|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
3.6.2022 11:31:21   
dunja RR
A što kaće Sanjči, prijave za novi su već krenule, idei reklama uveliko, a za ova trenutni Survovor su prijave bile jesenas i na zimu. Nešto razmišljam možda sada budu čak i dva, ili će ipak biti ranije, parecimo da se završi za Novu godinu. U tom slučaju možda promene lokaciju, pa bude recimo Tajland ili Indonezija.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Survivor
3.6.2022 11:36:06   
Ana RR
Suzi, nema večeras već sutra u 20:30. Verovatno je to kraj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Survivor
3.6.2022 11:39:09   
Ivanka 75
Stevan mnogo pametno odigrao da stoji bos na onome. Mudro, nema sta.
Ispade da je Nadja najjaca karika, sve ih izbaci user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Survivor
3.6.2022 12:18:52   
dunja RR
Hvala Anči!
Da, u tom slučaju sigurno je onda sutra finale.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, nema večeras već sutra u 20:30. Verovatno je to kraj.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Survivor
3.6.2022 19:12:59   
dunja RR
A piše na programu Nove da i u nedelju u 20.30. ima Survivor, možda je sutra polufinale, a u nedelju finale?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Survivor
3.6.2022 19:35:23   
Ana RR
Možda, nisam gledala za nedelju, ali to ima logike.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Survivor
3.6.2022 20:38:56   
Tiziana
Ja sam jutros cula na vestima da je finale Survivora u subotu i nedelju. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Survivor
3.6.2022 21:55:41   
dunja RR
Ili, nešto posle razmišljam, sećam se da smo jedne godine, mislim da je možda čak bio prvi naš survivor, bili pozvani na TV Prva u studio, kao predstavnici Ringeraje, da prisustvujemo snimanju emisije u kojoj je dodeljena nagrada pobedniku Survivora (tada je bio pobednik neki mladi dečko, sećam se prezimena, Krajišnik, da li beše iz Bijeljine iz R. Srpske). Sećam se da smo ga upoznali tamo u studiu, a pokušavam da vratim film ko je tada vodio survivor, i uopšte ne mogu da se set_im da li jw Ivan Ivanović (ne znam da li je on uopšte vodio Survivor ili možda samo tu emisiju proglašenja), ili je voditelj bio Andrija Milošević (znam da je on vodio Survivor, ali ne znam da li baš taj, ili VIP, ne sećam se opet). Mislim da je Ivan tada bio, i da smo ga upoznali, ali toliko je davno bilo, izlapela sam user posted image

Ta poslednja emisija znači, posle finala kada smo saznali ko je pobednik, bila je delom i iz studija, sa finalistima i pobednikom. Možda će tako i sada, u nedelju ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.6.2022 21:56:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Survivor
3.6.2022 22:12:36   
Ana RR
Sećam se tog klinca, mislim da to nije bio prvi survivor ali možda grešim. Inače, taj dečko je iz Krajine i došao u je Srbiju za vreme Oluje, u onoj koloni....

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Survivor
3.6.2022 22:21:59   
dunja RR
Ju, ovde piše da je par godina posle pobede u Survivoru uhapšen jer je krao gorivo i koka kolu na pumpi KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Survivor
4.6.2022 20:40:40   
dunja RR
E sad vidim da se masovno piše o tome da Tena juče nije zabacaila glavu unazad na duelu, kao što je trebala, skroz sam zaboravila na to. Samo je gledala pravo i niko je nije opomenuo. Nepravda za Niku skroz.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Survivor
4.6.2022 22:57:01   
Ivanka 75
Mislim da je Sumeja posejala poprilicno seme razdora u Veće.
Da vidimo sta ce crveni da pitaju... 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Survivor
4.6.2022 23:32:44   
Ivanka 75
Sve ih Sumeja okrenula protiv Tene... Nijedan glas nije dobila. Auuuuuu, gadno. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Survivor
5.6.2022 15:02:06   
dunja RR
Baš je bilo mučni gledati to glasanje protiv Tene. Pa čak i Roko onoliko protiv Nevene, pa na kraju glasao za Nevenu. Mada, realno,mislim da Nevena i treba da ide u finale. Dovoljni govori to što se Goran onoliko prepao Nevene user posted image , videste li to? Biće zanimljivo i neizvesno večeras. Super je bila jučerašnja igra, taman i za muškarce i žene, verujem da će i večeras biti slično. Mada opet koševi, videh u najavi, što Milici najviše odgovara.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Survivor
5.6.2022 16:49:06   
Ivanka 75
Veliko veće - zbirka ogorcenih gubitnika. Samo oni pokazuju svohe pravo ja i koliko su sujetni


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Survivor
6.6.2022 10:21:55   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

E sad vidim da se masovno piše o tome da Tena juče nije zabacaila glavu unazad na duelu, kao što je trebala, skroz sam zaboravila na to. Samo je gledala pravo i niko je nije opomenuo. Nepravda za Niku skroz.


Da, to smo i mi komentarisali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Survivor
6.6.2022 13:02:39   
Ivanka 75
Mnogo mi je bilo mucno da gledam zadnjih dana 😔 Ispade da su finalisti trebali svi da odstupe i ovima sto su ispali (a to im se ne svidja) ustupe svoje mesto da bi pokazali da su smekeri (po Mininom).

A svi su se prijavili da bi uzeli nagradu, samo su to negde usput malo zaboravili. 
Drago mi je sto he Nevena pobedila. Najbolja od plavih i svaki put uspesna u igrama. Nije imala padova u igri. E jedino mi se nije svidelo sto je plakala na kraju al ajde, ona uvek place, emocije je pogodile. 
Milica dobro podnela poraz. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Survivor
7.6.2022 7:54:09   
dddaca
Mnogo mi je bilo mucno da gledam zadnjih dana 😔 Ispade da su finalisti trebali svi da odstupe i ovima sto su ispali (a to im se ne svidja) ustupe svoje mesto da bi pokazali da su smekeri (po Mininom).


Svima njima je krivo sto nisu dogurali do finala. I svi su trazili krivce u drugima, a ne u sebi. Ne znam sta je trebalo, da mozda Mina udje u finale?
I kako sujeta radi... Cini mi se da je Vlada savete delio Goranu nakon svakog duela, a Milici i Stefanu ne.

Milica dobro podnela poraz. 

I meni je to bilo cudno, ne lici na nju. Ali vrlo je moguce i da su napravili neki dogovor oko podele nagrade

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Survivor
7.6.2022 8:37:13   
Ivanka 75
Ko zna... Mozda i  ima dogovora. Ovo je njima bila odlicna medijska kampanja. Vidim po Insta da se vec reklamiraju u pojavljivanjika i dogadjajima, imaju dosta sponzora. Unovcice oni ovu slavu i to dobro. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Survivor
21.6.2022 11:05:10   
dunja RR
Goranče bio i u Beogradu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: VIP Survivor
4.3.2023 21:46:11   
dunja RR
Počinje nova sezova u ponedeljak, da li će biti za gledanje, kao prošla...ko će ga znati.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: VIP Survivor
5.3.2023 12:57:34   
Sanjica26 RR
Коначно могу да гледам. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: VIP Survivor
5.3.2023 18:54:04   
dddaca
Proslu sam volela da gledam, videcemo kakava ce ova biti

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: VIP Survivor
6.3.2023 7:51:03   
Tiziana
Moja deca su brojala dane do picetka🙂Videcemo da li ce nam biti interesantno kao prosla sezona.. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: VIP Survivor
7.3.2023 13:13:56   
dddaca
Jel ste gledale sinoc? Ja malo samo zakacila, gledacu reprizu danas

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here