Prvo, kako moze neko non stop da dolazi kod vas...pa valjda se vi pitate nesto ili te devojcice samo dolaze kao na autobuskoj stanici?Drugo, zasto gledaju xxx sadrzaj na vasem laotopu, zar nemaju telefone svoje?Trece, cerka ima 16 godina...ima decka, masturbira ali je jos nevina...kako da ne...Cetvrto, piset__e o nekom detetu koje je uzimalo mamin donji ves kao o necemu normalnom...kao smirio se mali, to je bila samo faza 🙄Peto, izbegavanje razgovora sa muzem...jer je dete kulturno i dobro pa da ne pokvarite sliku deteta kod muza....kao da vas muz nije nikad drkao 🧐A ako je sve ovo istina, onda imate jako veliki problem svi zajedno, koji se ne resava na forumu.




Da i ja bih volela da je sve ovo izmišljeno. Videću šta ću i kako ću. Možda i ispričam suprugu sve. 

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 7:44:08   
Ivanka 75
Mislim da ti je on prva stanica. Prvo, poznaje svog sina isto tako dobro kao ti, a drugo, muskarac je.Da resis sama, ne mozes. Mislim da bi tebi kao majci sttrucna pomoc prijala ma koliko ti ta ideja delovala nepotrebno i mozda sramotno. Ne mozes sama ovo da resis. Bolje na vreme da nadjes pomoc dok nije eskaliralo. Meni, kao majci zenskog deteta samo pada na pamet sledece, saznace roditelji te devojcice u nekom trenutku, sta ce onda biti. 

(odgovor članu Lena831)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 7:48:58   
Lena831


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mislim da ti je on prva stanica. Prvo, poznaje svog sina isto tako dobro kao ti, a drugo, muskarac je.Da resis sama, ne mozes. Mislim da bi tebi kao majci sttrucna pomoc prijala ma koliko ti ta ideja delovala nepotrebno i mozda sramotno. Ne mozes sama ovo da resis. Bolje na vreme da nadjes pomoc dok nije eskaliralo. Meni, kao majci zenskog deteta samo pada na pamet sledece, saznace roditelji te devojcice u nekom trenutku, sta ce onda biti. 



Na roditelje te devojčice sam prvo i pomislila i o tome i razmišljam. Nisam se lepo izrazila kada sam rekla drugarice,msm na drugaricu. Saznaće se nekad nešto i ne znam šta može sve to da prouzrokuje. Nisam rekla da dolazi svaki dan, ali dođe 2 puta nedeljno sigurno. U glavnom kada je muž druga smena. I vreme provedu u sobi sem kad izađu da ručaju. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 8:17:38   
Ivanka 75
Bas zato ti i kazem da reagujes na vreme. Mali su oni za bilo kakve igrice po sobama. Do juce se igrali sa igrackama.
A ti ne ulazis u sohu, npr da im das gricke, sok, da pitas da li im nesto treba? 

(odgovor članu Lena831)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 8:22:10   
Lena831


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Bas zato ti i kazem da reagujes na vreme. Mali su oni za bilo kakve igrice po sobama. Do juce se igrali sa igrackama.
A ti ne ulazis u sohu, npr da im das gricke, sok, da pitas da li im nesto treba? 



Nekad sam im donosila,sami su tražili. Ali od kako razni zvukovi dolaze iz sobe prestala sam, sramota me i da pokucam na vrata. A da su mali i ja smatram isto i nije mi baš ok da rade svašta po sobi i da se igraju tih igrica. Nisu to zvukovi ne znam kakvi i da se čuje, ali kada se udubiš pored vrata možeš čuti šta se dešava u sobi. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 8:22:36   
Peace*
1 Recite mužu.
2. Nije normalno da dete uzima majčin veš, nikada nisam čula tako nešto.
3. Deca u tim godinama sede zatvorena u sobama, ne znam šta očekujete? Da piju kafu sa vama? Tako da taj deo nije nenormalan, sem do momenta da sa drugaricom gleda por*iće i posle zatičete maramice.

Dakle, ne, ne mislim da je ovo pubertet, ne, ne mislim da je ovo normalno i da će proći. Mislim da imate ozbiljan problem.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Lena831)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 8:32:05   
Lena831


IZVORNA PORUKA: Peace*

1 Recite mužu.
2. Nije normalno da dete uzima majčin veš, nikada nisam čula tako nešto.
3. Deca u tim godinama sede zatvorena u sobama, ne znam šta očekujete? Da piju kafu sa vama? Tako da taj deo nije nenormalan, sem do momenta da sa drugaricom gleda por*iće i posle zatičete maramice.

Dakle, ne, ne mislim da je ovo pubertet, ne, ne mislim da je ovo normalno i da će proći. Mislim da imate ozbiljan problem.


Vidim da imam ozb problem i da ću sa mužem razgovarati. Ne očekujem da piju kafu sa mnom, ali isto ne očekujem i da gledaju xxx po ceo dan i šta već sve uz to rade.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 9:43:36   
Sanjica26 RR
Ne izbegavajte razgovor sa mužem.

Sto duže odlažete bice sve teže reci i gore. I za vas i za sina. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lena831)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 9:47:02   
Lena831


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ne izbegavajte razgovor sa mužem.

Sto duže odlažete bice sve teže reci i gore. I za vas i za sina. 


U redu. Hvala na savetima.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Problem sa sinom
22.11.2021 17:50:15   
smeško
Ja imam sina koji uskoro puni 11 godina. I otkrio je svoje telo i znam da se igra nekim delovima, da budem korektna u izrazavanju, jer sam ga slucajno videla. Razgovarali smo otvoreno o tome i nemamo problema. Ne znam zasto je to tema za izbegavanje i zasto mora da se mistifikuje toliko. Bitno je da postavite granice i to je sve. Ne znam kakve veze ima kultura sa seksualnim nagonom, samo je vazno kontrolisati ga. I kakav je to otac koji pojma nema da mu je sin u pubertetu, pa sad mama treba da razgovara kako bi ga o tome obavestila. Ako ste primetili da se fotografise, vodite racuna da to ne salje nekom pedofilu, a ne da li ce tata nesto misliti o tome. Ja ne vidim toliki problem. Samo treba razgovarati o tome sta je dozvoljeno, a sta prelazi granice i to je sve. Kako da zna kada niko ne razgovara sa njim? Vi ste ispod pokrivaca, a tata pojma nema da je sin u pubertetu bas kada je i vreme.

(odgovor članu Lena831)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Problem sa sinom
1.12.2021 11:57:47   
Mirko Svirko
Vi ste porodica i kakav god da je problem, suprug treba da zna. 

On je muskarac i treba da porazgovara sa sinom. Da podrzi, kritikuje ili posavetuje ali da to bude sa njegove strane.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Problem sa sinom
11.2.2023 4:15:33   
Lena831
Nisam dugooo ulazila. Nisam znala lozinku. Hvala svima na porukama. Reseno je sve sa njim. Morala sam da sednem i otvoreno pricam sa njim. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here