|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
17.6.2021 16:27:58   
Malenica0802
Hvala Vam puno na odgovoru ☺️.Nadam se da će kod mene sve biti ok na uz a takođe i Vama želim da sljedeći ciklus počnete sa stimulacijom ❤️


(odgovor članu loknica90)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
25.8.2021 9:53:28   
Sedi
Pozdrav

Zanima me da li je ko zaledavao embrione na klinici Medico-s u toku postupka za vantjelesnu a preko fonda, znam da fond pokriva dvije godine, zanimaju me iskustva. Hvala

(odgovor članu Malenica0802)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
20.2.2022 21:30:18   
Zelimbe
Djevojke, ima li neko aktivan? Zanima me da li se na prvom zakazanom pregledu radi UZ ili samo preporuce sta se od nalaza treba uraditi?

(odgovor članu loknica90)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
20.2.2022 21:38:34   
EnaEna


IZVORNA PORUKA: Zelimbe

Djevojke, ima li neko aktivan? Zanima me da li se na prvom zakazanom pregledu radi UZ ili samo preporuce sta se od nalaza treba uraditi?



Nisam bas sigurna ali mislim da rade i UZ. Da li je pregled u sustini konsultacija za IVF? 
Znam da oni napisu izvjestaj za IVF-ako ide preko fonda.  Ja sam tad isla kod njih. Nekome traze da se odradi HSG i obavezno inseminaciju (koju sama placas).Kod kojeg dr si ti? Da li znate koji problem imate ili ste tek na pocetku pretraga?

(odgovor članu Zelimbe)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
20.2.2022 22:13:44   
Zelimbe
Na pocetku smo pretraga, po dosadasnjim nalazima sve je ok. Zakazana sam za petak kod dr Ivanovica, malo sam zaboravila da ovih dana treba da dobijem pa zato pitam za Uz, treba li da otkazem dok ne prodje menstruacija? Mozda glupo pitanje ali ne znam zaista kako rade, prvi mi je odlazak kod njih. Hvala Vam.

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
7.3.2022 13:51:52   
takilibl
Pozdrav i ja sam sad u postupku u Medico S kod dr Ivanovica ima li vas jos da razmijenimo iskustva. Trenutno sam na terapiji Decapeptyl i Menopure i izgleda da slbo reagujem. Kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu Zelimbe)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
12.3.2022 12:47:18   
EnaEna
Malo sam slabije aktivna na forumu. Ja vam bas ne bih mogla dati puno informacija. Ja sam tu bila na samo 1 ivf-u i dobila sam 4 jajne celije od koji su se samo dve oplodile,obe vracene 2-3 dan sa najboljim ocjenama ali nazalost taj pokusaj nije mi uspio. Stim da sam drugi pokusaj radila na drugoj klinici van BiH i dobila 5 blastocisti.  Sad sam trenutno u 25 nedelji trudnoce. Vama zelim srecu 🍀🙏da bude uspjesno. 

(odgovor članu takilibl)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
19.5.2022 10:53:44   
Perfetto
Draga Ena Ena, s obzirom da sam u MedicoS imala 2 neuspješne VTO zaista bih željela da čujem Vaše iskustvo u vezi sa klinikom van BiH koju ste spomenuli. Da li možete da napišete koja klinika je u pitanju? Hvala i srdačan pozdrav

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
19.5.2022 14:51:24   
EnaEna


IZVORNA PORUKA: Perfetto

Draga Ena Ena, s obzirom da sam u MedicoS imala 2 neuspješne VTO zaista bih željela da čujem Vaše iskustvo u vezi sa klinikom van BiH koju ste spomenuli. Da li možete da napišete koja klinika je u pitanju? Hvala i srdačan pozdrav



Zao mi je zbog 2 neuspjesne. Ali nemoj odustajati. Ne znam koliko imas godina, i koja problematika muci tebe i supruga. Sto se tice mog iskustava ja cu kratko reci, kod nas nije bilo nikakvih dijagnoza. Ja svoj hasimoto i inzulinsku ne smatram nekim vecim problemom.Cak sad u trudnoci kad sam radila ogtt bio je savrsen. Dr se nije mogao nacuditi. Ja sam VTO radila u Solunu u klinici Embryolab. Ako ne znas engleski tu su dve koordinatorke sa naseg govornog podrucja. Suncica i Natasa. Svi su bas susretljivi, dr Majkl je stvarno super na svako nase pitanje je imao odgovor. 
Ja ih svima preporucujem. https://onlineivf.embryolab.eu/reservations/form/492b7dc9-b068-4f6c-b057-a906314b81ba
Sretno

(odgovor članu Perfetto)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
20.5.2022 10:29:38   
Perfetto
Draga Ena, hvala na odgovoru. Ja i moj suprug nemamo neku posebnu dijagnozu, osim hašimota koji je prisutan kod mene. Možda je naš najveći problem taj što ja imam 41. godinu.Čula sam sve pozitivno vezanu za tu kliniku u Solunu i mislim da ćemo i mi da ih kontaktiramo. Iskreno se nadam da sam postupak nije previše skup i da se ne mora čitavo vrijeme biti u Solunu. Pozzzzz

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
20.5.2022 19:46:52   
EnaEna


IZVORNA PORUKA: Perfetto

Draga Ena, hvala na odgovoru. Ja i moj suprug nemamo neku posebnu dijagnozu, osim hašimota koji je prisutan kod mene. Možda je naš najveći problem taj što ja imam 41. godinu.Čula sam sve pozitivno vezanu za tu kliniku u Solunu i mislim da ćemo i mi da ih kontaktiramo. Iskreno se nadam da sam postupak nije previše skup i da se ne mora čitavo vrijeme biti u Solunu. Pozzzzz


Ja sam usla u postupak sa 39. A kliniku mi je preporucila poznanica koja je u 45 rodila :) iz postupka kod njih. Oni ce na osnovu tvoga antimilera a i ostalih nalaza reci svoje misljenje. Meni su sugerisali da odradim histeroskopiju, sto je pokazalo hronicnu upalu koju sam uspjela brzo sanirati.Snjima na online konsultacijama sve dogovoris, sad da ti kazem tacnu cijenu ne znam jer smo radili jos neke nalaze i pretrage.  Jeftiniji su nego Prag. Ja sam isla 2 puta, stimulacija pa nakon 2 mj na ET. Radila sam i onaj skrecing kad su mi radili aspiraciju. Oni ne koriste embrioglu jer im se nije pokazao efikasan. Ne budes citavo vrijeme tamo, mada smo mi od toga sebi napravili mini odmor. Sretno 🍀🥰

(odgovor članu Perfetto)
Direktna veza do poruke: 236
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here