|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2022.
25.8.2022 5:59:27   
flamingos
Vin,kako ste?Nadam se da će vreme danas da vas posluži i da iskoristite ovaj dan za kupanje.Pozdrav.Ljubi dečicu.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Letovanje 2022.
25.8.2022 20:30:24   
dddaca
Pitanje za poznavaoce Atike. Koje mesto na moru preporucujete za smestaj u blizini Atine, a da nije preskupo?
Meni draga osoba se interesuje za ovo i treba nam informacija sto pre

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Letovanje 2022.
25.8.2022 21:30:31   
flamingos
Von,nadam se da ste dobro.Mislim na vas.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Letovanje 2022.
26.8.2022 12:44:11   
vonavoj
Evo nas na Presevu. Temp prosla u sredu uvece. Juce se iskupali ceo dan,pa nas uhvatilo nevreme u Uranopolisu,nije delovalo da ce padati..a ono potop,ali i to je avantura! Odmorili smo se lepo,destinaciju ne menjamo,apartman isto..ćao more do sledeće godine.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Letovanje 2022.
26.8.2022 14:04:04   
dddaca
Srecan put Von! Po onome sto si pisala mislila sam da ce temperatura brzo proci. Brzo ozdravite, pa kad se odmorite pisi nam utiske

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Letovanje 2022.
26.8.2022 15:57:57   
vonavoj
Jos malo i stizemo,jako puno radova,pa zastoji.A najbitnije nisam napisala,M je naucio da pliva!!!  Uz pomoc peraja se potpuno oslobodio..uveliko zna da roni,napravi 3 koluta za tren.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Letovanje 2022.
26.8.2022 16:51:08   
Didy
Von, srećno!



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Letovanje 2022.
26.8.2022 16:56:16   
dddaca
user posted image Bravo za naseg druga plivaca! Koliko on sad ima godina? I moja gospodjica naucila da pliva ovog leta

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Letovanje 2022.
26.8.2022 20:15:17   
vonavoj
4 je napunio u maju!Realnost,treca tura veša..ima bar jos 6😂😂😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Letovanje 2022.
26.8.2022 20:50:08   
flamingos
Srećno Von.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Letovanje 2022.
26.8.2022 21:08:56   
vonavoj
Hvala devojke..zapela sam,kao da nemam vikend..ja to tako..Dddaco,koliko ima tvoja malena?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Letovanje 2022.
26.8.2022 23:28:07   
dddaca
Ooo, sa cetiri godine je naucio da pliva. Jos jedno veliko bravo i svaka cas_t user posted image
Moja ima sedam godina

< Poruku je uredio dddaca -- 26.8.2022 23:29:17 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Letovanje 2022.
27.8.2022 7:52:03   
flamingos
Von,bravo za malenog plivača.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Letovanje 2022.
31.8.2022 1:53:43   
Didy
Jedva čekam Gaganine utiske s Korčule. Moja drugarica iz Poljske je bila s porodicom do pre neki dan isto na Korčuli, oni su oduševljeni. Mm je kao dete išao s roditeljima tamo, imaju slike, oni su kampovali svakog leta na hrvatskom primorju. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Letovanje 2022.
31.8.2022 8:12:05   
flamingos
Javi nam šta kaže.Ne sumnjam da je bilo prelepo.Lepo je gde god da se ode.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Letovanje 2022.
31.8.2022 8:59:07   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Jedva čekam Gaganine utiske s Korčule. Moja drugarica iz Poljske je bila s porodicom do pre neki dan isto na Korčuli, oni su oduševljeni. Mm je kao dete išao s roditeljima tamo, imaju slike, oni su kampovali svakog leta na hrvatskom primorju. 




Moja tetke imaju stan na Korčuli. Mama je isla kod njih na leto. Prelepa je Korcula.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 216
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here